Jak jsme jeli "podpořit" Topolánka do Zlína :o)

14. června 2006 v 23:08 | RUDA |  Akcičky
10.5. jsme se rozhodli vyrazit do Zlína na koncík,kterej se konal na náměstí Míru a měla to být nějaká předvolební akce na podporu Topolánka.Nám samozdřejmě byla nějaká politika uplně ukradená a jeli jsme tam spíš se záměrem poslechnout si naši oblíbenou Dogu, která tu měla taky vystupovat.Sice mě osobně trochu mrzí,že se serou do politiky, ale budiž... O obsazení auta jsem nemusel mít starost,páč mi den před tím psalo a volalo tolik lidí,kteří o to měli zájem tam jet,že bych je ani nepobral.Do Zlínečka jsme tedy jeli ve složení já a moje milá monča,Vranys a Bubákova milá Evža. Musel jsem ještě počítat s Bubákem,kterýho jsem musel vzít nazpátek.Ten do Zlína přijel s Dogou z Prahy,kde den před tím křtili nový CD.
Když jsme dorazili na místo,koncrt už byl v plným proudu a hráli zrovna nějaký rokenrolový máčky.Bylo docela těžký najít Juru, ale po několika telefonátech jsme ho objevili.Evidentně na něm bylo vidět,že se na křtu dobře bavil a to samé a možná ještě v horším provedení bylo znát i na Izzim,který to podle svých slov taky docela přepísknul.Ale nový dítě se přece zapít musí !!!
Do vystoupení Dogy zbývalo ještě dost času a tak nás Jura odvedl do přilehlé restaurace, kde už seděl Pepíno z Dogy spolu s basákem z Power 5. Tak jsme spolu chvilku poseděli,pokecali,pojedli,popily a šly jsme zase na náměstí,kde v tu dobu už zpívala Terezka Kerndlová.(pěkná to slečna:o) No stihli jsme asi půlku její poslední písničky a to bylo vše.Potom se na scénu dostala slovenská kapela Metalinda,která zahrála svoje největší hity a my se mezitím pořád ochomýtali kolem stánku Dogashopu a v přilehlým parčíku.Odtud jsme si taky vyčíhly naše "celebrity" a ulovili jsme s nima nějaký fotčky.Nejdřív se Monča vyfotila s Petrem Kolářem (foto zde později) a pak jsem já s Vranysem ukořistil foto s Terezou Kerndlovou,poté ještě i s Bubákem. Vranys se sice zděsil,že má holka zblízka velký pihy, nicméně k tomu dodal, že "by ju stejně m...l! " :o) No, kdo ne,že?

No tak jsme se pofotili,Metalinda zatím dohrála a my v domění, že už bude hrát Doga, jsme se nasáčkovali do předních řad a se zděšením jsme zjistili, že ještě vystoupí Terezčin fotr Laďa :(
No tak jsme to jeho vystouepní tak nějak přetrpěli mezi nadšenýma důchodkyněma, ještě jsme od Ladika dostali fotku a bylo nám fajn :o))) Tak nějak jsme předpokládali, že ty důchodkyně z první řady se po Kendlovi odebéřou pryč a my budem mít místo, jenže ony jak na potvoru tam stáli dál.No tak jsem myslel,že až uslyší první tóny ostré rockové muziky, tak se zděšením utečou, jenže ono nic.Ono se jim to snad líbilo:) Myslím, že takhle starý fanynky v první řadě měla Doga za svou kariéru snad poprvé.Fakt jsem byl překvapenej,že to vydrželi až dokonce.No a jestli neumřeli, tak tam stojí dodnes! :o)
Doga vybalila na úvod skladbu z nové desky Vymahač, která se mi od té doby začala líbit,ač tomu bylo naopak no a v krátké době ještě stihly odehrát songy Jsem trochu divnej, Poletuju a Nejsi nevinná tradičně na závěr.Celých těch ubohých 15 minut hraní jsem natáčel na kameru,takže to mám doma zvěčněný nafurt.S normálním koncertem Dogy se to samozdřejmě nedalo srovnat,tady bylo zvadlý publikum, no prostě bylo vidět, že většina těch lidí tu kapelu vidí poprvé.Ale dalo se to!

Myslím, že jediní,kdo tam trochu pařil,byla ta naše partička.I když ostatní jsem moc nesledoval, čučel jsem spíš do kamery. No po Doze nastoupil Péťa Kolář, kterej vybalil myslím 3 svoje písničky na halfplayback a zmizel.Ovšem slečny a dámy byly určitě spokojené.Na závěr zahrála ještě kapela Buty,která hrála snad nejdýl ze všech a střihly si i duet s Topolánkem ve skladbě Mám jednu ruku dlouhou. No a Topolánek? Ten se tam po celou dobu koncertování ochomýtal, dělal jakej je se všema kamarád,furt se sral mezi lidi před podium a připadalo mi,že je trošku navátej.Aby taky ne,když ho na radnici uvítali slivovicou.No rozhodně pak musel být spokojenej.Lidí přišlo celkem dost,ale myslím, že spíš se šli podívat na muziku jak na něj.
No odjížděli jsme ani nevím v kolik,Jura s Vranysem řádně nakalení po slivovici, takže bylo veselo.Škoda, že nebylo ještě turné pro Paroubka,kdoví který kapely by ho podpořily :o)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 raduška raduška | 17. června 2006 v 14:29 | Reagovat

kubi, ten odtaveček o lá´dovi a důchodkyních nemá chybu :-)))

2 ami ami | 21. června 2006 v 10:33 | Reagovat

Parada..pridavam se k radušce:) A jinak, co se tyce terezy.. bleee..:( nemam rada:( fuj fuj:(

3 RUDA RUDA | 21. června 2006 v 14:02 | Reagovat

Tak to bych nečekal,že to někoho tak zaujme :o))) A jinak Tereza? Taky ji nemusím jako zpěvačku,ale je šikovná,co si budem nalhávat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama