Dny mezi čtvrtkem a pondělkem

27. března 2006 v 13:56 | RUDA |  Akcičky
Hallo everybody :o) Tak opět další víkend za náma a musím říct, že jsem ho prožil celkem fajn.Nic extra to sice nebylo ovšem i tak nebyla nouze o zajímavé zážitky.
Pátek jsem celej den kopřil,byla celkem nuda tak jsem se v devět hodin večer sebral a jel jsem na Slady, kde měla hrát moje docela oblíbená slovenská kapela Peha s vynikající zpěvačkou Katkou Knechtovou. No jenže co se při vší smůle nestalo.Dojedu na Slady, tam fronta až na chodník, když tu náhodou se připotáceli dvě slečny a začali něco plantat s tím, že Peha dnes nevystoupí, protože je nemocná zpěvačka.Zprvu jsem si myslel, že si akorát dělají prdel, jenomže když mi pak ukázali plakát, kde to bylo černé na růžovém, tak jsem pochopil, že je to v .... ! Hlavní hvězda tedy nedojela,za poloviční vstupné měli vystupovat jenom nějaké kroměřížské popové kapelky na který jsme nebyl nějak zvědavý a tak jsem se otočil na patě a tradá zpátky domů :o( Pátek se skutečně vydařil....
Zato v sobotu už to bylo o něco lepší, přijela Móňa, byla lepší nálada no a večer zamluvil náš kamarád Jiřík nějakou akci v Šelešovicích, s tím že tam bude rockotéka a o půlnoci striptýz :-) Nikdo nevěděl, co od toho má čekat a tak jsme se tam ze zvědavosti zajeli podívat.Já jsem se ujal řízení, ač nerad , ale člověk musí přinášet oběti. Postupně jsme s Mončou naložili do auta naše tradiční tři opilce a upalovalíi jsme do Šelek. Když jsme dorazili na místo, tak jsme se celkem zhrozili,kam to lezem, snad kromě Jury, který to tam zná. Když mi tvrdil, že tam bude rockotéka, myslel jsem , že to snad bude na nějakém kulturáku nebo tak něco.Místo toho jsme zalezli do nějaké čtverky hospody, kde už seděli samí nadržení pánové a pár jejich slečen. No asi do půl jedenácté tam byla strašná nuda, až když se kurvy začali zcházet a sál potemněl, všichni zbistřili.

Pak nastala chvíle, na kterou všichni čekali. Lehká děva vyběhla z kumbálu a začala se kroutit tak, až se to místním dědkům začalo po letech kroutit v rozkroku. Asi na všech byl vidět nepatrný stud, ale všichni si to jistě užívali. Když mařka vylezla na kulečník a roztáhla kytary, tak se na celý sál rozlehlo jen udivené: "No, ty pi...o" z úst našeho penetrátora Vranysa, který kdyby měl Uzin po ruce, tak už to tam valí :o))) No slečna se rozběhla mezi stoly vybírat si nějakého statečného frajera pro svou show.Monča si mě samozdřejmě pečlivě držela a největší šok nastal, když jsem se otočil na Monču, stím že jí chci něco říct.Kecám, kecám, otočím se zpátky a leknul jsem se jak sviňa-baba mi vrtí prdelí 2 cm před xichtem :o) Docela mě lákalo si plácnout, ale smozdřejmě jsem musel zachovat zdravý rozum a když holka pochopila, že se nechytám, odešla lovit jinam. Našla si amanta, kterýmu se to vyloženě líbilo,a užíval si to jak mohl.Když odhodila všechno to málo co měla na sobě,vylezla znovu na kulečník a když otevřela na Obrázka své mezinoží, přál bych vám vidět jeho úlek.Jako kdyby chudák viděl čerta, otočil se na druhou stranu a jen stydlivě zaklel: "Kurva..." :o)
No číslo skončilo, chlapům to evidentně nestačilo a tak se jí začali po dvacetikoruně skládat na další :o) Mezitím druhá slečna obsluhovala nahoře bez a evidentně nestíhala.Asi po půlhoďce začala druhá show na kulečníku s Matonkama :o) Člověk by nevěřil, co všecko si tam je ta holka schopná narvat. Pánům se to opět líbili a při pohledu na už dost navátého Juru bylo vidět jak jen slastně mrká očkama :o)
No druhé vystoupení bylo o dost kratší a taky hodně trapné, ale to už jsme tak nějak překousli.Každopádně bylo veselo. O půl jedné už se všem chtělo spát. Jedinej Jura byl v chlastací kondici a tak se na něj muselo čekat, než dopije, dá ještě jedno a půjde. To se mu protáhlo až do čtvrtž na dvě (!!!) a tak jsme byli všichni samozdřejmě rádi za takovou brzdu.
Pak už jsme byli všichni rádi za postel (já dvojnásob, ale to sem nepatří :o) A v neděli celej den chcalo a chcalo :o)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | 3. dubna 2006 v 18:43 | Reagovat

Pehaaaaa <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama