17.3. Zábava v Lubné - Premier

19. března 2006 v 22:13 | RUDA |  Akcičky
Tak jsme se v pátek večer opět vypravili do Lubné na zábavu,tentokrát na kapelu Premier.Tuhle kapelu sice znám a v dětství jsme ji poslouchal (kdo by taky neznal jejich úspěšnej hit Hrobař, že? )ale naživo jsem ji nikdy hrát neviděl, takže jsem absolutně nevěděl co od nich čekat. Sice se mi tam moc nechtělo, no ale zase lepší než se nudit doma u televize.
V osm hodin jsme naskákali do autobusu a ve složení: já, Monča, Jura a Vranys jsme zakotvili v Lubné v hospodě za kulturákem.Lubenští pořadatelé si nachystali "super" akci, že při vstupu do devíti hodin dostane člověk panáka zdarma.Toho využilo asi jen tak šest největších notoriků a mezi nimi samozdřejmě i naši dva kolegové, kteří si to nesměli nechat ujít. Takovou příležitost přece nemohli jen tak zahodit :-)
Po chvilce se vrátili za náma do hospody již se zdravým dechem po fefrmintce a vesele jsme popíjeli dál. Nějak po půl desáté za náma dojela i další kámoška z Těšnovic Mája a hned bylo o jednoho víc. Jura s Vranym dali další zelené ústní vody na dech a začali být řádně rozjaření, zatímco mě to nějak nešlo. Musím ale pochválit výbornou paní hospodskou, kterou jsem viděl v téhle putice poprvé.Byla na nás velice hodná a příjemná.Přinesla hned co nám na očích viděla a velice jí děkujeme za za speciální bonus, který nám přichystala. Nasmažila nám vynikající tzv. "zelňáky" a to zcela zdarma!!! Bylo to vynikající, něco na styl bramboráků akorát že to bylo dělané ze šlapaného zelí.No k pivu jak dělané! Fakt super.Takovej přístup k hostům by měli mít v každé hospodě!!! Děkujeme a určitě přijdem zas :-)
No nějak v jedenáct hodin jsme se sebrali a šli jsme na kulturák.Někdo navrhl že polezem zadara oknem, no ale když přišlo na věc a Jura nám statečně okénko otevřel, tak se holky zalekli a báli se oním tajným vchodem prolézt, takže jsme museli nakonec jít přes vstupa zbytečně cálovat :-( Na kulturáko bylo zoufale málo lidí. Parket zaplněnej jen tak do půlky a nikde nikdo známej. Bylo to určitě i tím, že nejel odvoz, protože to dělá hodně.To je ale chyba pořadatelů, když si to nedokážou zajistit, tak ať se nediví, že mají malou návštěvu!
Jinak co se týče kapely tak ta mě nějak extra neuchvátila, většinu písní jsem neznal, dělali strašně dlouhý pauzy a tak nějak to bylo nic moc. Po nějaké chvíli rozšířil naše řady i Obrázek se svým nadrženým přítelem Toníkem, který nějak furt nedokázal pochopit, že o něj Monča prostě nemá zájem! (...holt Mr.Bean-tuhle přezdívku mu ten večer vymyslela Mája a musím říct, že k němu to skutečně sedí :-)) Jinak Obrázek dorazil bohužel bez své nové slečny,která sloužila noční, no ale nevadí. Zakalíme spolu jindy :-) No ale myslím, že to bylo i ku prospěchu věci, protože Peca řádil zase jako vždycky. On totiž když je se svojí slečnou, tak je až podezřele slušnej a hodnej a tak se bojíme, aby nám ho nezkazila :-)
Rozjelo se to až nějak po půlnoci, kdy pochopitelně začalo chodit víc lidí a sál se docela zaplňoval. To už jsme začali i pařit a hned bylo veselo. S Obrázkem jsme vytvářeli neuvěřitelné taneční kreace a jednou jsme se i ocitli oba dva na zemi. On je taky kurva nemotorné :-))) Dobrej byl i náš přísun Jury od stolu na parket, když jsme ho s Vranysem drapli pod paže a Jiří, který už byl řádně nasáklý ani nevěděl co se děje a jak se ocitl na parketě :-)
No tak jsme si chvilku užívali a kolem druhé už se chtělo všem spat, tak jsme se rozhodli že pojedem domů.Otázkou ale bylo jak? Nezbylo nám nic než zavolat taxíka Vlastíka, shodou okolností taky z Těšnovic, čehož se statečně ujal pan Hýža a oznámil, že chce zavézt do Kroměříže. Když Vlasťa přijel, tak se zhrozil, že nás pět do města nevezme a tak jsem mu musel vysvětlit, že pan telefónista si spletl Kroměříž s Těšnovicema a bylo vše OK. Po cestě ještě Jura pronášel takové hlášky, až jsme se za něj s Vranysem museli stydět a při jeho rozhovoru s Májou jsme mysleli, že si snad vystoupíme :-)
Ale jinak pohoda.
Celkově ale zábavu hodnotím jako nic moc.Zažil jsem určitě i lepší a když mám srovnat s tou minulou, kde hráli Reflexy, které zrovna nemusím, tak ta byla o hodně vydařenější.Celkově byla lepší atmosféra, tentokrát jsem nebyl ani nijak nakutý, bylo málo známých.Prostě nebylo to úplně ono.Ale samozdřejmě se našli i dobrý okamžiky a byla sranda.
No ale příště snad pojedem zas.Je to určitě lepší než se válet doma!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RUDA RUDA | 19. března 2006 v 22:25 | Reagovat

Tenhle článek jsem musel psát nadvakrát, protože se mi to poprvé celé smazalo až když jsem měl vše napsané.Jak zpívá Zóna A :"Zkurvený systééém..."  No musím říct , že podruhé už to není ono a samotnýmu se mi to nelíbí.Holt některý myšlenkový pochody už nejdou zopakovat, no ale ten původní byl o hodně delší a hlavně taky vtipnější.Takže sorry ale je to o ničem :-)))

2 ami ami | 20. března 2006 v 19:21 | Reagovat

neeeee..proc tam premieri nejsou kdyz jsem tam ja..proc se nedava bana gratis kdyz jsem tam ja..proc tam neni mila hospodska kdyz tam jsem ja..proc proc proc

3 RUDA RUDA | 21. března 2006 v 20:14 | Reagovat

...pro slepičí kvoč :o)

4 ami ami | 23. března 2006 v 15:12 | Reagovat

aby stara nakvokala protoze nema proc.. a uz ti to tu komentovat nebudu abys vedel:D

5 RUDA RUDA | 24. března 2006 v 14:02 | Reagovat

:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama