Jen tak z nudy :)

2. února 2007 v 14:44 | RUDA |  Co sa stalo nové!?
Co sa stalo nové? No nic moc zajímavýho, ale tak nějak cítím potřebu, že bych si sem zase měl něco blbýho napsat :o))) Je začátek února a dá se říct, že do novýho roku jsem vstoupil celkem dobře. Za největší úspěch považuju to, že jsem úspěšně zvládl zkouškový období v tom našem zlínským vzdělávacím ústavu a postoupil do dalšího semestru. Tak snad to tak dobře půjde i nadále :)
Po zkouškách bylo taky krásný, že nám aspoň na chvíli napadnul sníh, takže jsem si mohl se spolužákama užít zimních radovánek na sjezdovkách. A vzali jsme to celkem zodpovědně, což se mi líbí, bo v rozmezí jednoho týdne jsem si zalyžoval víc, než za poslední dva roky :) Stačili jsme navšívit dvakrát Stupavu a během jedné neděle jsme zvládli Razulu ve Velkých Karlovicích a Vranču na Novým Hrozenkově. No krásně tam bylo. Už jsem o tom psal i na naše záchranářský stránečky, tak pokud to někoho zajímá, tak si o našem klouzání po sjezdovkách může přečíst TADY!!!
Taky jsme během ledna měli srázek s bývalýma spolužákama a spolužačkama ze střední školy, což bylo taky moc fajn a jsem rád, že jsem měl možnost zase ty lidi po dlouhé době vidět. Srázek jsme měli v Kroměříži v restauraci UNO, kde bylo moc hezký prostředí a i když jsme se zdaleka nesešli všichni, bylo to určitě příjemný setkání. Tak jsme hezky pokecali o novinkách, jak kdo žije, pracuje, studuje a tak, no a nakonec jsme naše setkání zakončili v ranních hodinách na Sladech. Velkým překvapením určitě byla návštěva naší spolužačky, která měla asi tři dny před porodem! Nakonec se jí to trošku prodloužilo, ale chlapeček už je na světě, takže velká gratulace. V těchhle momentech už si člověk tak nějak uvědomuje, že už nejsme takový ty děti ze střední školy, ale že už pomalu stárnem :o) Nám studujícím to ještě tak moc nedochází a proto jsem rád, že si ještě to mládí můžu nějak prodlužovat.... I když všechno má svý výhody a nevýhody!!!
No jinak jsem zjistil, že 16. ledna už to bylo přesně rok, co jsem si založil tenhle blog, a napsal jsem tady svůj první "dřist". :o) To to utíká... No každopádně když jsem "hovado.blog.cz" startoval, nečekal jsem, že by mohl dosáhnout takovýho "úspěchu".(A ještě k tomu s tak blbým názvem! Ale apoň se to dobře pamatuje :o)) Původně jsem si tyhle stránečky zakládal jen tak ze srandy pro sebe a pro moje známý, no a když se tak dívám na ten gráfek návštěvnosti , tak to roste jako kráva a zdá se, že o těchhle stránkách začíná vědět čím dál víc lidí. Ohlasy jsou taky víceméně příznivé a tohle všechno mě zároveň i tak trochu zavazuje k tomu, abych stále něco tvořil a dělal to pořádně! Nicméně pořád tady budu tvořit s takovým záměrem, se kterým jsem tenhle blog zakládal. Prostě si tady budu psát nadále co chci, co mě napadne a co momentálně považuju za důležitý nebo zábavný - prostě takovej FREE STYLE :o) I proto se to jmenuje "KUBÍKOVY VÝMYSLY A NESMYSLY" což je celkem výstižný, když se na ty články tak zpětně dívám :) Prostě tyhle moje stránky nejsou nijak zaměřený na určitej okruh, i když se to tak může někdy zdát. Píšu prostě o tom, co mě baví - někdy je to víc o hudbě, někdy o rally, jindy prostě jenom takový moje zážitky nebo postřehy a takový ty výmysly a nesmysly :) Mimochodem díky rally a konkrétně díky poslednímu článku Ve stopě Valašské zimy 07 tady tyhle stránečky trhnuly svůj osobní rekord v prozatimní návštěvnosti, když sem za 1 den zavítalo 307 lidí. Celkem mazec, na to, že se to před rokem rozbíhalo na 20, max. 30 lidech za den.... Mě jsou sice nějaký čísla návštěvnosti celkem volný, ale člověka to potěší, když vidí, že je o jeho výtvory zájem.
No určitě se budu snažit dál, ale taky se může stát, že nebude o čem psát, nebo že už to bude stát za prd. Nakonec, to je moje věc :o) Loňskej rok byl celkem bohatej na koncerty, tak uvidíme jak to bude letos. Určitě ty zajímavý budu navštěvovat a rád se tady budu podílet o svý postřehy a zážitky a samozdřejmě i o nějaký ty fotky, popř. videjka.
Taky jsem trošku zauvažoval, jestli bych neměl třeba změnit vzhled těchle stránek. Zajímal by mě i váš názor, takže pokud chcete, můžete se vyjádřit v malé ANKETĚ pod článkem v sekci "komentáře". Děkuji.
No a co bych tady ještě napsal? Nějakej můj osobní postřeh, třeba z hudebního soudku...
No poslední dobou jsem začal hodně ujíždět na hudbě dnes již světoznámé legendy Metallica!
Tuhle kapelu jsem poslouchával dřív, ale posledních pár let jsem o ni skoro nezavadil a nechal jsem ji u ledu. Až teď nějak ve zkouškovým období jsem shlídnul nějaký jejich krátký koncertní videjko, pak se mi dostalo do rukou jejich DVD z loňského roku z festivalu Rock am Ring a musím říct, že tohle je jedno z nejlepších koncertních videí, který jsem měl možnost vidět. Neskutečnej nářez s perfektní atmosférou!!! No od té doby jsem si sehnal všechny jejich alba a sjíždím je skoro pořád. Metallica je prostě klasika a možná je dobře, že jsem ji tak dlouho neslyšel - o to víc mě teď ty jejich skladby berou! No na jaře má vyjít po dlouhé době jejich nový řadový CD, takže jsem zvědavej, co z toho vyleze. No na ukázku sem musím dát nějaký jejich videjko. Jedno je z dob starších, kdy byla Metallica v nejlepších letech a druhé ze zmiňovaného fesťáku Rock am Ring 06.
Jinak děkuju všem za kladný ohlasy na tyhle stránky, doufám, že vás budou v následujícím roce bavit i nadále!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám současný vzhled těchhle stránek?

Jo, dobrý, nech to tak!!!
Chtělo by to změnu!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama