Jak se Šimpa loučil se svobodou

20. srpna 2006 v 21:53 | RUDA |  Akcičky
Tak už asi fakt stárnem a čas rychle letí, protože naši kamarádi se začínají ženit a to už asi je nějaký znamení...
Nicméně s radostí všem oznamuji, že náš dlouholetý těšnovický přítel Pavel Rampula alias Šimpa, vstoupí příští sobotu 26.8. 2006 do stavu manželského se svou milou přítelkyní Dančou (teda pokud si to ještě do té doby někdo z nich nerozmyslí :o)
No a jak to tak už bývá, co by jsme to byli za kamarády, kdybysme mu nevystrojili bránu! A tak v sobotu zrána, se naložila u Šívarů brána, kterou dovezl na káře pan Vrána :o) (Sakra ze mně bude básník...) No prostě dopoledne se stará opelichaná brána odstrojila a odpoledne se před školou nová zase nastrojila. A byla rozhodně hezčí než ta původní!
Plánovaný "přínos" brány byl v šest hodin večer, jenomže chlapci domluvili s místním rozhlasovým DJ´s panem Večerkou malé překvapení, v podobě vyhlášení našeho přání pro nastávající novomanžele a trochou romantické music už na půl šesté, takže se to nakonec nějak vymklo z ruky, no ale nakonec to nějak dopadlo :) Novomanželům jsme zazpívali,pokřtili jsme bránu, popřáli hodně štěstí, dali si přípitek, předali dary, poseděli jsme před barákem a kochali se krásně nastrojeným vchodem do Pavlíkova domečku.Poté se razilo směr Trávník, kde se měla Pavlova svoboda zapít.
V Trávníku nastal trochu problém s naražením bečky, protože nebyla k sehnání žádná funkční pumpa, kterou by se bečka dala natlakovat a tak nám trvalo nějakej čas, než Ivan sehnal od kamaráda minipumpičku na kolo, která aspoň zčásti problém vyřešila. No a tak se muselo vesele ale úporně pumpovat, aby aspoň nějaký to pivo vyteklo ven.Nálada byla dobrá, sranda byla taky ohínek nám plál a buřty se opíkaly jako za mlada.Tak jsme všichni trochu zavzpomínali na starý časy a snad bylo všem fajn.Pavel s Dančou vypadali spokojeně tak snad jim tom ještě nějakej ten pátek vydrží :o)
Každopádně všechno jednou končí a jim teď začne novej život a určitě jim všichni přejeme, aby v něm byli šťastní a spokojení a aby nic zlýho jejich lásku neohrozilo.Takže MNOHO ŠTĚSTÍ NOVOMANŽELŮM. Ať vám to šlape!!! :o)
Mimochodem, nevím koho má Pavel víc radši??? Měl by si v tom před svatbou ještě udělat jasno :o))) ( viz. foto)
Na víc fotek můžete upřít zrak v GALERCE !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ami ami | Web | 28. srpna 2006 v 0:03 | Reagovat

Přidávám se a přeju hodně štěstí..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama