Weeekend !

27. února 2006 v 12:15 | RUDA |  Co sa stalo nové!?
Tak opět jeden víkend za náma.Sice nebyl tak divokej jako ten minulej,ale líbil se mi.Hlavně co se týče sportovních událostí na Olympiádě.
Hned v pátek v poledne mi udělala velkou radost Kačka Neumannová (a myslím,že nejenom mě!), když si fantasticky dojela pro zlato v nervydrásajícím souboji.Kdo to viděl, jistě uzná, že to bylo krásný a až dojemný.Prostě paráda! Přiznám se, že i mě lezly cvrčky do očí :-)
No večer to sice zprasili naši hokejisti se Švédama, ale i tak jsme to šli všechno zapít do naší těšnovické hospůdky s Mončou,Obrázkem a Májou.Původně se mi nikam nechtělo,protože jsem chtěl aspoň jeden víkend odpočívat,navíc jsem nějak neměl náladu, ale nakonec jsem se nechal ukecat a bylo to fajn.V hospodě bylo veselo,ještě si za náma přisedl bratránek mojí sestřenky Michal, který řádně doplňoval tekutiny po náročném tréninku :-) no a hned bylo o čem povídat.Později jsme zůstali ve čtyrech a Obrázek vytasil karty,tak jsme si zahráli a vesele si povídali.Ovšem největší zápich večera si opět připsal Obraz, když došlo k tématu blížící se ptačí chřipka.Peca nám vyprávěl jak před nějakýma 2-3 rokama zabíjel kohouta.Ne, že by ho normálně zařízl, ale střílel po něm ze vzduchovky :-) Tady to nejde popsat, to byste museli slyšet,protože jeho styl vyprávění je nenapodobitelnej.No ve stručnosti: Narval do něj asi jedenáct ran ze vzduchovky,než kohout definitivně chcípl,protože po každé ráně se prý zvedl a vesele žil dál.Až ta jedenáctá ho dorazila :-) To vyprávění zakončil Peťa nezapomenutelnou hláškou večera : ".... Kamil, kurva jedna kurevská!" :-)))
Tím mě definitivně dostal do kolen.Ještě pak dodal, že u oběda plivali diabolky na talíř... No Mája taky přidala jednu kohoutí historku,ale ta se Kamilovi zdaleka nevyrovnala! Jinak se ten večer nic zvláštního nestalo!
Sobota byla v klídku, leháro, s Mončou jsme si zajeli na bazén a byla prostě pohodička.Večer si napravili reputaci naši hokejisti, když vyhráli bronzový medaile a určitě potěšili.Myslím, že po těch výkonech co předvedli je to úspěch.Holt lidi jsou namlsaní a čekají už jenom zlato, ale já jsem spokojenej i s tímhle.Letos jsme prostě na víc neměli!
Jinak se po dobu mé služby nic zvláštního nestalo. HAWK!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama