Srázek třídy SZŠ - 14.4.2006

19. dubna 2006 v 22:31 | RUDA |  Akcičky
Tak jsme se po dlouhé době zase srazili s pár lidičkama z naší bývalé "bobří" třídy SZŠ.Docela už jsem se na ně těšil, protože mi jejich společnost už docela dost chyběla.Srázek jsme měli naplánovanej v pátek o půl osmé na Maracaně a očekávalo se takových 15-20 lidí.Dorazil jsem do hospody nějak po půl, a nikde ani noha.Už jsem se chtěl otáčet ale za rohem u stolu naštěstí seděl Honza,tak jsme chvíli pokecali sami dva u pivka než se ráčili dorazit ostatní. Za pár minut nás tam pak našla už i Miška a po ní začali chodit další holky už ve větším počtu.Bylo to takový zvláštní, někteří se trochu změnili co se týče vizáže,(k lepšímu:) , ale u většiny mi připadalo,jako bych je viděl včera.K již výše jmenovaným přibyli ještě Raduška,Barča,Zelí,Ivanky Dvorská a Machová,Kája,Evka a nějak až po deváté došel Zdeňa a Alka.Chyběli hlavně zbylí kluci-Jarda sloužil noční,Milan slíbil že dojde a nedošel a Radoš se radši coural s mařkou po venku :( Ale jejich chyba!
Každej měl kotel zážitků,který jsme si prostě museli povyprávět-co bylo po maturitě atd.Nejvíc humorných ale i trošku drsných zážitků "ze života" vnesla asi Janča Zelinková s Míšou, který slouží jako sestřičky v nemocnici v Brně.No co tam holky zažívaj-něco jim závidí a v něčem i lituju.No ale to je život. Lepší už to asi nebude.Nejhezčí léta na střední škole jsou v háji a teď už to bude boj.Teď už je záchrana jen Vysoká škola.
Nicméně v ten večer si tohle nikdo asi nepřipouštěl a vesele jsme kalili,co nám játra stačily :o) Jako první opustili lokál Iva D. s Karolínou a po nich hned samozdřejmě Zdeňa,kterej ty srazy nějak bojkotuje a vždycky se zdrží jen na chvíli.Nevím čím to je,vždycky měl takovej smysl pro partu....
No,pokecali jsme,popili,zahráli fotbálek,usmívali se a náladička byla perfektní.Vypilo se toho docela hodně a když došlo na placení,rázem tam toho na lístku nakonec nějak dost přebývalo.Někdo vytáhl prupisku,že si něco jakože odškrtnem sami,jenomže než to stačil Honza zrealizovat,došla slečna hospodská a viděla prupisku nad lístkem v Honzové ruce.Byla docela dost nasraná a dávala nám to patřičně najevo.Nejhorší bylo,že nikdo tam nic neškrtl,a ona si myslela, že jo.No,ale jak jí to vysvětlit,že? Nakonec to Honza nějak doplatil a radši jsme se klidili ven.Myslím,že slečna nás tam příště už asi neuvidí moc ráda :o)
Závěrečný tažení mířilo na Oskol na disco.(FUJ!) Tam jsme pokračovali ve smršti Jelzinů a podobných sladkých sraček,navíc u baru byli každou chvíli nějaký panáky zdarma, takže dráček byl hned na světě.Ale v pohodě.Každej věděl co dělá a nikdo nebyl extrémně na sračky.Prostě náladička jak má byt!No na Oskole oproti zvyklostem zoufale málo lidí,tím líp pro nás.Něco jsme si zatančili,s Alkou jsme ještě zabaňkovali a po druhé hodině už byla nuda,tak jsem se uráčil odejít.Čtvrt hoďky jsem ještě čekal venku na nějakýho taxála,přitom vždycky se o ně před Oskolem skoro zakopává.Najednou nic.No nějakej týpek mě hodil za 150 Kč domů,tak jsem mu na rozloučenou řekl,že je moc drahej, že ostatní mě vozí za kilo.Vydřiduch!
Ráno raníčko Kubík vstal kolem jedenácté a byl překvapenej,jak je svěží-blbě mu nebylo,hlava nebolela....tak kdyby to bylo vždycky tak jsem spokojenej :o)
Každopádně srázek se vydařil,jsem rád že jsem ty lidičky zase mohl vidět a doufám, že v létě zakalíme někde na chatě, jak jsme se domlouvali.Tahle partička je prostě správná a jsem rád že můžu být její součástí. Nechť žijeme!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | 24. dubna 2006 v 18:25 | Reagovat

Hip hip hura bobri tride.. preju at vam to kamaradstvi vydrzi.. nejmin do te letni chaty:D a mozna jeste krapet dyl

2 RUDA RUDA | 27. dubna 2006 v 19:59 | Reagovat

Myslím, že nám to vydrží snad ještě nějakej ten rok!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama