PLES (12.1.2007)

14. ledna 2007 v 13:40 | RUDA |  Akcičky
V sobotu 12.1. 2007 pořádal náš vzdělávací ústav ples ve Zlíně na Interhotelu Moskva, akce to byla celkem vydařená a i když jsem tenhle článek psal původně pro náš třídní web, myslím, že by si zasloužil místo i na mojí stránečce.
Naše kroměřížská bandička vyrazila kolem sedmé hodiny, pravda, s trošku mírným zpožděním způsobeným převazováním kravat no a už po cestě bylo veselo. Když jsme nabrali Zbyňka s Honzou, zavoněl v autě nenapodobitelný alkoholový odér a nám bylo jasný, že chlapci se ještě před plesem pořádně rozcvičili :) Asi někde za půlkou cesty až v Malenovicích si má tupá hlava uvědomila, že jsem doma zapoměl lístek.Co teď? Vrátit se zpátky nebo to zkusit bez lístku? Kamarádi mě přemlouvali ať to risknu, tak jsme jeli dál. Pak mi naštěstí docvaklo, že můj brácha se taky chystal do Zlína, takže jsem mu brnknul, ať mi lístek doveze. Zavolat o pět minut pozdějc, tak by se na mě asi taky vys..., protože už se zrovna chystal k odjezdu. Pak jsem byl sice trošku rozhozenej, že jsem málem přejel červenou na semaforu, ale to Zbyňa dělá po cestě do školy běžně, takže by se zas tak nic zvláštního nestalo :)
Do Zlína jsme dojeli kolem osmé a rozhodli jsme se, že si zkrátíme čekání na mého bratra na Moskvě v přilehlém baru. No sotva jsem si objednal, už mi zvonil telefon a brácha už čekal na blízkým parkovišti. Doteď nevím, jak to mohl dokázat tak rychle... No takže to by bylo z krku. V baru jsme si vypili první pivko a tradá nahoru, kde už byla společnost pěkně rozjetá. nakonec jsem zjistil, že kdybych ten lístek neměl, tak si toho snad ani nikdo nevšimne, ale to už je passé :)
U stolu už na nás čekali naši drazí spolužáci a byla příjemná změna vidět je zase trošku jinak než jen ve školních lavicích. Obzvlášť našim holkám to náramně slušelo, každá vypadala jako princezna z pohádky - prostě VELKÁ POCHVALA!!! No a chlapi samozdřejmě jako správní gentlemani vyfiknutí jak se sluší a patří! :)
Sál jsem čekal trošku větší , ale bylo to tam celkem příjemný. Hudba byla trochu hlasitější, než by bylo pro ples zdrávo, semtam na sebe museli lidi křičet, aby si vůbec rozuměli, no ale jinak v pohodě. Zábava už během našeho příchodu byla pokročilá, na parketu už se vesele trsalo no a později přišla na řadu i různá umělecká vystoupení. Nejvíc nás asi zaujal chlápek, kterej se narval celej do malinkaté krabice za pomocí různých ještěřích pohybů. Ale ta podoba s vrahem z filmu SAW.... No úchvatné :) Na něco z jeho umění se můžete juknout třeba TADY!
Pak už byla volná zábava a každej si tak nějak dělal co chtěl. Většinou se chodilo ven a tam se dopíjely Zbyňkovy zásoby Ferneta anebo se jen tak kecalo. Někteří zkoušeli i štěstíčko v tombole, ale nějak se prostě nedařilo (že Zdeňo :o) Možná, že aspoň na těch blikačkách by byl nějakej úspěch :)
Zdeněk nás pak velmi brzo opustil, za což má u mě černej puntík, ale na jednu stranu těžko nutit někoho k zábavě, když se na to necítí! Na druhou stranu nám zase pomohlo, že nás jeho přítelkyně zavezla na blízkou benzinku, kde chlapci koupili další flašku Ferneta a pak zase zpátky k Moskvě, za což děkujeme!!! Pak jsme se nějak začali cárat po městě a začínalo byt veselo. Navštívili jsme i populární zlínskou "jedenadvacítku", kde jsme pořídili pár zajímavých fotek.
Pít jsem nějak moc nechtěl, bo jsem počítal s eventualitou, že bych ještě v noci odjel domů, ale ve společnosti už pěkně nacamranýho Zbyňka a Honzi prostě nešlo zůstat střízlivej. To bych s nima asi nevydržel :o)))
Pak jsme se vrátili zpátky na hotel, kde už bylo taky pěkně veselo, degustovalo se , klábosilo, tančilo - no prostě zábava jak má být, šak víme :o) Konečnou část večera už jsme trávili víc venku než v sále no a ani tady nebyla nouze o zajímavý situace. Nejlepší bylo, když se venku strhla menší bitka nějakých nám uplně neznámých lidí a Zbyňa s Honzou a ještě s někým se rozběhli do centra dění, jakože je půjdou roztrhat. Do Zbyňka by to nikdo z nás neřekl, a tak jsme s hrůzou čekali, co se bude dít. Jenomže milej Zbyňa se místo těch borců vrhnul na holku co tym byla s nima a táhnul jí pryč za rukáv se slovy: "Ser na ně, pojď se mnou! " :o))) Slečna nějak nechápala.... a my taky ne! :)
Inu, svět je malý a o náhody tu není nouze! Večírek nám tak nějak rychle utíkal až prostě skončil a my jsme se pak museli svolávat po celým Zlíně, abysme se vůbec našli. Pak jsme se najednou, ani nevím v kolik hodin, ocitli ve dvanáctým patře paneláku místního sídliště, kde nás ubytoval spolužák Kuba a zajistil nám tam výbornej servis! Děkujeme!!! Už jsme byli tak nějak přichystaní ke spánku, když Chalyk zavelil: "Jdeme do hospody!!!" :) Jako nápad to nebyl v tu chvíli špatnej, ale už jsme nějak nesehnali lidi, kteří by šli s nama. Všichni asi už chrněli :( Tak jsme ještě dlouze kecaly, hleděli v telce na DO-RE-MI a bylo nám hej! A ráno bylo taky hezký! :o)
Pokud někoho zajímají fotky, nechť se jukne SEM!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | Web | 16. ledna 2007 v 16:05 | Reagovat

ja sedim monmentalne asi 100 metru od mista konani vaseho plesu a koukam koukam.. vydarena akcicka.. ja si takovou umim predstavit se tridou ze zakladky, ale ne ze ss.. ale aji tak.. jesi se ukazu na nasem plese..bude to urcite fajn.. loni jsem byla v anglii tak mi to nevyslo, ale cojsem slysela..museli tam mit vsichni paradni ranu, jak se ozrali.. a co jsem slysela uz o letosnich plesech..tak asi heslo :Bez hladinky na ples nelez" se tahne dal:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama