Mikulášská nadílka 2007 v Těšnovicích

8. prosince 2007 v 23:12 | RUDA |  Akcičky
A tož se zas v té naší světoznámé obci něco dělo! Chodil tam sám pan svatý Mikuláš se svou družinou a naděloval dětem. Spolu s kamarády jsme se tohoto hezkého úkolu ujali a na jeden páteční večer jsme se proměnili v nadpřirozené bytosti. No a bylo to samozřejmě velmi veselé. Nebudu tady popisovat jak Mikuláš s andělem a s šesti čertama lozili od baráku k baráku, to je snad všem jasný :)
Děti to pojaly, až na nějaké výjimky, překvapivě celkem v klidu, čertíci na ně byli totiž možná až moc hodní, no ale nechtěli jsme způsobovat psychická traumata, takže jsme se krotili :) No jinak tahle obchůzka by se taky dala nazvat obecním koštem slivovice, bo tolik vzorků člověk za jeden večer neochutná snad ani při oficiálním koštu v hospodě :) No lidi se činili, hezky nás odměňovali (a to nejen chlastem) a bylo to fajn. Docela se divím, že jsme to všechno ustáli v pohodě (opět až na výjimky), bo jindy bysme při takovým množství lihu už asi plantali nohama. Ale holt čerty jen tak něco nerozhází!!!
I s mezipřestávkou v hospodě se chodilo celkem dlouho, přičemž jsme startovali v 17 hod. a končili až nějak kolem deváté. No a pak šupky dupky do hospůdky, kde probíhala následná afterparty. No a ta stála taky za to.
Sranda byla, účel to splnilo, hezky jsme se pobavili (a snad ne jen my) a celej tenhle večer prostě neměl chybu. Tradice se prostě musí dodržovat!
No a TADY je pár foteček a jedno veselé videjko z afterparty:

A na závěr varování: HOSPODA JE MÍSTO, KDE SE ZLÍ A STRAŠLIVÍ ČERTI MĚNÍ V NEVINNÉ HLOUPÉ SKŘÍTKY!!! :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bubák Bubák | 21. prosince 2007 v 23:01 | Reagovat

Čerti už sou v prdeli,venku se nechumelí,je to ale velkej pech, v prosinci jezdit na kolech....Zavoláme Lebedu,že Vánoce na ledu...my je chceme na sněhu-budem zpívat koledu...zazpíváme v hospodě(šak ty víš Rudo)a Mira bude v pohodě...Necháme mu malý dýška-těšíme se na Ježíška...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama