Leden 2006

24.1. 06 = DEN BLBEC

31. ledna 2006 v 23:18 | RUDA |  Co sa stalo nové!?
Tak tento den stál opravdu za prd a vybral jsem si v něm tolik smůly jako snad nikdy.No vezmu to popořádku.Ráno to začalo tím,že jsem se dozvěděl,že nám umřela naše drahá a oblíbená kočka :-(
Tak trochu už jsme to čekali,protože už byla hodně nemocná ale ještě ten den jsem byl domluvený s Jurou, že jí přijede píchnout antibiotika a zkusit jí tím nějak ještě pomoci.No bohužel už to Jiří nestihl...
Naše Čipera byla nejlepší kočka v okolí.Vydržela nám hodně dlouho,něco kolem 10 let.Byla to neúnavná lovkyně myší a prostě byla správná.Bude nám chybět.ČEST JEJÍ PAMÁTCE!!!
No a tak pak den pokračoval tak nějak v poklidu než jsem se vypravil s kamošem Jardou do Zlína na hokej.No a už to začínalo.Nejprve nás trochu zdržela banalita na benzince v Otrokovicích.narval jsem pistoli ze stojanu do auta a koukám-ono nic neteče....!!! Nebo jo,spíš kape.Tak jsem se asi po pěti minutách,kdy mi nakapal 1 litr a natočil jsem sotva za 30Kč, nasral a zašel jsem oznámit skutečnost,že jim to nefakčí , dovnitř do benzinky.Tam mi paní s klidem ve tváři oznámila, že o tom ví a že si mám načerpat u vedlejšího stojanu.Hlavně že na mě celou dobu čučela jak kráva....
No tak jsme nabrali nějakou časovou ztrátu a upalovali jsme ke Zlínu.No jenže jak naschvál už před Carefourem jsme se dostali do pěkné zácpy.Semafory nefungovaly a my jsme popjížděli asi jen 1m/min. To bylo něco na naše nervy.A čas do začátku zápasu neůprosně utíkal....
Tak asi po 15 minutách,kdy jsme se ani nehnuli, jsem se nasral a obrátil to do protisměru s tím,že to objedeme prodlužkou na okolo.Tak jsme se museli vrátit zpátky do Otrok a oklikou přes ty všechny okolní prdele jsme se ďábelskou jízdou řítili ke Zlínu.No byl to mazec.Benzín co jsem načerpal jsem samozdřejmě všechen projel a do Zlína jsme dorazili s pěkným zpožděním.
Na stadion jsme došli nějak v 15 minutě první třetiny,kdy už Ševci vedli 1:0 takže ani ten gól jsme neviděli :-( No jinak zápas proběhl celkem v pohodě,jenom rozhodčí pískal jak kokot a lidi mu to taky dali pěkně sežrat :-))) No nakonec jsme ty Bílý Tygry porazili 2:1 což byla aspoň nějaká útěcha v tom zpraseném dni.
Cesta do KM proběhla v poklidu,až na to že mi byla kosa.No v a pak moje smůla vyvrcholila definitivně a se vší krásou.V Kroměříži mě Jarda poprosil,jestli bych ho nehodil k Maracaně.tak co bych pro kamaráda neudělal,že?! No jedem po hlavní silnici a Jara se mě ptá,jestli to budu objíždět přes kruháč nebo jestli to střihnu přes zákaz odbočení rovnou k hospodě.To ale neměl dělat protože ve mě automaticky nahlodal tu zápornou myšlenku a říkal jsem si proč si budu zajíždět na kruháč,když ve městě už není ani noha,žádný auto,nikde žádnej fízl.....
No tak samozdřejmě jsem to tam šupnul a jakmile jsem do té ulice zabočil, v dáli už vidím schovaný auto s majáčkama ve tmě.Ty kurvy tam zrovna stály zašitý a čekaliy zrovna na takovýho hajzla jako jsem já. No tak Jarda se škodolibím smíchem radši utekl do hospody a já se rozmýšlel,jestli to mám vycouvat a zkusit ještě ujet nebo kolem nich projet jakoby nic.No rozhodl jsem se radši pro druhou možnost a v tom už vidím jak pokémoni starujou a a jedou mi na proti.Už jenom výstražně zablikali světlama a já věděl,že jsem v průseru.No a už to jelo: "Dobrý večer pane řidiči,bla bla bla..." No tak mě donutili vylézt ven na mráz a zdlouhavě jsem musel poslouchat,čeho jsem se dopustil.S úžasem jsem čuměl,když z něj vylezlo,že pokuta za tento přestupek se pohybuje od 500-1000Kč. No ale pan městský policista se na oko udělal "jakože" hodným a stáhl mi to na 300 Kč.Opravdu vstřícné gesto:-)No bohužel mě tím obral o poslední prachy co jsem měl a tak mi ten večer vyšel pěkně draho.To mi ještě zdlouhavě dělal přednášku o nadcházejícím bodovém systému a kdesi cosi.Já mrznul jak prase,klepal jsem se jak hovínko,taky jsem mu to dával patřičně najevo,že už to fakt nevydržím,jenže mu to evidentně nevadilo a vesele si vypisoval bloček.
Tak po nějaké době mě teda pustili a ještě mi pořál štˇastnou jízdu-jaká ironie!!! No nasraný jak cyp jsem čekal,jestli mi třeba ještě s úsměvem nezamává,no ale nestalo se:-( Tak jsem už totálně zmrzlý upaloval domů a doma jsem si musel lupnout baňku slivovice jinak bych si to asi musel hodit,páč tak kurevský den už jsem dlouho nezažil.Snad jsem si tu smůlu už vybral na dlouhou dobu dopředu a nic zlého už mě nepotká.No ale ty benga mě fakt dorazili,i když na světě jsou i horší věci a za blbost se platí!!!

POLICE FUCK YOU!!!

Moje písně a básně

27. ledna 2006 v 17:11 | RUDA |  My art
Poslední dobou docela vymýšlím dobrý básně a skládám si k nim hudbu na kytaru, takže si do téhle rubriky budu přidávat postupně moje výtvory.Třeba se někomu budou líbit :o)
A bacha,vlastním na to autorský práva, takže ne, že to uslyším za půl roku někde z rádia :o)))

KONTAKT

19. ledna 2006 v 22:07 | RUDA |  Kontakt
e-mail: j.malenovsky@centrum.cz

ICQ: 266-965-912

My (ex)girlfriend - Monička

19. ledna 2006 v 21:42 | RUDA |  My friends
Určitě zde nesmím zapomenout ani na človíčka mému srdci nejbližšího, bez kterýho bych v životě asi blbě přežíval a je to moje krásná přítelkyně Monča!
S touhle krasavicí chodím už bezmála tři a půl roku a budete se divit- pořád se máme rádi :-) Poznali jsme se už asi před čtyřmi lety, a byli jsme asi rok "jenom" kamarádi a viděli jsme se za tu dobu asi 2 x nebo 3 x , spíš jsme si denně volali a nějakým způsobem se stalo,že jsem se do ní zamiloval :o) No a osud to tak asi chtěl,že jsme teď my dva spolu a máme se rádi. Bydlíme od sebe vzdušnou čarou co by kamenem dohodil,dokonce na svý baráčky vidíme z okna, ale cesty v našem okrese jsou tak debilně vymyšlené, že cesta k sobě nám trvá někdy třeba až půl hodiny, co teprve když jsme jezdili za sebou na kolech v mladších letech, to byly úmorné cesty trvající přes hoďku.V cestě nám totiž brání řeka Morava a přes tu nikdo doposud nevymyslel na tom místě, kde my to potřebujem nejvíc, most :-( Ale co by člověk pro lásku neudělal....!
Monča je takový moje sluníčko, který se směje a dodává mi dobrou náladu.Umí se ale taky i pěkně mračit a to se mi jako zas nelíbí :o) No ale to k tomu patří,každej má občas svoje nálady a já je mám taky.No kdo ne,že?! Jinak je to hrozně milá holka,kterou si většina lidí rychle oblíbí,je velice komunikativní a sympatická což se samozdřejmě hodí i k jejímu povolání kadeřnice,ve kterém je mimochodem moc šikovná. Mnoho mých známých už využilo jejího kadeřnického umění a myslím že byli spokojeni.Takže tímto jí tu vlastně dělám reklamu-případní zájemci,hlaste se mi na mail :o)))
Je to prostě dobrá holka, s kterou nebývá nuda. Doufám, že nám to spolu vydrží ještě dlouho,protože jsme fakt sehraná dvojka,moc mi na ní záleží a chci ji chránit před vším zlým,protože smutku už si za ten krátký život bohužel zažila dost :-( Nicméně se budu snažit,abysme měli oba radost ze života! Monča je i dobrá pařmenka,což dřív nebývala, ale asi jsem ji zkazil :) Když už jdem společně na nějakou akci,tak se dokáže dobře bavit. Ještě ji musím zpracovat na kvalitní muziku, protože doma ji kazí její diskofilní sourozenci,ale až to všechno vypipláme tak to bude dokonalý a třeba se mnou začne jezdit na víc koncertů než doposud :o)
Jediný co se mi na ní nelíbí je její zlozvyk a to je kouření (cigaret)! Už se zdálo, že je to v pohodě-dokonce rok nekouřila, no ale pak se stala věc která ji k tomu bohužel znovu dohnala :-(
Teď už je to snad lepší no a naštěstí je tak tolerantní, že aspoň nefajčí přede mnou!Občas je to taky pěkně tvrdohlavej Býk, ale na to si člověk časem zvykne.
Prostě Monča je holka k nezaplacení, kterou bych za nic na světě neviměnil.Je to moc hodná tolerantní holka a za to všechno si jí vážím a moc ji miluju. Už jenom pro to, že dokáže být s takovým člověkem jako jsem já :o)))

....and I´m so happy!!!

Aktualization (podzim 2006): Mno nepíše se mi to tady vůbec lehce, ale většina lidí už stejně dobře ví, že jsme se letos v létě po dlouhých čtyřech letech vztahu bohužel s Mončou rozešli, tak abych tady náhodou někoho nemistifikoval! Je to sakra těžký, ale život jde dál. Člověk se s tím nějak porve, a určitě přijdou lepší časy. S Mončou jsme snad nadále dobří kamarádi, mám ji pořád rád a bude mi na ní vždycky záležet. Rozešli jsme se celkem v dobrým takže žádnej důvod k nenávisti. Monička mi navždycky zůstane v srdíčku a nezbývá mi nic než jí poděkovat za krásnej čas, kterej jsme spolu strávili.Toť asi vše, víc vás nemusí zajímat :o)))

My friend - Vranys

19. ledna 2006 v 20:16 | RUDA |  My friends
Dalším článkem do naší alkoholické party je Vranys.Většinou nechybí na našich společných akcích a je to taky správnej pařmen. S Bubákem jsou bratranci, takže jsou si v lecčems podobní (nejenom svýma hárama:o)
S Martinem se už známe dost dlouho,ale teprve pár let dozadu jsme se začali potkávat tak nějak častějš a víc spolu komunikovat.Je totiž o pár let mladší a v dětství jsme trávili každej víc času se svýma vrstevníkama.Vždycky jsme se akorát potkali na fotbale,kdy jsme spolu bojovali za žáčky v jednom týmu....kua to byly výsledky kolikrát :o))) No a víc jsme spolu začali kamarádit až ho Jura začal tahat na společný akce na chatu nebo na zábavy a tak.Je to naše stejná krevní skupina takže si všichni dost rozumíme-hlavně v hospodě :)
Je to fajnovej borec,se kterým se dá dobře pokecat,zapařit,zapenetrovať :o))) (nejde o žádnou prasárnu,však zasvěcení ví!!!) No poslední rok jsme se scházeli docela dost často,nejenom na kalbách, ale třeba i na letní brigádě, kde jsme si užili spoustu srandy a nezapomenutelných zážitků.Ale hlavně suprových hlášek z úst našeho majstra. "NABRÓSIŤ, VYSÁŤ A NAPENETROVAŤ" - na to se nezapomíná :o) Prostě prdel,to se musí zažít. Z poslední doby máme skvělý zážitky z cesty do Karviné, kde jsme jeli ještě spolu s Obrázkem na koncík.Tam jsme si taky zažili své...! Povedl se mu tam i supr zápich kdy nechtěně vymazal z foťáku asi 100 parádních fotek, ale my se na to za něj nezlobíme.
Myslím že Vranys je taky dost férovej a inteligentní kluk, má to v hlavě srovnaný a ví co chce.Mám dojem, že po stránce názorů si s ním asi rozumím nejvíc z naší partičky.Ale zas ne uplně ve všem-jak říkám někdy má každej svojí hlavu a stojí si za svým.Ale myslím že s Marťosem jsem se snad ještě nikdy nijak nepohádal,maximálně jsme do sebe trošku porýpali ale jinak v pohodě.
Někdy taky dokáže být dost náladovej a tvrdohlavej,ale to už prostě patří k jeho povaze. Naštěstí se tak moc často nechová,ale někdy to na něm jde spozorovat.Ale jinak je to celkem pohodář.
Je to taky velkej fotbalista a fanda do motorek.V létě po Těšnovicích a okolí prohání tu svoji mašinu skoro denně a já se mu nedivím, páč já to mít doma.....! Sport ho baví a to je dobře,i proto,že si s ním můžu o lecjakým sportíku pokecat.Máme prostě podobný záliby-ať už jde o motorky,auta,muziku,sport atd.
A stejně je nejlepší, když je ožralej-to pak dělá divy :o)))
THIS IS THE END, MY FRIEND!!!

My friend - Bubák

18. ledna 2006 v 23:41 | RUDA |  My friends
Další človíček, kterej si zde zaslouží čestný místo je Bubák. Vlastním jménem Jura. Tenhle mladej veselej chlapík je jeden z mích nejlepších přátel, dalo by se říct nejlepší.Ve většině věcí si spolu rozumíme a dá se s ním o čemkoliv pokecat.A hlavně je s ním prča :)
Známe se už docela dlouho.Ale v mladších letech jsme spolu nějak extra nekomunikovali. Jezdíval do Těšnovic jen k babičce a to jsme se potkávali jen občas třeba na rybníčku při hokeji nebo při jiných kravinách. Až když jsme byli starší tak se nějakým způsobem zařadil do naší těšnovické party a trochu víc jsme se poznali.Chodívali jsme s partičkou do hospůdky a různě se scházeli až se z nás dvou postupně nějakým způsobem stali nejlepší přátelé.Přesně ani nevím kdy se to naše kamarádství tak vyvinulo (kdybys náhodou Jiří věděl,tak mi dej vědět,já si fakt nevzpomenu :-) Holt už je to dávno... Teď se nejvíc vídám paradoxně s ním, i když nebydlí v Těšnovicích.Tak nějak jsme zůstali ještě spolu s Obrázkem a chodili po všemožných akcích a dělali různé chlastačky. Mimochodem tihle dva mě stejně asi naučili chlastat! Teď nevím jestli jim za to mám být vděčnej,nebo jim nadávat :o)
Jura je strašně bezprostřední člověk a sere na lidi okolo,nenechá si nikým zkazit dobrou náladu a sám srandu teda rozhodně nikdy nezkazí.Na málokteré akci ho taky zastihnete střízlivýho-teda když zrovna nemusí řídit!Je to takovej malinkatej ďábel. Pro co se rozhodne,to udělá a nikdo mu to většinou nerozmluví. Je s ním většinou dobrá prdel! Někdy to ale i přežene, a to je s ním pak těžká domluva.
Jiří je taky velkej fanda do kapely Doga,kterou úplně žere a má od ní snad všechny suvenýry.Myslím, že vždycky má na sobě alespoň něco s nápisem DOGA. A když už nic, tak alespoň ponožky nebo řetízek :o)) Vztah k muzice máme společnej,líbí se nám stejný kapely,jezdíme spolu na fesťáky a koncerty a tam se možná naše kamarádství tak utužilo. Máme hodně společných zážitků,u kterých se vždycky pobavíme ať už to jsou akce na Vrbce na chatě nebo kdekoliv jinde.Vždycky se něco vymyslí a pak to většinou stojí za to.Nejlepší je když si trošku popijem a to pak přichází samo.Jura totiž když cítí chlast nebo kundu v okolí tak se nezná :o)))
Je to prostě kalič a s ničím se nepáře.Snad jen když mu nějaká mařka zlomí srdce tak je s ním těžká řeč.Ženský to je stejně pro Jiřího téma samo o sobě.Jeho heslo je prostě "žít a užít". Někdy ale skrz baby taky zapomíná na svý kámoše,z čehož nemáme moc radost.No snad se polepší...
Někdy si taky skrz srandu neuvědomí,že může člověku ublížit.I když si to třeba neuvědomuje,tak dělá věci,které pak toho druhého zamrzí. Hovořím z vlastní zkušenosti,která se stala před pár dny.Jiří si ze mě prostě chtěl vystřelit,což my děláme často mezi sebou,ale tentokrát se mě dotkl na dost nevhodné téma,což mě na něm moc zamrzelo.Možná,že kdyby se prozradil hned,brali bychom to všichni jako srandu a mohlo být vše v pohodě,ale on se tvářil jakoby nic a doufal,že na jeho podfuk nepřijdu.Což by bylo pro mě o to horší!!! Nakonec jsme si všechno snad vyříkali (nebo zatím spíš vypsali), ale i tak mě to dost zklamalo.Tohle by si kámoši dělat neměli.Chápu když si ze sebe střílíme,ale tohle bylo zahnaný až moc daleko.Možná jestli to Juro budeš číst, tak věř,že já umím odpouštět! Doufám,že nikdy nic podobnýho už nezopakuješ a bude mezi nama zas všechno OK. Každej dělá chyby a já jsem si toho vědom,takže ti tímto vzkazuju,že už je všechno v pohodě!!! I když ještě asi bude chvilku trvat,než na to uplně zapomenu :-(
Ale seru na to,život jde dál a snad máme před sebou ještě kotel společných zážitků.
KÁMOŠI MUSÍ DRŽET PŘI SOBĚ A NE DĚLAT SI NASCHVÁLY!!!
THIS IS THE END, MY FRIEND!!!

My friend - Obrázek

17. ledna 2006 v 20:56 | RUDA |  My friends
Tak tohle je vážení náš Obrázek.Na úvod jsem se rozhodl, že tu udělám čestné místo pro mé nejbližší kamarády a Obrázek se stal prvním VyVoleným :) Asi tady neuvidíte všechny moje kámoše,páč je jich docela dost,ale těm nejbližším, s kterýma se stýkám docela často, tady věnuju čestné místo.
Na úvod jsem tedy zvolil našeho "maskota" Pecu. Nikdo mu už tedˇasi neřekne jinak než Obrázek.Tohle totiž vzniklo z jeho nezapomenutelných hlášek, kterýma tenhle člověk srší den co den. Nevím kde to bere, ale chvílema mě taky ty jeho kecy už serou :-) Viz. nedávná ranní cesta na vlak po kalbě v Karviné, kdy se tenhle člověk blbýma kecama dostával z draku.Mu to pomáhalo, ale já měl hlavu jak škopek.Nebo taky cesta na Slady na Nšoči, kdy imitoval nějakej přiblblej film a kolemjdoucí chlápci si o něm mysleli, že je buzerant a pronesli na něj nějaký narážky :-)
S Obrázkem je totiž většina akcí nezapomenutelných.Ten člověk když se rozjede,tak je k nezastavení.
Super bývají akce na Vrbce na chatě,různý zábavy,chlastačky...prostě kde chybí Obraz,chybí kus srandy.Většinou nezklame,ale už pomalu stárne a taky už to není takovej drak co býval.Přece jen mu táhne na třicet, ale holky bacha-je pořád volnej!!! Zato když se dostane do varu,tak to pak je něco:)
Někdy to s ním máme i těžký,to když si postaví hlavu začne ťápat kraviny, ale my co ho známe delší dobu už pro to máme pochopení a vycházíme s ním uplně bez problémů.Je to vlastně můj soused odnaproti takže se známe vlastně už odmalička,kdy jsme spolu ještě s mým bráchou dělali všelijaký lumpárny.Peťa je taky hrozně objetavej, když má čas, tak s čímkoliv rád pomůže co se týče manuální práce nebo čehokoliv jinýho.Si ještě pamatuju jak nám pomáhal skládat uhlí :o))) Prostě v tomhle mě ještě nikdy nezradil a za to mu patří velkej DÍK!
Někdy ale dokáže i na své kamarády zapomenout a věnuje se zrovna tomu,co je pro něj výhodnější,za což u nás má černý puntíky.Ale poslední dobou už se to lepší,takže doufám,že se polepší uplně!!!Ještě bych mu vytknul hraní na blikačkách,což se mi nelíbí a on to ví! Někdy se mu zadaří,ale většinou ne,takže pak stejně nadává,že udělal kravinu.Takže tohohle ho musíme ještě odnaučit.Jinak je to taky velkej fanda do muziky,rybaření a do elektroniky-jeho pokoj je prošpikovanej snad všema moderníma kravinkama co se dají koupit.Teď je pišnej na svoje nový suprbedny:o)Ještě mu chybí domácí kino a už tam bude mít asi všecko!
Jinak Obrázek je celkem čistej človíček,kterej vychází skoro s každým a nedělá mu problém si pokecat s uplně cizím člověkem!!! Jak říkám, je to dobrej kámoš, je pro každou špatnost a my ho za to máme rádi :o) Nestydí se třeba ani zapózovat fotografovi před narvanou hospodou :o)))
THIS IS THE END,MY FRIEND!!!

Slovo úvodem

16. ledna 2006 v 21:05 | RUDA |  Slovo úvodem
Hojas,vítejte na mém trapném blogu, kde se nedozvíte vůbec nic a možná taky všechno! To se pozná časem až to tady rozjedu ve velkým a třeba si tu každej něco najde.Předem upozorňuju, že nesmíte věřit ničemu co tady uvidíte, ale když budete chtít, tak můžete.Nechám to na vás, ale hlavně na sobě, páč já jsem strůjcem tohohle nesmyslu.
Na úvod bych teda mohl napsat něco o sobě, pokud to teda někoho z vás zajímá:) Mé jméno je Jakub,slyším i na Kubu, Kubíka a posledních pár let i na RUDU,což je má přezdívka, která vznikla za zvláštních okolností :) Momentálně je mi něco kolem dvaceti a bydlím v takové hezké vesničce jménem Těšnovice.Je to místní část města Kroměříž a je tu moc hezky, fakt, nekecám!!! Osobní info tu psát nebudu, ještě by to mohl někdo zneužít a to se mi jako fakt nechce!Kdo mě zná, ten mě zná, kdo chce tak mě pozná a najde si ke mně cestičku, což zas není tak složitý!
Jsem fanda do rockové muziky, poslední dobou poslouchám většinou jen českou rockovou scénu, od té doby co jezdím po fesťácích tak mě to chytlo, cizí hudbu moc nemusím,jen ty mé osvědčené kapely, o kterých vím že mě nezklamou.Jinak mám taky rád všemožnej sport,od hokeje přes rally až po kuličky :o))) Jsem prostě pro jakoukoliv špatnost.Mám rád srandu, přírodu, ženský......no je toho víc:)Myslím že to by pro začátek stačilo.No a co že na tomhle blogu bude???To ani já sám nevím,prostě co mě napadne,to sem narvu.Takže jsem sám zvědav.ALE BUDE TO MAZEC!!!!