Listopad 2006

DOGA - Zdounky (24.11.2006)

27. listopadu 2006 v 18:50 | RUDA |  Akcičky
Tak se nám opět v blízkosti Kroměříže naskytla příležitost zajít si na pořádný koncert. Letošní podzim je tady v okolí, co se kvalitní muziky týče opravdu vydařený. Tentokrát se měla uskutečnit další pořádná pařba ve Zdounkách a vystupovat zde měla naše srdcovka a tou je kapela Doga.
Tahle kapelka k nám do kraje za poslední dva roky jezdí velice často a letos už to od léta byla asi čtvrtá návštěva, přičemž nepočítám naše výlety za Dogou do jiných krajů v republice. Tudíž nás tahle kapelka měla tu čest vidět před podiem letos asi už po šesté. No holt ortodoxní fans :o)
Do Zdounek jsme se vydali v tradičním složení (já, Bubák, Vranys, Evženka) no a večírek jsme začali v přilehlé hospodě ve zdejším kulturáku. Samotnej koncert se měl konat hned vedle ve sportovní hale. Čekal jsem spíš nějakou zastaralou sokolovnu, ale byl jsem příjemně překvapen zdejšíma prostorama, který tahle hala nabýzela. Na koncerty jak dělaná. Dovnitř jsme se dostali nějak kolem deváté a to tady byl ještě klídek, kapely už měly svý aparáty nachystaný no a my jsme zatím pomáhali Sázovi s chystáním tzv. Dogashopu :)
Jako vedlejší kapela na rozjezd začala hrát známá zábavovka Tip-Top, který jsem ale skoro vůbec neslyšel a ani mě to nijak nelákalo. Místo toho jsme se uchýlili za klukama z Dogy do šatny a tam byla aspoň sranda. No netřeba blíže popisovat, snad jen, že tam bylo hodně slivovice a jiných lihovin no a tak ještě před začátkem koncertu bylo velmi veselo :o)))
Evženka s Jiříkem se mezitím ujali čestného úkolu prodejců v Dogashopu a vesele vydělávali penízky. A že jim to sakra šlo! Leckterej ťaman by jim mohl závidět tržbu :o) Do Zdounek závitaly zdaleka i dvě vzácné návštěvy, první byla jedna z věrných fanklubaček Zuzka alias "Zuzlik", no a tou druhou byla opět Izziho přítelkyně Romanka, která vyrazila na vlastní pěst až z Třince autem a jako posilu si se sebou vzala svou sestřičku Ivču. Takže základna celkem slušná! K tomu se přidalo ještě hafo známých z celýho okresu, takže o zábavu nebyla nouze. Sál se začal plnit až nějak po desáté hodině no a do začátku vystoupení Dogy už byl docela hezky zaplněnej. Ze šatny jsme vylezli všichni už řádně posilnění , kluci šli zkoušet a po pár minutách už se v sále setmělo a na plátně nad podiem už se rozbušilo a rozhořelo velké srdce, které je symbolem zatím poslední desky s názvem "LOVE VOLE".
Zaznělo nám už známé houslové intro a s prvníma tónama písně "Prokletí" se celá hala dala do pohybu. Trochu mě před koncertem mrzelo, že tahle kapela hraje už od léta furt stejnej playlist. Ono když člověk slyšel už něklikrát po sobě pořád to samé, nemělo ho už co překvapit. Tentokrát jsem ale byl už v šatně ujištěn, že se bude hrát playlist novej, sice s minimálníma změnama, ale přece jen tam některé nové skladby přibyli, což je dobře, protože se mi zdálo, že novou desku na koncertech Doga zas až tak nepropaguje. Doposud se hrály jenom asi čtyři skladby, ve Zdounkách už jich zaznělo z nové desky alespoň sedm.
Z nichž poprvé jsme naživo slyšeli písně "Už mě řežou" a "Já byl ti oddanej", ke které jsme ale Izziho museli dlouho přemlouvat, bo si nepamatoval texty. Ale nakonec to nějak zvládl no a my byli spokojení :) Celkem mi udělali radost i zařazením písně z minulé desky "Pět tónů", což je jedna z mých nejoblíbenějších. Takže novej playlist nás určitě potěšil, bylo to zas po dlouhé době něco jinýho a mohli jsme zas zapařit na jiný pecky. Takže i díky tomu řadím koncert ve Zdounkách k těm velmi dobrým!!! Vůbec ten večer byl celej podařenej se vším všudy.Atmosféra celkem fajn, lidí se taky sešlo celkem hodně, kapela plná elánu, spousta známých - no prostě super.
Jediný co se mi nějak nezdálo, byli docela slabý světla. I když to nebylo zas tak hrozný, tak přeci jen na kapelu typu Dogy by už pořadatelé mohli zajistit něco kvalitnějšího. Z větší dálky od podia totiž na kapelu nešlo skoro vůbec vidět a kolikrát i před podiem nastávaly fáze tmy. Na mě to teda bylo slabý. Naopak zvuk se mi zdál docela dobrej, Izzimu šlo celkem dobře rozumět i z první řady no a i na videu z foťáku no není až taková tragedie. Kdo ty písničky zná, tak to myslím nebude problém rozpoznat.

No celej koncert byl velice podařenej, opravdu jeden z těch nejlepších za letošní rok.Všechno se podařilo fakt perfektně.Už teď se těším na Vánoční koncert do Karviné, kterej ovšem proběhne akusticky tzv."unplugged" a to se mi zdá ještě lepší, než normální koncerty, na který už je člověk zvyklej. Loňský zážitek stál za to, jejich písničky totiž dostávají uplně jinou podobu a je to prostě něco velice zajímavýho. Doga do našeho kraje zavítá ještě příští víkend, když vystoupí ve Zlíně ve sportovní hale na akci zvané Zimní Masters Of Rock, takže kdo si chce tuhle hardrockovou bandu užít, tak neváhejte.
Tady jsem zatím dal videjko se třema písněma, není to sice uplně košer, ale kdo Dogu zná, tak mu určitě ten horší zvuk vadit nebude :o)
Moje fotky z tohohle super koncertu už si můžete prohlížet TADY !!!
Pěkný fotky od Evči Šafaříkové jsou k vidění na ofišl stránkách www.dogamusic.cz

Wohnout, Vypsaná Fixa, Nšoči - 16.11.06 (MC Slady Kroměříž)

18. listopadu 2006 v 19:43 | RUDA |  Akcičky

Vážení přátelé, s radostí Vám musím oznámit, že se v Kroměříži po dlouhé době zase začalo něco dít a trošku tady ta kultura začala ožívat. Zásluhu na tom má samozdřejmě nejvíc asi sdružení Alternativa003 v čele s "Nšočákem" Pavlem Knapem a myslím, že by se po tom co proběhlo na Sladech 16.11. mohli všichni pořadatelé poplácat po ramenou a taky by jistě zasloužili velkej dík.
Podařilo se jim totiž do Kroměříže dostat dvě výborný kapely naráz a těma byly partičky Wohnout a Vypsaná fixa. K nim se ještě přidala kroměřížská jednička Nšoči, takže vznikla skvělá kombinace výborných kapel na jednom místě a to vše za celkem hezkou cenu 160 Kč. Když si vemu, že někde platíme třeba jen za jednu kapelu přes dvě kila, a tady za tři plnohodnotně odehraný koncerty daleko míň, celkem mě to těší. Asi se tentokrát myslelo spíš víc na lidi než na výdělek a to je fajn. Bylo to taky poznat na návštěvě. Už při příchodu ke Sladům nějak kolem půl deváté tu stál dav jako prase a bylo hodně těžký se dostat dovnitř. My jsme naštěstí měli lístky už z předprodeje, takže jsme se po pár minutách nějak protlačili dovnitř a byli jsme za vodou. Koncert taky kvůli náporu fanošků musel začít s velkým zpožděním, protože se čekalo, až se všichni dostanou dovnitř a to už byl klub narvanej k prasknutí a pochybuju, že se na všechny dostalo. No musím říct, že tolik lidí jsem tady ještě nezažil. Absolutně tu nebylo k hnutí a pokud chtěl jít člověk na záchod nebo pro pivo, musel k tomu mít dávku drzosti, aby se vůbec protlačil. No prostě mazec! Asi bych dal na dveře ceduli VYPRODÁNO nebo spíš PŘEPLNĚNO. Trošku asi nebyla odhadnuta kapacita tohohle klubíku, kterej je určenej spíš pro discotéky a kdyby se tam nedejbože něco stalo, byl by to možná celekem průser. Asi se pak přece jen myslelo spíš na ten výdělek, protože tohle bylo fakt moc.Všechno se ale nakonec zvládlo, takže snad byli všichni spokojení.
Jako první nastopil na plac Wohnout. Já jsem tuhle kapelku nikdy nijak moc neposlouchal. Určitě se mi jejich hudba líbí, ale nikdy jsem nebyl nějak extra jejich zarytej fanoušek. Mě se ty jejich písně zdáli skoro, jak se říká "na jedno brdo" :) No ale velice mile mě potěšilo jejich nový album "Polib si dědu", který je hodně poslouchatelný, tvrdší a má to prostě šťávu. Naživo jsem Wohnouty ještě nikdy neviděl, i když už na Sladech minulej rok hráli. Tenkrát mě to ale nějak prostě moc nelákalo, zato teď jsem se na ně těšil. A velice mile mě překvapili. Docela nářez a pařit se na to dalo perfektně.Většinu písní jsem znal, něco ne, ale to vůbec nevadilo, skákat se dalo na všechno, jejich muzika je hodně energická.Mají prostě takovej svůj vlastní osobitej styl, kterej se prostě nedá s ničím zaměnit.Když to člověk slyší v radiu, automaticky pozná, že jde o Wohnout. Ono to sice není bůhvíjaký umění, ale prostě má to něco do sebe a na lidi to zdá se zabírá čím dál víc.
To jak je Wohnout populární dokazoval i pařící dav před podiem. Jak už jsem psal, nedalo se tu hnout, navíc když se ta obrovská masa lidu dala do pohybu a ještě někteří začali pogovat, byl to celkem nářez to ustát.Hlavně lidi v předních řadách měli co dělat, aby se neocitli mezi odposlechama :) Každej si určitě odnesl dávku modřin a kdoví jaký jiný šrámy ještě. Kamarádka to odnesla s rozřezanou rukou, když na podiu nejprve někdo rozbil sklenici a následně byla chudinka natlačená rovnou do střepů. No nebyla to žádná prdel. Kdo na Slady chodí, ví že tam to podium není zrovna uplně podium pro rockový koncerty ale pro discotéky.Schůdky před ním jsou taky vyřešený divně, pařit se na nich dá, ale musíte si být jistí, že vás vzadu někdo zadrží při pádu a nebo že si nezvrtnete kotník.Když se na vás natlačí dav, musíte se zapírat o odposlechy abyste nevletěli rovnou na podium, navíc když stojíte na schůdkách, nevidí přes vás lidi vzadu! Tentokrát to ale prostě jinak nešlo. Při jinačích koncertech tam se to celkem zvládá a není problém.Tentokrát byla ale návštěva skutečně extrémní a tady se teprve začaly projevovat takový nedostatky tohohle sálu. No ale budiž. Ale aby to nevypadalo že si tady stěžuju na Slady... Pánbůh zaplať, že je tady v Kroměříži máme, kde by se jinde takovýhle koncerty daly pořádat???

Ale zpátky k Wohnoutům. No byli prostě dobří! :o) Hráli celkem dlouho, řekl bych dost dlouho a tak to má být. Asi je to hodně bavilo a bylo to fajn. Jejich koncert ještě zpestřilo kovbojské vystoupení dvou jejich členů v podání Dua Egon, čímž výborně pobavili publikum. Za tohle mají určitě velký plus, protože koncerty nejsou jenom o tom odfidlat set a jít spát. Živý vystoupení by měly být především show pro lidi a není k tomu zapotřebí ani megavelký podium s extra aparaturou a světlama, jde to i jinak! Jo, Wohnout chválím, líbili se mi, zapařilo se kvalitně, teklo ze mě jak z vola a ostatní byli jistě taky spkojený!

Další na řadě byla kapelka ze San Piega, pro mě vrchol večera a nebyl to nikdo jiný než Vypsaná fixa! Nevěřil jsem, že by někdy mohli zavítat do Kroměříže no a najednou tu tahle skvělá banda hrála a bylo to super! Fixa jde s popularitou taky stále nahoru, ale přitom si pořád zachovává takovou tu svou "undergroundovskou" tvář, a to je dobře! Klubový hraní jim sedí a je to prostě kapelka do pohody!
Hodně jsem se těšil až na Fixu zapařím v předních řadách. Už v říjnu jsem na nich byl ve Zlíně na Golemu , ale tam jen tak decentně v zadu, tentokrát byl v plánu pořádnej nářez :o) Člověk by čekal, že budou hrát stejnej playlist jako ve Zlíně, ale opak byl pravdou. Fixa prostě hraje písně, na který má zrovna náladu i když samozdřejmě nějakej řád to má a hrajou se vesměs ty samé hity, akorát ne ve stejném pořadí. Není to prostě takovej stereotyp, pokud na ně chodí člověk častějc.
No zapařilo se kvalitně, schody neschody, hlava nehlava, každej lítal i když neměl peří a pád hrozil jen dopředu do prázdna, vzadu to bylo jistý, že tě někdo zastaví :) VF hrála výborně,jeden hit za druhým. Opět nechyběla ani nová píseň "Dezolát", která se mi líbí čím dál víc.Je prostě uplně perfektní i když to není žádná rychlovka, má to něco do sebe a myslím, že to bude velkej hit na nové desce, kterou teď Fixa připravuje. Ale kdoví, třeba tam budou daleko lepší hity, to se necháme překvapit! :)
Každopádně tahle pecka na lidi zabírá a bude patřit k mým oblíbeným!

No nějak v poslední třetině vystoupení jsem se odebral fotit za podium do zákulisí, jinak by se stal dezolát asi ze mě, bo už toho na mě bylo moc a lidi byli čímdál víc "nátlakový" :) Bohužel jsem se vyšťavil už na Wohnoutech, a tak jsem si šel vychutnat závěrečnou část koncertu zase z jinýho pohledu. Nasekal jsem tu zajímavý fotečky i nějaký video, takže se s tím určitě podělím :)
Návrat před podium už byl díky hustýmu davu nemožnej, takže jsem prostě strávil zbytek v boční a zadní části podia. Už ani nevim co kluci dávali za přídavky a kolik jich vůbec bylo, ale každopádně koncert byl hodně podařenej a nemělo to chybu. Můžem být jenom rádi, že tu tahle výborná kapelka zahrála no a snad by se k nám do Kroměříže měla příští rok vrátit. Uvidíme! Snad už s novou plackou!!! :o)
Po menší přestávce následovalo závěrečný vystoupení večera a o to se postarala známá kroměřížská kapelka jménem Nšoči. Lidí trochu ubylo, jelikož hlavní hvězdy večera už dohrály, nicméně před podiem bylo pořád plno a lidi pařili o sto šest :) Nšoči hraje tak trochu podobnej styl jako Vypsaná fixa. Nšoči znám taky daleko dýl než Fixu a proto když jsem kdysi dávno uslyšel první písničku od Fixy (myslím, že to byla Hunny Bunny), tak jsem si říkal že je to úplná kopie našich Nšočáků :o)

Rozdíl je v tom, že Fixa se za krátkou dobu propracovala hodně vysoko a Nšoči už několik let stagnuje se stejným repertoárem a nějakj posun výš už se snad ani neočekává. Je to celkem škoda, protože tahle kapelka by si zasloužila větší pozornost. Muziku hrají skvělou, možná by to chtělo nový písničky a novou desku, ale chápu že je to všechno o penězích a Kroměříž je přece jenom malý město :( Tady v Kroměříži se o publikum bát tahle kapelka nemusí, vždycky to bude číslo jedna na regionální rockové scéně, ovšem nevím jak je to v jiných městech.Nemůžu posoudit. Za ty roky už jsou určitě známí po celé republice, ovšem pořád to asi pro lidi nebude takovej pojem jako třeba Fixa. Možná, že po nějaké popularitě teď už ani tahle kapelka netouží, hraje si to svoje, evidentně je živý vystoupení baví a hrajou pro radost. A to je hlavní!
Na Sladech opět předvedli parádní vystoupení a skvěle zapadali do konceptu celýho večera. Někdo se možná divil, že budou hrát až na konec, ale myslím, že to bylo to nejlepší co mohli udělat. Lidi už byli řádně rozdovádění a tak i na Nšoči byla skvělá atmosféra. Nšoči je prostě klasika, která snad nikdy ještě nezklamala!
Z celýho večera mám skvělej pocit, vydařilo se to náramně, až na tu přesáhlou kapacitu. Určitě si pořadatelé zaslouží velkou pochvalu už jen za ty pozvaný kapely. Doufejme, že podobné kapelky z první ligy české rockové scény budeme vídávat na Kroměřížsku častěji. Opravdu to tady hodně chybělo a bylo vidět hlavně na návštěvnosti, že tady nežije jen discofilní mládež a že lidi prahnou taky po pořádné muzice! Bohužel v tomhle městě chybí pořádnej rockovej klub.Myslím, že by to bylo výborný řešení téhle zoufalé situace, která tady vládne. Ještě že máme aspoň ty Slady a toho Knapa :o)))

Všechny ostatní pěkný fotečky najdete TADY!!!

No a tady jsem sestříhal asi desetiminutový video z tohohle večera. Kvalita zvuku je celkem hrozná, bo jsem to točil na foťák z první řady, ale aspoň pro představu se z toho dá něco vypočuť :)
No ale pokud nemáte kvalitní repráky tak si to snad radši ani nepouštějte :o)))

Kam na pařbu?!

8. listopadu 2006 v 20:45 | RUDA |  Akcičky
Takže v nejbližší listopadové podzimní pochmurné době si trošku půjdem spravit depresivní nálady a to 16.11. na Vypsanou Fixu na Slady! (kua to se rýmuje :o))) No prostě v již zmiňovaný den - Kroměříž - RC Slady: Vypsaná fixa, Wohnout, Nšoči! Tři výborný kapely na jednom místě. Takže kdo zaváhá, nežere!
No a o týden později se setkáme před podiem při pogu, až budem pařit ve Zdounkách na Dogu! (jsem chytil slinu no :o)
Podle mých informací by měla dne 24.11. vystupovat naše oblíbená kapelka Doga ve Zdounkách u Kroměříže, takže tam samozdřejmě taky chybět nebudem. No a vy snad taky ne, takže se těším!

Dark Gamballe a ti další (Slady - 27.10.06)

3. listopadu 2006 v 19:12 | RUDA
V pátek 27.10. byla na obzoru další akcička a to v podobě rockovýho koncíku na Sladech. Měly zde vystupovat tři kapelky z nichž pro nás byla asi největším lákadlem skupina Dark Gamballe. Spolu s nima tu ještě hráli kojetíňáci Bethrayer a pražská nu-metalová partička s názvem Five O´Clock Tea.
Domluvení jsme byli s Verčou a Ivošem, no a s těmahle dvěma to fakt stálo za to. Stačí jen napsat slovo "Zelená" a v tomhle duchu se tak nějak nesl celý večer až do příchodu na Slady. Zvláště Ivošovi experimenty s mlíkem a skořicí byly zajímavé :)
Na Slady jsme se dostali nějak po deváté hodině a tam byl ještě klídek před bouří, takže jsme se usadili dozadu do hospůdky, kde už popíjeli všechny tři kapelky. Tak za půl hoďky už na podium vlezli členové skupiny Bethrayer a strhli svůj nářez. Pod podiem už stál v uctivé vzdálenosti větší hlouček zvědavců, ale nikdo se ještě neodvážil moc pařit, bylo ještě brzo!
Jinak Bethrayer docela dobrý. O té kapelce vím že existuje, viděl jsem ji jednou náživo, ale tomu už je dost let, jejich písničky vůbec neznám, ale na poslech to znělo dobře! Hodně tvrdý, teď ani zaboha nevim jestli zpívali česky nebo anglicky ale řekl bych, že tak půl napůl :) Slušnej hardcorek. Ke konci vystoupení už byl sál celkem zaplněnej a lidičky už se taky nebáli pařit. Jejich muzika mě taky semtam nutila trošku se pohoupat v kolenou :) No pro začátek dobrý, ale moje krevní skupina to asi nebude. No i když kdyby hráli na Sladech každej týden místo zasr... discoték, chodil bych tam mnohem radši!!! :o)
Po krátké pauze se začali hrát Dark Gamballe. Pro nás trošku překvápko, protože jsme mysleli, že budou hrát až na konci, no ale budiž. Pražáci asi byly větší hvězdy :) Na DG jsem byl hodně zvědavej a taky jsem se na ně po nedávným vystoupení v Lubné, kde jsem je viděl poprvé, hodně těšil. Od té doby jsem si sehnal taky jejich CD, takže písně už jsem měl dobře naposlouchaný. Na začátek nasadili stejně jako v Lubné pecku "Sprint" , což je sice rychlá skladba, ale mě nějak zrovna nebaví. Pak už sázeli jen ty lepší kousky a pařba byla neskutečná. Nevýhodou Sladů jsou blbý schůdky pod podiem a tak pokud je člověk ve předu, musí si pořád hlídat co má pod nohama, jinak může celkem snadno zakopnout nebo sletět ze schůdků.
No pařilo se pořádně, opět mě i Verču na druhej den bolelo řádně za krkem. Nevím čím to je, tyhle bolesti nás trápili i po koncertě DG v Lubné, jindy je to v pohodě - asi nějaký znamení :)
DG hráli opět perfektně, sál byl docela hezky plnej a tahle kapelka je u lidí čím dál populárnější, soudě podle návštěv a pařících lidí, který ty písničky dobře znají. Kapela odehrála skoro stejnej set jako v Lubné, akorát mi teda připadal trošku kratší. Možná se mýlím, ale zdá se mi, že v Lubné hráli mnohem dýl. Možná tady byli nějak časově omezení, těžko říct. Ovšem bylo to super a lidi byli spokojený. Muzikanti opět stylově vymódění, zvuk taky nebyl špatnej - no prostě další z vydařených koncíků.
Po DG nastoupila poslední kapela večera a tou byli již zmiňovaní Five O´Clock Tea. Mno, co k nim napsat. Poslouchat se to dalo, ovšem můj styl to nějak zrovna nebyl. Prostě typická partička, která se veze na módní vlně nu-metalu. V čele dva zpěváci, kteří většinou rapovali takže to bylo většinou řízlí hip-hopem a až v refrénech měly skladby teprve ten pořádnej říz a melodickej nádech.Prostě podle klasickýho vzorce. Pařit se dalo teda pořádně jen při refrénech. Já jsem se o to taky pokoušel, ale dlouho mi to nevydrželo, protože mě nějak nebavili ty dlouhý odříkávaný sloky. Lidí měli pod podiem celkem dost, špatní rozhodně nebyli, ale podle mě taková kapelka nebude mít dlouhýho trvání. Rozhodně si najdou a mají svoji část publika a na klubové scéně jim to bude sedět dobře. Na větších akcích se ale dle mýho názoru moc neuchytí. Chtělo by to ještě trochu víc práce a možná trochu pozměnit styl. Na Cocotte Minute jsem měl sice podobnej názor, ale ti se vypracovali ve skvělou kapelu a hlavně si jedou už na druhé desce podle svýho. Tahle kapelka mi to trošku ještě připomínala takovou kopii Linkin Park navíc jejich pěvecký výkony taky nic moc. Ale budiž. Špatný to rozhodně nebylo, ale mě to nějak nezaujalo. Možná to bylo tím že už jsem byl celkem unavenej po koncertu Dark Gamballe a taky jsem trávil nějakej čas v přilehlé hospůdce. Podle ohlasu publika ale byli vrcholem večera jednoznačně Dark G.
Tahle kapela má jistě před sebou ještě bohatou budoucnost a pokud budou makat, mohli by se dostat na určitou úroveň!
No po doznění všech kapel jsme ještě pobyli chvilku na Sladech kam během koncíku "Čajíčkářů o páté" dorazil i Vranys a další lidi z Těšnovic no a pak jsme trávili větší část v zadní hospůdce u jukeboxu, do kterýho jsme naházeli spoustu peněz a zpívali a zpívali :) Náš noční tah Kroměříží byl zakončen na Oskole, kde jsem, jako již tradičně, chytil obrovskej KOPR a padla na mě velká únava, neboť tohle místo je pro mě tak neskutečně nudný, až to pěkný neni :) Nakonec jsem zavelel a nějak kolem čtvrt na čtyři se šlo na taxíka a adié domů!
Fotky z vystoupení Dark Gamballe na Sladech jsou k nalezení na stránkách kapely ZDE!!! Pokud jste byli v publiku, určitě se tam najdete :o)
MOJE FOTKY JSOU TADY!!!
Tady je trošku zvláštní video písně Běh na dlouhou trať od DG - je to prostě trochu DARK :o)

Video - Škwor + Doga - Hrušovany u Brna (14.10.06)

1. listopadu 2006 v 20:19 | RUDA |  Videoklípky
Ode dneška mám jedinečnou možnost na hovado.blog.cz umisťovat i videa, což je paráda! Aspoň to nemusím nikam uploadovat. Kvalita obrazu sice není uplně nejlepší, ale aspoň něco!
Pro začátek nejžádanější videjko z Hrušovan...


A velkej DÍK patří Zdeňovi Skřivánkovi za typ!!! (www.spawnns.blog.cz)