My 21st birthday

26. června 2006 v 22:30 | RUDA |  Akcičky
No ještě jsem sem zapoměl napsat o mini kalbičce z minulýho týdne, kdy moje maličkost slavila 21. rok od svýho narození, což se muselo s přáteli trošku zapít.
Žádná velká chlastačka jako loni se tentokrát nekonala,bylo v plánu jen tak v klídku posedět u lahváčů, u slivovičky a u ohně.
K nám na zahradu jsem teda sezval jen ty nejbližší kamrády,kteří byli tak hodní a dokonce mi koupili i nějakej ten dárek,za což jim mnohokrát děkuju, bo to jsem nečekal (hlavně Jurovi a Evžence dík,moc pěkně jste vybrali!)
Jako první načas dorazil Obrázek s Jančou no a pak se dlouho čekalo na zbylé příchozí asi do půl desáté.Tuhle dobu jsme si krátili koštováním pálenky, kecama o životě a pak jsme se rozjeli,když mě Obrázek přinutil vzít kytaru do ruky a začalo se zvesela zpívat. Pak jsme s Mončou hodili i nějakej ten tanec a byla zábava na světě.
V nejlepším už se dostavili zbylí tři (Jura,Evža a Vranys) a pokračovalo se v zábavě.Obrázek přikládal pod oheň jak vzteklé, špekoně se opíkali,slivovička tekla a nálada byla dobrá.Akorát Vranys se nám nějak nebavil,furt řešil nějaký mařky přes mobil a odešel brzo domů.My jsme se dostávali postupně za zvuku Harlejů z repráků do varu a vedle chaty jsme si utvořili taneční parket kde jsme vesele pařili.Zatímco děvčata řešila své záležitosti u ohně, my jsme se bavili po svým.
No a tak jsme se vesele bavili,pak se k tanci přidali i holky a všechno proběhlo v klidu a decentně.Skončili jsme brzo asi v 1 hodinu,protože většina (včetně mě) musela brzo vstávat,ale i tak považuju tenhle večer za vydařenej a všem zúčastněným děkuju,že se dostavili a tenhle můj den se mnou oslavili! Tak za rok zas :o)
(Více fotek v Galerii,v rubrice fötky.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama