Únor 2006

Weeekend !

27. února 2006 v 12:15 | RUDA |  Co sa stalo nové!?
Tak opět jeden víkend za náma.Sice nebyl tak divokej jako ten minulej,ale líbil se mi.Hlavně co se týče sportovních událostí na Olympiádě.
Hned v pátek v poledne mi udělala velkou radost Kačka Neumannová (a myslím,že nejenom mě!), když si fantasticky dojela pro zlato v nervydrásajícím souboji.Kdo to viděl, jistě uzná, že to bylo krásný a až dojemný.Prostě paráda! Přiznám se, že i mě lezly cvrčky do očí :-)
No večer to sice zprasili naši hokejisti se Švédama, ale i tak jsme to šli všechno zapít do naší těšnovické hospůdky s Mončou,Obrázkem a Májou.Původně se mi nikam nechtělo,protože jsem chtěl aspoň jeden víkend odpočívat,navíc jsem nějak neměl náladu, ale nakonec jsem se nechal ukecat a bylo to fajn.V hospodě bylo veselo,ještě si za náma přisedl bratránek mojí sestřenky Michal, který řádně doplňoval tekutiny po náročném tréninku :-) no a hned bylo o čem povídat.Později jsme zůstali ve čtyrech a Obrázek vytasil karty,tak jsme si zahráli a vesele si povídali.Ovšem největší zápich večera si opět připsal Obraz, když došlo k tématu blížící se ptačí chřipka.Peca nám vyprávěl jak před nějakýma 2-3 rokama zabíjel kohouta.Ne, že by ho normálně zařízl, ale střílel po něm ze vzduchovky :-) Tady to nejde popsat, to byste museli slyšet,protože jeho styl vyprávění je nenapodobitelnej.No ve stručnosti: Narval do něj asi jedenáct ran ze vzduchovky,než kohout definitivně chcípl,protože po každé ráně se prý zvedl a vesele žil dál.Až ta jedenáctá ho dorazila :-) To vyprávění zakončil Peťa nezapomenutelnou hláškou večera : ".... Kamil, kurva jedna kurevská!" :-)))
Tím mě definitivně dostal do kolen.Ještě pak dodal, že u oběda plivali diabolky na talíř... No Mája taky přidala jednu kohoutí historku,ale ta se Kamilovi zdaleka nevyrovnala! Jinak se ten večer nic zvláštního nestalo!
Sobota byla v klídku, leháro, s Mončou jsme si zajeli na bazén a byla prostě pohodička.Večer si napravili reputaci naši hokejisti, když vyhráli bronzový medaile a určitě potěšili.Myslím, že po těch výkonech co předvedli je to úspěch.Holt lidi jsou namlsaní a čekají už jenom zlato, ale já jsem spokojenej i s tímhle.Letos jsme prostě na víc neměli!
Jinak se po dobu mé služby nic zvláštního nestalo. HAWK!

Go Češi GO !

23. února 2006 v 0:18 | RUDA |  Co sa stalo nové!?
Joooooooooooo! Je to doma.Tak jsme ty Slováky ve čtvrtfinále OH porazili a jdem do semifinále.Udělali mi radost kluci!Vzhůru na Švédy a pro medaile!!!

SRANDA SONG

21. února 2006 v 19:41 | RUDA |  My art
Tahle písnička mě napadla po náročném víkendu před spaním v posteli,a tak se mi zalíbila, že ji sem prostě musím vrazit.Kdo zná melodii k písničce od Harleje - "LOPATA" a je zasvěcen do tématu, myslím že se pobaví.Jen podotýkám,že text jsem nepsal pro sebe,ale pro člověka,kterému přesně sedí do huby:-) Tímto se mu hluboce omlouvám,ale prošel přes jeho svolení,takže by neměl být problém. Pracovně jsem ji nazval "KOCÓR V TROUBĚ" :-)
Kocór v troubě
Samý změny,člověk se mění a žádný jistoty,
ženský jsou v tahu a mě v rozkroku zas praskaj kalhoty.
Další prachy Obrázkovi už nikdy nepůjčím,
pravdu měla moje máma, že mě stará baba zaučí.

Co jinýho teď mi zbejvá,Kocourková na mě kejvá...

REF: Stará,dobrá,Kocourková
když jí ho tam vrazíš tak je jako nová.
Když pár ožralých blbců na Žlíbku penetruje,
ty jsi jak ta princezna co sedí,leží nebo skáče
zaučuješ zelenáče.
Díky mojim kamarádům vrátil jsem se na bečku,
každej se mě teď vyptává "cos dělal ty blbečku?"
Snídám pivo,v hlavě mi zbylo pěkně nasraný
co jsem včera vyváděl se dozvím od Vrány.

Co jinýho teď mi zbejvá Kocourková na mě kejvá...

REF: Stará,dobrá Kocourková.....

Zábava-Reflexy II.

19. února 2006 v 20:06 | RUDA |  Akcičky
Tákže,ted už jsem střízlivý tak je ta správná chvíle abych sem něco napsal o tom našem pátečním flámu.Otázkou je,jestli si vůbec na něco vzpomenu..... No ale zas tak špatně jsem na tom nebyl, takže vzhůru do toho.
Páteční večer jsme načali u Jury v jeho vážanském obydlí, kde se mě s Obrázkem vesele ujal pan hostitel a začal nám nalívat z jeho neskutečné zásoby slivovice.Dali jsme si tak ze tři ,někteří i 6 (Obrázek samozdřejmě) a po nějaké době jsme utíkali na zastávku.Obraz ještě lupl něco s Jurovým tatíkem a po cestě na bus už byl jak ještěr.A pěkně se rozvykládal.Co my jsme se dověděli věcí....
Na zastávce naše řady rozšířila sličná slečna Zdenička a po cestě jsme přibírali další členy do partaje v čele s "penetrátorem" Vranysem, jeho ségrou Luckou, Evkou atd. atd. No prostě už cesta tam značila ,že to bude stát za to. (Co teprve cesta zpátky......,ale k tomu se dostanu!)
No pak nám Obrázek aktivně zajistil místo v knajpě a večírek začínal.Chlastali jsme nejen pívo, ale i živou vod(k)u ,poněvadž náš nejstarší člen slavil jmeniny a bylo prostě veselo.Do toho ještě padla nějaká moje příruční zásoba tekutého svetru a bylo ještě veseleji :-) Pan oslavenec zase chytil zpěvnou slinu a už to jelo.Někdo se k němu přidal,někdo jen čuměl, ale myslím že se bavili všichni.Jinak nevím co bych blíže popisoval? Kdo tam byl tak si vzpomene, kdo ne, ten má škodu.
Nějak kolem jedenácté (asi) jsme se vyškrábali z hospody a klouzali jsme se na zábavu na kulturák.Všechny nás překvapila ledovka na silnici,nejvíc asi Juru,který hned po pár krocích ze dveří hospody poznal,jak je zem studená a "jak bolí v ráně sůůůl " :-) Já o tom teda nějak nevím,že by spadl, asi mám nějaký okýnko, ale poslední zprávy od zdroje hovoří o tom,že tekla i krev a tělo je samá modřina.To je tak ,když někdo chlastá. Ale zrádnost zmrzlé cesty jsem poznal i já,když jsem se klouzal a chtěl podkosit Vranysa, tak mi to ujelo nějak moc a už jsem se válel taky.Dostal jsem pěkně na ksicht a na ruku-odnesl to naštěstí jen prstýnek,kterej je parádně doškrábanej.Můj xicht naštěstí zůstal bez újmy!
No jinak na zábavě bylo překvapivě fajne.Na to,že hráli Reflexy, se mi tam líbilo.Bylo to asi tím,že jsme byli nakutí a byla super nálada.Nikdo nic neřešil,prostě se pařilo i na největší sračky a nikomu to nevadilo.Mě teda vůbec ne.A to je co říct.Nepamatuju se,kdy jsem tak na Reflexách naposledy zapařil,ale je to už asi dávno.Bylo fajn,že se tam sešla naše stará dobrá partička i s holkama a tak jsme trochu zavzpomínali na starý časy no a možná to někteří přehnali i víc jak za starých časů.Jo, pro nezasvěcené, tahle akce měla pracovní název "BEZ BAB aneb Jako za starých časů." Ale všichni se samozdřejmě chovali slušně a ve vší počestnosti :-)
No jinak po zábavě,kterou jsem většinou prožil na parketu a u pultu s lihovinama , jsme nastoupili do autobusku,kterej nás měl odvézt do postýlek.Vždycky už čekám na odvoz,ale tentokrát přišel moc brzo:-( Naše grupa zabrala zadní část busu a tam se děli věci.Opět došlo až ke zpěvu,hlvní kapelmajstr Obrázek to táhnul- jo ještě před nástupem do busu se tenhle expert skvěle skutálel po namrzlých schodech,škoda že nebyla kamera nebo foťák!!! No celou cestu jsme prozpívali nebo prochlámali,dokonce mě napadli i skvělé rými,které si někam zapíšu ,no prostě fakt sranda,to nejde jen tak popsat na klávesnici.
Vystoupili jsme v Těšnovicích,ačkoliv bych jel klidně ještě dál,rozloučili jsme se s Jurdou a se Zdenčou,kteří bydlí o kus dál a ještě jsme šli dojíždět zásobu z mojí pleskačky.Nikdo moc nepil, poseděli jsme ještě tak 15 minut a hurá domů.
Ráno jsem se probudil překvapivě v kondici, ani blbě mi nebylo což bylo super no a pohoda,klídek.
prostě tenhle večer stál po dlouhé době zase za to a těším se na dlaší společný akce.
No a neodpustím si na konec jednu hlášku ,která mě v ten pátek napadla a provázela nás asi celý večer a myslím že ještě provázet bude.Někdo to možná nepochopí, ale prostě: "Starááá, dobrááá ..... ! "

Zábava-Reflexy

18. února 2006 v 3:07 | RUDA |  Akcičky
Právě jsem se vrátil z hradu a pan prezident mě nakopal do prdele.Ne, je nějak po 3 hodině a přijeli jsme z Lubné řádně nakutí a mě se chce spat, takže nic světobornýho sem nenapíšu, leda až bude čas.Ale bylo to dobré, po dlouhé době nějaká kalba aspoň. Prosím zůčastněné , aby mi pod tento článek napsali svůj vlastní komentář k této akci.
Zatím čau sračky a sračinky.
Váš RUDA :-)))

Chata Luleč 3. 5. února 2006

13. února 2006 v 23:01 | RUDA |  Akcičky
To jsme vám takhle minulý víkend vyrazili na chajdu do Lulče blízko Vyškova.A rozhodně jsme neudělali špatně,páč celý víkend (nejenom mě) stál za to :-)))
Po strastiplné cestě,která se prodloužila díky naším schopným navigátorům asi o 50 km (!!!) - přitom stačilo jen odbočit a nebýt slepý, jsme dorazily do Lulče nějak po sedmé večer,přesně ani nevím v kolik,možná že i kolem osmé,neměl jsem absolutní pojem o čase.Ještě se nám podařilo uvíznout s autem ve strku na ledovici, což byl taky mazec, ale nakonec jsme to zvládli a doštrachali se až na kopec k chatám.No sněhu jak na horách a i po tmě tam bylo celkem hezky.
Sotva jsme se ubytovali, už se začalo chlastat( no ono už se chlastalo i u mě v autě-Obrázek a Vranys,ale tady jsem mohl už i já :-) Zahájil to hlavní "vedoucí" výpravy pan Jiří Hýža,který vytáhl slivovicu a s Obrázkem vedli výpravu do alkoholového opojení. Stačilo málo a byli jsme všichni jak ještěři.Hned byla na lodi dobrá nálada. Vedle v chatě byla bečka takže o chlast nebyla nouze.

Nějak kolem půlnoci se Obrázek rozhodl, že se začne zpívat. Tak jsme začali naší hymnou tzn. "Kurevskou frajárkou" a pak už Peca valil hit za hitem - no kam se na něj hrabe světoznámé duo Eva a Vašek a jejich "Růže nasraté" :-))) Prostě Peca je panj zpěvák a postupně se k němu přidávali další takže tento večer byl ve znamení zpěvu. Všecko máme naštěstí zdokumentované na kameře, takže bude na co vzpomínat. Ten večer jsme šli spát nějak kolem půl druhé - na mě poněkud brzo, ale ruch už nějak utichal a opilci chtěli spát.
Ráno už nás ranní ptáčata Jura s kolegou ze severní Moravy Mirou vzbudili v 6 ráno s tím, že si jdou dát baňku, což absolutně nepochopím , jak někdo může tak brzo ráno po draku ještě chlastat.Asi ho ještě měli,tak si chtěli dát,aby jim neuletěl. Od té doby jsem už neusnul a nějak kolem deváté za mnou vletěli málem do postele Jura s Vranysem, ať si s nima jdu dát baňku na vyčištění zubů.S tím jsem je poslal absolutně do prdele, bo bych se musel poblit. FUJ,stejně je nechápu :-))
No jinak den pokračoval v dopíjení slivovice a v nemylém odpoledním zjištění, že už žádná není.Kuchařka Monička nám mezitím navařila vítečnou polívku,která skvěle pomohla všem těm podračeným žaludkům. Poté se mi podařilo celou bandu vykopat ven na vzduch na procházku.Nejtěžší to bylo s Jiřím, který měl ještě lišu jak cyp a furt zdržoval.Došli jsme nakonec k malému zatopenému lomu, kde si každý vyzkoušel své horolezecké umění poté jsme došli k daleko většímu kamenolomu,na jehož vrcholu jsme stáli.Takovou velkou díru jsem teda ještě neviděl :-))) Bylo to neskutečně zajímavé a pod náma hloubka jak hrom.Tak jsme se pofotily a razili jsme dál na myslivecký posed, kde jsme si ještě společně zabékali a vrátili se do chaty.

V chajdaloupce nám Monča ještě navařila špagety a bylo po hladu.Po pozdním obědě jsme si dali menšího šlofíka a večer jsme razili do hospody do nitra obce Luleč.Mezitím se ještě Vranys stačil blíže seznámit s naší spolubydlící Andrejkou a hned byl další páreček na světě. Přišli jsme do takové luxusní restaurace kde pláli svíce a všechny hrozně zaujal kovbojský klobůk, ve kterém se všichni pofotili.No tak jsme tam dali tak 2-3 pivka, Obrázek nám předvedl, jak se bafá vosková cigareta, udělali jsme tam ostudu, pobavili se a razili jsme zpět k chatě za zpěvu našich lidových písní.Bylo veselo jako vždy.zbytek večera si moc nepamatuju,páč jsem usnul na válendě i s Vranysem, ale atmosféra už byla taková uspávající.
V neděli jsme se probudili všichni v kondici,hned brzo ráno nás opustil spolubydlící Mira tak nás tam zbylo sedm.Dopoledne se hrály karty a spíš se kopřilo a po obědě z konzerv jsme opět vyrazili na zdravou procházku do lesa.Bylo krásně,slunce zářilo - no jako na horách.Žádný starosti,prostě pohoda a sranda. Nějak po třetí hodině jsme se pobalili a s těžkým srdcem jsme odjížděli domů.Každý určitě litoval,že to netrvalo dýl.Těším se až něco podobnýho zase brzo zopakujem.

A TO JE KONEC !!!!

S úsměvem se pije líp

2. února 2006 v 20:42 | RUDA |  Videoklípky
Tak jsem dneska dokončil další můj srandaklípek na píseň od Alkeholu - S úsměvem se pije líp.
V hlavních rolích já and my friends :-)

Stahujte tady:
S úsměvem se pije líp

Videoklípky

1. února 2006 v 22:14 | RUDA |  Videoklípky
Sem budu rvát moje amatérsky vyrobené videoklipy.Jde většinou o prdel,no však uvidíte sami.Z nadcházejících odkazů si je můžete stáhnout.

Jako první sem šoupnu asi zatím můj nejpovedenější klípek od ZÓNY A - CHLEBA .Dal mi docela dost práce tak snad se bude líbit.

Stahujte zde:
CHLEBA