Květen 2007

Piercing by Spawnns aneb když se ve škole nudíte :o)

31. května 2007 v 16:53 | RUDA |  Videoklípky
Exkluzivní video z čistě krvavé práce!!!
To jsme se takhle jednoho krásnýho jarního dne se Zdeňou ve špitále nudili a tak přišel nápad si nechat propíchnout ucho a dát tam nějakou tu ozdůbku :o) Slovo dalo slovo, po "nátlaku" jsem teda svolil a i když to Zdeňa v životě nikdy nepíchal, nakonec jsem přežil! :) Koho to zajímá, může se mrknout na videjko! Ale nic pro slabý povahy! Ač to vipadá hrozně, tak to skoro vůbec nebolelo! Piercera Zdeňu vám můžu vřele doporučit :o)))


!!!Ale doma to raději nezkoušejte!!!

Divokej Bill - Kroměříž (19.5.2007)

24. května 2007 v 18:54 | RUDA |  Akcičky
Koncertem Kabátů pro mě víkend neskončil. Naopak! Hned na druhej den v sobotu mě čekala další náročná akce v podobě koncertu Divokýho Billa v Kroměříži na Sladech. No ještě abych na ně nešel když mi hrajou kousek od baráku :o) Tuhle kapelku mám fakt hodně rád, protože dělají opravdu vynikající muziku a na jejich koncertech se člověk výborně uvolní, ale i dobře zapaří!
Konzík se konal tradičně na Sladech, a když už se podařilo do Kroměříže dotáhnout i letošní český Slavíky v podobě Divokýho Billa, tak to už je co říct. Pořadatelům se konečně daří trochu pozměnit tohle diskotékový město a zaslouží si za to pochvalu. Koncert Divokýho Billa, obzvlášť v tomhle květnovým termínu by se už ale slušelo udělat někde venku. V Kroměříži by se to ale dalo udělat maximálně tak na Pionýrské louce a tam zas protestují místní spoluobčané, kterým vadí hluk po desáté hodině. Na Sladech totiž bylo tradičně vyprodáno a narváno k prasknutí, bo kapacita tohohle klubu je fakt zoufalá. Na open-air koncert by jistě přišlo hodně lidí a navíc by jim nebylo takový horko. Ten večer by se totiž vzduch na Sladech dal srovnávat se saunou. Bylo tady strašný dusno a ze všech lilo jako z konve. Nějaká klima by tu taky nebyla na škodu. Byl to ale asi poslední velkej koncert před prázdninama na Sladech, bo v létě by tam asi bylo ještě víc na zdechnutí a kdoví, třeba se dočkáme nějakýho toho venkovního konzíku. Vloni na Krucipüsku to byla paráda :)
No na Divokýho Billa jsem vyrazil společně s mojí sestřenkou Dášou a dokonce se podařilo vytáhnout na koncert i moji mamku. Sice se hodně bála na Slady vkročit, ale pokud se jednalo o koncert jejího oblíbenýho Billa, nebylo to přemlouvání zas tak těžký :) Na místo jsme dorazili nějak po deváté hodině a to už na podiu válela předkapela s názvem Apple Juice, což jsou takoví pseudopankáči.... no takových už tu u nás máme. Sice jsme je zastihli asi na poslední tři písničky, ale že by mě to nějak zaujalo, se říct nedá. Nicméně na rozehřátí dobrý. Mezitím si člověk zašel na pivko, protlačil se trochu dopředu a než ho vypil, začaly hrát hlavní hvězdy večera.

No a tradičně jak je u Billů zvykem, všichni v dobré náladě spustili svoje hity, starší i ty nový a každej si přišel na svý. Kapela byla sice ochuzená o jednoho z jejich členů a to o "křiklouna" Štěpána, kterej je na odvykací kůře, ale musím říct, že mi tam ani nijak zvlášť nechyběl. Holt jde to i bez něj a úplně v pohodě. Snad jen slečny musí být zklamané, že se nemají na co koukat :)
Kluci byli sice zezačátku z toho horka trochu přepadlí, ale pak se rozjeli, stejně jako publikum, kterýmu to taky chvilku trvalo. Frontman Vašek Bláha ale dokázal lidi pěkně rozparádit a pak už si nás po celou dobu koncertu vodil jako loutky :) Bylo to perfektní a musím říct, že atmosféra tu byla mnohem lepší, než den před tím v Olomouci na Kabátech. Ono to totiž není o velkým davu, ale o lidech. Přece jenom do toho klubu na tu kapelu přijdou lidi, kteří už ví, za co si zaplatí a nejdou se jen tak ze zvědavosti podívat na nějakou velkou show. Každý má samozdřejmě svoje kouzlo a je něčím vyjímečný, ale nějaký ty tři stovky lidí, co byly na Sladech dokázaly udělat opravdu lepší rachot a příjemnou koncertní atmosféru. Ono vůbec ty koncerty Divokýho Billa jsou něčím vyjímečný. Vládne na nich taková ta pohoda s velkým P. Jejich hudba není nijak složitá a přitom je tak specifická! Máte pocit že na podiu stojí banda úplně obyčejných kluků a ne žádný rockový hvězdy, prostě je to tam takový uvolněný a baví se jak publikum, tak kapela samotná! Jejich koncerty mě fakt baví. Není to žádnej ultranářez, ale člověk se tu fakt odreaguje a nasaje tu úplně dobrou náladou.

Koncert trval něco přes dvě hodiny, za což jim patří taky vekej obdiv, protože v tom pekelným horku byli už po druhé písničce celkem spocení. Ale jakmile začali hrát, nikdo na žádný horko nemyslel a pařilo se celkem dobře. Dokonce i mé rodinné příslušnice to celkem slušně rozjely, takže spokojenost jistě veliká :) Dostalo se snad na všechny největší hity, snad kromě "Malování", ale zase byly oprášený některý starší kousky jako "Obejmy stromy", "Mrtvej", "Holka" apod.
Na závěr došlo samozdřejmě ještě na asi čtyři přídavky zakončený komorní "Rozárkou" a potom jsme si je všechny vydupali na podium ješte jednou a to už byla ta atmosféra úplně nejpohodovější, když se na podiu všemožně improvizovalo a zpívaly se různý popěvky. Na úplnej konec samozdřejmě nemohla chybět všemi oblíbená píseň "Alkohol" a potom už se všichni v definitivně odebrali do zákulisí. I my jsme se odebrali po pár minutách do zákulisí, abysme pořídili nějakou tu fotečku s těma "zlatýma Slavíkama" :o))) No pořídili jsme, samozdřejmě, a i tam nám kluci dokázali, že jsou fakt úplně v pohodě a že si vůbec na nic nehrajou. "A tak to má byť, protože jenom tak je to spravne!" :o)
Víc fotek uvidíte v mé FOTOGALERII !!!
I nějaký to videjko jsem natočil:

Kabát - Corrida Tour 2007 (Olomouc - 18.5.07)

20. května 2007 v 13:12 | RUDA |  Akcičky
Tak se nám Kabáti konečně vydali na turné po vlasti české a opět ve velkém stylu. Poslední tour k desce Dole v dole se konalo naposled v roce 2004 a od té doby kromě Pink Panther festů nebylo Kabát na podiu prakticky vůbec vidět. Fanoušci už tedy byli jistě hodně natěšení, až Kabát znovu vyjede před publikum a nyní k tomu nastala ta správná příležitost, protože kapela se rozhodla prezentovat svůj zatím poslední počin Corrida opět v sérii open-air koncertů po různých fotbalových a atletických stadionech popř. letištích. Ano, Kabát už si takovéto koncerty může dovolit a troufám si říct, že snad jako jediná kapela v ČR. Jejich koncerty už jsou totiž na úrovni a mohou se klidně srovnávat s různými show zahraničních hvězd. Monstrózní podium a různé efektní vymoženosti na něm jsou k vidění zatím opravdu jenom u Kabátu a snad i proto jsou jejich koncerty takovým lákadem pro obrovskou masu lidí.
V Olomouci tomu nebylo jinak. Už nějak týden před koncertem se hlásilo vyprodáno a tudíž se dala očekávat obrovská návštěva. Já jsem olomoucký kocert navštívil poprvé, jinak jsem totiž pravidelný návštěvník zlínských Kabátích koncertů. Letos mi ale termín zlínského konzíku nevyhovoval, proto padla volba na zhruba stejně vzdálený Olomouc. A rozhodně si myslím, že to nebyla volba špatná. Jednalo se totiž o teprve druhou zastávku turné a tak kapela byla ještě plná sil a řádně nažhavená na živý hraní, což bylo taky vidět. Ale popořadě!
Koncert měl začínat v 19 hodin a na programu byly nejprve dvě překapely a to Mewa a Walda Gang.
Tyhle kapely nejsou pro lidi až tak moc známé a tak se nevědělo, jaký budou mít ohlas. Já osobně o nich vím, že existujou, ale jinak jsem toho od nich slyšel velice málo, takže jsem nevěděl co čekat. Myslím ale, že volba předkapel mohla být daleko lepší, protože tyhle dvě kapelky sotva někde vyprodají nějakej kulturák a podle mě na tak velký podia ještě nedozrály. Ale kdoví, třeba jim právě tahle zkušenost pomůže! Nakonec se to ale nezdálo tak zlý, jak se předpokládalo.
Těsně po sedmé naběhla na podium crazy kapelka Mewa a spustila svou sranda show. Týpci skoro všichni oblečení v montérkách nebo v popelářským úboru, zpěvák ve vězeňským hábitu a do toho jeden prapodivnej člen kapely, kterej sice na nic nehrál, ale staral se o show za pomocí různých převleků a maškarád. No tahle kapelka má rozhodně svůj styl a špatná určitě není. Ovšem rozhodně by se hodila spíš někam na kulturák na zábavu, protože to přece jenom není muzika na stadiony. Nějak extra ohlas nesklidili, nejvíc snad pobavil pan herec s převlekama ála Rocky Balboa v kalhotkách a koule venku. Vedle přítomné maminky to nemohly rozdýchat :o) Jinak po hudební stránce Mewa není špatná, ovšem texty mají až moc jednoduchý a refrény ve stylu "Kobyla má malý bok" nebo "Befeleme pes se veze" hovoří za vše :) Určitě by bylo lepší kdyby nastoupili až po Kabátu jako taková after party, to věřím, že by sklidili úspěch a hlavně lidi, kteří už měli něco v krvi by na ně jistě pařili o sto šest. Ovšem role předkapely je nevděčná.
Další kapelka na podiu Walda Gang, to už bylo jiný kafe. Partička hrající rockový předělávky od Waldemara Matušky a podobné již zlidovělé skladby se u lidí chytla a to především díky jejich novému frontmanovi, kterým není nikdo jiný než bývalý pěvec Harleje Vláďa Šafránek. Vládík teď tak trochu pendluje mezi sólovou kariérou a právě Walda Gangem a tak nebylo jistý, zda s nima v Olomouci vystoupí, ale jakmile zaznělo intro ke skladbě "Pověste ho vejš", bylo mi to jasný. Ač mě tenhle zrzuoun svým odchodem z Harleje nasral, tak musím uznat, že je to fakt borec. Má prostě určitý charizma a na podiu to dokáže skvěle rozjet a hned při první písničce si podmanil celej stadion tak, že mu málem lidi zobali z ruky. Výběh z podia byl jeho teritorium a tam byl ve svým živlu, tak jak ho známe z dob Harleje. I písničky byly zvolený skvěle, skoro samý zlidovělý pecky a tak zpíval celej stadion. Semtam se prostřídal i s druhým pěvcem Waldou, což je skoro Matuškův dvojník a na závěr skvěle nachystali publikum pro Kabáty peckou "Svařák". Kdo by neznal, že?! :)
Po nějaké asi půlhodinové pauzičce, než se na podiu všechno přichystalo pro hlavní hvězdy večera už se podezřele setmělo a spustilo se známé xylofonové Intro z desky Corrida, během něhož už přicházeli tepličtí muzkanti na podium. A hned ze startu to do nás napálili z ostra "španělskou" vypalovačkou "Corrida". Muzikanti ve formě, podium svítilo jedna radost, ale lidi jako by nic. Nevím - přiznám se, že olomoucký publikum mě docela zklamalo. Ve Zlíně to teda bývá mnohem větší kotel. Ono taky když se člověk podíval kolem sebe, tak to bylo zvláštní. Člověk by se divil, co dneska chodí na rockový koncerty. V první řadě malí caparti, kterým nebylo sotva ani 10 let, za nima jejich matky, do toho se samozdřejmě přiřítil nějakej ožrala, kterýmu se prostě najednou zachtělo zajít pařit dopředu... no to bych ještě pochopil :) Ale nejvíc mě dostal páreček, kterej stál vedle mě. Borec, kterej na to všechno hleděl jak zjara a tak mi trošku připadalo, že absolutně neví, co tam vůbec dělá a proč na ty Kabáty vůbec šel. Asi jenom chtěl udělat radost přítelkyni, která si sice semtam zazpívala nějakej ten rádiovej hit, ale jinak když lidi začali trošku hlasitě řvát a pískat nebo když přišel nějakej ostřejší tón z repráků, tak si zacpávala usilovně uši, aby jí náhodou nepraskl bubínek. OCH! No bylo to na vyliskání :o) Já nechápu, proč takový lidi vůbec na koncerty chodí. Když jim tohleto vadí, tak ať si to pouští doma na DVD nebo ať jdou někam dozadu, kde jim to teda tolik neřve. To samé ty matky s dětma, já bych to tam nepouštěl. Pak se diví, když je jim třeba nějak ublíženo. No ale to v Olmiku nehrozilo, bo jak říkám, lidi nějk moc nepařili a když už se k tomu nějaký ožralý ženský odhodlaly, tak by je ti ostatní nejradši seřezali, brotože do nich třeba trochu narazily rukou :) Ale to k tomu holt patří, rockovej koncert není divadlo a někteří lidi to prostě nechápou. Kabátí koncerty už se prostě staly show pro celou rodinu a někteří se tam jdou podívat holt jen ze zvědavosti, co že to ten Kabát vůbec je a nebo proto, že se jim líbili ti "Burlaci" v Esu nebo v rádiu. Ale jo, proč ne! Ono to vipadá přece jen líp, když je ten stadion vyprodanej :) Ale nedokážu si představit, kdyby třeba tohle publikum došlo na Iron Maiden. Tam už prostě jdou lidi, kteří vědí, za čím jdou a nějaká tlačenice u podia je nepřekvapí.

No jinak Kabáti to sypali od začátku až do konce velice pěkně. Byla to show, jak má být. Na muzikantech bylo vidět, že jim to živý hraní fakt chybělo a bylo to snad "nejživější" hraní všech členů Kabátu, jaký jsem kdy viděl. Hodně se hýbali dokonce i obvyklí "statici" Krulich se Špalkem, na kterým byla vidět hodně dobrá nálada a koncert si fakt užíval. Tomáš Krulich byl zase hodně často na prostředním výběhu do publika a tam si užíval svoje minutky slávy při sólíčkách. Ota Váňa zase často používal boční výběh, takže si přišla na svý každá strana stadionu. No a samozdřejmě "Jožo" Vojtek, to je ďábel :) Poletoval, kde se dalo, s lidma to taky umí a jeho hlášky jsou fakt kvalitní. Nejvíc asi dostal všechny při uvádění skladby "Frau Vogelrauch" :)
Co se týče podia, bylo zase trošku jiný než u Dole v dole tour. Tentoktát nebylo zastřešený, jak obvykle u venkovních podií bývá, ale pouze nad kapelou byla taková průhledná foliová stříška, pro případ deště. Ten ale v Olomouci nehrozil, nebe bylo jasný a nespadla ani kapka, takže to se taky podařilo! Ta stříška sice mohla být výš, protože to vipadá trošku zvláštně, ale při koncertu to myslím nikomu nevadilo. Podium stylizovaný do španělské koridy hrálo barvama po celé svojí obrovské rozloze, světelný efekty byli veice kvalitní, a zvuk byl taky přijatelnej. Bylo pěkně rozumět i těsně před podiem, takže to bylo v pohodě. Nechyběly ani pyrotechnický efekty a šlehající plameny do výšky zhruba čtyř metrů nás v prvních řadách pěkně ožehávaly. Velký plus určitě byl již zmiňovanej výběh do publika, takže byli muzikanti lidem zase rochu blíž a taky je to donutilo i k nějakýmu tomu pohybu. Samozdřejmě nechyběly ani dvě obří obryzovky, takže to co se dělo na podiu mohli krásně vidět i lidi vzadu.
Kabát odehrál kromě asi dvou písniček komplet celý nový album, hodně pecek zaznělo i z alba Dole v dole a samozdřejmě i ty největší hity jako "Bára", "Bruce Willis", "Starej bar" či "Láďa" taky nemohly chybět. Možná trošku zamrzelo, že neoprášilii i nějaký starší skladby, ale i tak se vystoupení celkem podařilo. Nejvíc asi všechny překvapilo, když se Kabáti posadili na židličky a spustili unplugged svůj srandasong z poslední desky "Joy" o krtcích. To snad poprvé zpíval celej stadion :)
Ještě předtím vylezla celá kapela až na hrot výběhu a Pepa Vojtek vyzval všechny lidi z foťákem, že teď mají jedinečnou možnost si vyfotit celou kapelu pohromadě. Škoda, že jsem stál z boku :(

No od té doby pubikum už nějak ožilo, a už to bylo lepší, ovšem pořád to nebylo to pravý ořechový...
Na závěr koncertu samozdřejmě zazněly tradiční pecky jako "Žízeň" a "Moderní děvče", poté se ještě kapela vrátila na čtyři přídavky a jako poslední zazněla hitovka "Kdoví jestli". Moje prognózy tedy byly vyslyšeny, když jsem tu při svém nedávném hodnocení alba Corrida psal, že tahle pecka je jak dělaná na úplnej závěr koncertu. S ní taky přišlo největší překvápko, když při téhle písni vylezl Pepa Vojtek opět na výběh, a najednou se s ním začala vysouvat plošina asi tak deset metrů nad zem. Nevím, jakej to pro něj musí být pocit, ale musí to být paráda mít pod sebou celej ten nadšenej dav. No fakt nejlepší nakonec!
Kabát svým výkonem určitě nezklamal, naopak příjemně překvapil. Přidali pohyb na podiu, sršela z nich dobrá nálada a snad jim to vydrží po celý turné. Show to byla pro oko taky krásná, myslím, že si každej přišel na svý. Akorát bych třeba po skončení tohohle monstrózního turné Kabáty rád viděl třeba i na nějakým kulturáku nebo někde v klubech. To už by si někteří rozmysleli, jestli se sebou vzít děti a někde se tlačit. Pak by to teprve byla ta kvalitní pařba!!! :o)
Všechny moje fotky z koncertu uvidíte ZDE!!!
A tady nějaké to videjko :)
Jinak pokud nevíte co s načatým večerem, tak vřele doporučuju si na Kabáty někam zajít. Celý turné teprve začalo!

Pálení čarodějnic s kapelou Nšoči na Sladech (30.4.07)

4. května 2007 v 21:41 | RUDA |  Akcičky
Akce, od kterých člověk nijak extra moc neočekává a pak z nich vzejdou super zážitky jsou nejlepší. Jedna taková nastala v pondělní poslední dubnový večer, kdy se jak známo tradičně pálí čarodějnice.
My jsem žádný podobný mrchy nepálili, ale tuhle noc jsme si pořádně užili, protože na Sladech se konala akce s krycím názvem "Pálení čarodějnic", kde vystupovaly kapely Zabillow a Nšoči.
Původně jsem si říkal, že se jen tak půjdu mrknout na Nšočáky a nafotit jim něco na stránky, ale pak přišla zpráva od kamarádky Mišky ze San Piega, že se taky dostaví a tak jsem se ještě domluvil s Obrázkem, kterej měl zrovna partnerský volno, no a začalo se něco rýsovat.
Prvním krokem k zábavnému večeru bylo to, že jsem tentokrát nechal auto doma a i když jsem byl po lehké nemoci, chtělo se mi prostě pařit. V plánu teda bylo, že pojedem busem do Kroměříže, kde nás už v jedné pěkné hospůdce čekala Míša. Na Slady nás to ještě vůbec nijak netáhlo, bo Nšočáci měli ještě koncert v Brně a měli v plánu přijet až nějak po 23. hodině. Navíc na Sladech se to dřív stejně ani nerozjíždí :) Takže jsme vesele popíjeli v hospůdce a dobrá nálada nabírala na intenzitě!
Pak jsme si nějak vzpoměli i na Bubáka a tak se Míša ujala úkolu zavolat mu, přičemž ti dva se doposud vůbec neznali a tak nevím jakej to byl šok, když mu náhle volala cizí ženská ať rychle dojde na Slady. No každopádně Jura to asi hned pochopil, i když jsme v téhle srandě pokračovali až k Evži před barák. No nakonec jsme tyhle dva vytáhli od kuchání kaprů, kačen a kdoví čeho ještě a partička se nám pěkně rozrostla, což jsem popravdě vůbec nečekal! Už to značilo, že to bude bomba večer.
Na Slady jsem došli ani nevím v kolik, asi nějak mezi jednáctou a půlnocí, díky Pavlíkovi Knapovi jsme se protáhli dovnitř zadara a lidí už tu bylo překvapivě taky celkem dost. Na place už se vyměňovali Zabillow se Nšočákama a tak než se všechni nachystalo, šli jsme ještě do vedlejšího Café Separé na nějaký to pivko. Tady jsme opět dlouze kecali až někdo zjistil, že už hraje Nšoči a tak hurá na plac.
Trošku mě zarazilo, co se děje na podiu, bo místo toho, aby na něm stála kapela, tam bylo narváno pařícíma lidma, samotná kapela byla utlačená někde v rožcích vzadu podia a zpěvák Pavel musel stát na stupínku pro bicí. No nevím jak moc to pro ně muselo být přijemný hraní, ale nakonec se všechno zvládlo celkem v pohodě a nic nepřišlo k újmě. Každopádně to bylo zvláštní, ale nám to v tu chvíli bylo uplně jedno a vesele jsme pařili na starý známý hity společně s ostatníma. Nšoči byli obohacení o pár hostů v sestavě, když Pavlovi sekundovali dvě mladé a celkem i šikovné sboristky, semtam se do hudební produkce vloudil i jeden potulný harmonikář s foukačkou (nemám absolutně páru o tom , kdo to byl :o)) Každopádně to rozhodně nebylo na škodu a celkem dobrý oživení. I když upřímně - moc velkou změnu jsem nezaznamenal, bo ty holky zas tak moc slyšet nebylo. Ale budiž :)
Koncert to byl jinak vydařenej a pařilo se o sto sedm :) Nšoči hráli svoje starý osvědčený hity, bo zatím nic novýho ještě nevzešlo, ale lidem to myslím nějak moc nevadí. Nšoči je tady v Kroměříži dá se říct už takovej kult, takže ať hrajou kdykoliv cokoliv, vždycky tu u lidí budou mít úspěch. Rád bych ale už slyšel od nich po dlouhé době něco novýho. Sice už jsem slyšel něco na zkoušce, ale nový pecky jsou zatím bez textů a tak doufám, že už něco brzo uslyšíme i se zpěvem na koncertě!!!
Jinak nám mistr frontman udělal s Miškou radost, když nám věnoval naši oblíbenou "Moravu Vltavu Labe", což je fakt hodně vydařená věc, kterou jsem si pak vydržel zpívat celej večer, i když jsem si ji trošku přetextoval k obrazu svému (zasvěcení ví!) :o)
Koncert mi nějak pak utekl jako voda. Možná to bylo tím, že jsem pořád někde fotil, ale i tak jsem měl pak chuť ještě pořád pařit a on už byl konec. Zrovna se tam sešlo uplně hodně moc známých, tak člověk ani nevěděl komu se má věnovat. Ono asi platí: "Když už, tak pořádně" a jindy to zas třeba stojí uplně za prd. Tentokrát to ale stálo fakt za to a tenhle večer jsme si skutečně užili. Kalilo se pak ještě dlouho po koncertě a nebyla nouze o zábavu. Pak sice nastal lehčí útlum, ale blbou náladu jsme šli radši zahnat na parket, kde jsme to s Evžou už řádně namazaní rozjeli na hipec jak největší mazáci! :o) Ano, já starý rocker jsem na tom byl skutečně "tak špatně" (v uvozovkách!), že jsem pařil i na nějaký ty "sladovský" hity, ke kterým mám normálně odpor, ale tentokrát mi to bylo uplně jedno a byla to hrozná prdel :o)))
Domů jsme se rozcházeli nějak ve čtyři ráno a to někteří plánovali jenom do půlnoci :o) Někteří ani pořádně nevěděli kam mají jít, bo Kroměříž přece jen nejsou Pardubice, že:) a někteří zas zháněli pokud možno co nejlevnější taxi! A někteří by klidně pařili ještě dál! Ale přece jenom už bylo načase zalézt do pelechu a zahubit draka! :) No je to fakt zvláštní pocit vracet se domů, když už pomalu svítá a začínají zpívat ptáci. To už se mi dlouho nestalo... jestli vůbec někdy!? Rozhodně to ale nebylo tak, že bysme se potáceli jak nějací notoři, prostě to jen byla tak vydařená akcička, že se nikomu nechtělo domů. Nakonec - v noci chrápou jenom blbci :o)))

Na pár fotek z koncertu, se můžete podívat přímo na stránkách NŠOČI!!! Na ostatní ZDE!!!

Foto měsíce - květen 07

2. května 2007 v 18:43 | RUDA |  Foto měsíce
Tak mě napadlo stvořit si tu takovou novou, lehce zábavnou rubriku a tou bude FOTO MĚSÍCE. Prostě si sem vystavím vždycky jednou za čas nějaký foto, který mě něčím zaujme, pobaví atd. A kdo mi v tom zabrání??? Nikdo!!! :o)

A jelikož se nám podařila v pondělí 30.4. zase jedna výborná akce, o které se tady rozepíšu později, tak jako předkrm sem jebnu fotku, která mě fakt baví!!! Víc netřeba komentovat :o)