Start letní sezóny

16. května 2006 v 20:38 | RUDA |  Akcičky
Tak se k nám po dlouhé zimě opět vrátilo jaro se vším všudy a jen co se trochu oteplilo tak se pan Jiří Hýža rozhodl uspořádat na Vrbce první "otvírání studánek" na jeho chatě. Jeli jsme tam nějak minulej víkend s tím,že na Lubné je zábava a že tam pak po půlnoci z Vrbky vyrazíme.No počasí bylo skutečně "jarní" !!! Na večer se zatáhlo a začalo pršet jak cyp, jenže my už všichni nachystaní v těšnovické hospodě jsme to nevzdali a na chatu jsme přece jenom jeli.Táborák se sice nekonal ale zvládlo se ugrilovat nějaký to maso od Lucky, takže byla pohoda.Jura tam měl taky nějaký občerstvení, takže o to nebyla nouze.Sešlo se nás tam překvapivě nějak moc-byl tam Jura s Evženkou,Lucka s přítelem (dodnes nevím jak se jmenuje:-) ,Vranys,Buja s Mařkou a pak dorazila i Evka se svým Pecou. No lidí požehnaně,zábava byla akorát to počasí. Kolem půlnoci jsme se odebrali na Lubnou všichni, kromě Jiřího,kterého jsme museli nechat spokojeně penetrovať :-) Po strastiplné cestě jsme dorazili na kulturák a ještě dlouho po půlnoci chtěli vlezný za 70Kč !!! Pak zjistili,že to je asi moc tak to stáhli na 30,- tak jsme těch pár kaček už objetovali a vlezli dovnitř.Tam jsme stihli asi poslední čtvrtku skladby od Sheronů,načež si chlapci udělali přestávku,která trvala 3/4 hodiny.To jsme s Vranysem nějak nevydrželi,roztáhli jsme si deštník a spokojeně jsme pod ním začali chrápat,aby na nás nikdo neviděl :-)))
Po tom dlouhým nekonečným čekání jsme se nasrali a totálně ospalí jsme se zbalili i s Bujou a Mařenkou a vrátili jsme se na Vrbku, s tím, že jsme za 30 Kč slyšeli jen ty závěrečný 2 minuty písně před přestávkou.No lepší zábavu jsem fakt nezažil.Ale aspoň jsme se prošli.Cestou zpět nás ještě minul Jura s Evžou, kteří už to měli za sebou a aniž by zastavili,profrčeli kolem nás na kolech! To nás dost nasralo,páč jsme nevěděli,jestli budem spat v autě nebo kde?! Naštěstí v chatě spala Lucka s nabíječem takže v pohodě! Za zmínku ještě stojí ranní nález v brambůrkách,o kterém zasvěcení ví a když teď někdo dostane chuť na brambůrky,těžko poznáte na co má vlastně chuť :-)))
První akce byla teda docela zvláštní i díky počasí a tak jsme se to rozhodli celý zopakovat za týden znovu.Tentokrát v trochu pozměněným obsazení,kde jsem samozdřejmě nechyběl já s Jurou,dále pak naše krásné přítelkyně Monča s Evžou a třetí páreček Vajco s Andreou. Večer se rozjížděl pomalu,páč jsme museli s Mončou čekat v autě na pozdě přijíždějící nakuté cyklisty.Počasí tentokrát už bylo celkem fajn a tak se dal rozdělat i oheň a Jiří tento večer pojal jako košt slivovice,které se tu objevily asi 3-4 druhy.(Nejlepší samozdřejmě byla ta moje:-))
Koštovalo se jen tak decentně,nikdo nebyl nijak na káry,nálda byla dobrá,muzika hrála,klábosilo se,špekoňe se opíkaly a byla pohoda.Spát se šlo celkem brzo,ani nevím v kolik ovšem to usínání stálo za to! Zbylé dva párečky to pojaly jako penetrační večer a tak se z obou stran ozývaly zvláštní zvuky a další podrobnosti a to co mi přistálo na xichtě radši ani popisovat nebudu :-)
Ráno to ještě někomu nestačilo a tak si dal repete aniž by mu nějak vadilo,že už jsou všichni kolem vzhůru no ale radši NO COMMENT!
No oba rozjezdy byli zatím jen takový pozvolný,na vrbce rozhodně bývají lepší akce,ale na ty letos určitě ještě dojde!Ovšem nějak nás zrazuje Obrázek,který se teď upoutal na mladou a na nás nějak sere.Uvidíme jak to s ním letos bude!
No na druhej den jsme jeli s Moničkou na Svatý kopeček do Zoo na zvířátka,bylo krásně,pohodička krásnej víkend za náma a snad další hezčí před náma!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 am am | 28. května 2006 v 18:37 | Reagovat

a ja jedu zitra do lesne, hec...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama