PF 2008

1. ledna 2008 v 16:26 | RUDA |  Co sa stalo nové!?
Letí to jako voda. Zase tu máme novej letopočet a budem zase o rok starší. Co nám zbude?! Čas ani prd člověk nezastaví, takže se s tím musíme smířit a s nadějí očekávat, že nám ten novej rok zase přinese něco hezkýho.
A co přinesl ten uplynulej? Můžete si v klidu říct - jo, byl to dobrej rok?
Mě se rok 2007 docela líbil. Sice se samozdřejmě nepodařilo zas tak uplně všechno, co bych si přál, ale zase se naopak vydařily jiný věcy. Jinak můžu říct, že jsem si ho celkem užil! Mám za sebou spoustu pěkných zážitků, na který budu určitě ještě rád dlouho vzpomínat, poznal jsem zas nový skvělý lidi, kteří se mi ať už více či méně zapsaly do života, nový místa a přišly i úspěchy, se kterýma bych vůbec nepočítal. Určitě byly i chvíle, kdy to nestálo za nic a člověk by se na všechno nejradši vykašlal, ale na ty já vzpomínat nebudu, protože vzpomínat se má jenom na to hezký. V životě ještě bude spousta překážek a zamotaných osudů, ale taky určitě hodně těch pěkných chvil a na ty se má člověk těšit... nebo ještě líp, má žít přítomností a tu si užívat. Vždycky může být hůř :)
No a co že se teda letos podařilo? Tak třeba v té mojí škole - zdárně jsem dokončil první ročník a rázem jsem v polovině toho druhýho, kde už to teda fakt trošku stojí za to. Jsme víc v akci a konečně se fakt naučíme něco pořádnýho. No a musím říct, že se mi to tam moc líbí. Jinak už bych to asi nedělal, že jo?! :o)
Další věc, která mě celkem hodně potěšila je to, že mě díky těmto stránkám oslovili z Týdeníku Kroměřížska a nabýdli mi spolupráci. Což mě teda těší celkem dost, protože jsem díky tomuhle dostal nějakej pocit zadostiučinění a vím, že to nedělám jenom tak pro sebe, ale že se to i někomu líbí a ještě mě za tu práci ohodnotí. Je to pro mě fakt hezkej koníček a asi bych kecal, kdybych říkal, že z toho nemám radost. Je to takový spojení příjemnýho s užitečným. Takže díky za tu možnost!
No a taky se podařila spousta hezkých akciček. Ať už s kamarádama, se spolužákama nebo s rodinkou. Koncertíků jsem si letos užil taky až až, takže jsem spokojenej. Z těch nejlepších mě napadá asi koncert Iron Maiden v Ostravě, což byl fakt zážitek, Kabátí turné bylo taky moc hezký no a pak tradiční naše letní akcičky jako je Noc plná hvězd v Třinci anebo "Pivní" na Kamínkách - to je klasika :) Z léta musím vypíchnout ještě tzv. "dovču s Dogou" na jižní Moravě, která opravdu neměla chybu a ještě teď se mi po ní docela stýská, protože co tam se sešlo dobrých lidí a dobré nálady, na to ten jeden týden nestačil. No a bylo toho za ten rok mnohem víc, ale to bych tady mohl rekapitulovat do nekonečna :oP
Takovýho předčasnýho Silvestra jsme si udělali už na skvělým vánočním koncertě v Třinci, což byla moc hezká akce na závěr roku, která to všechno tak nějak podtrhla.
A že tenhle rok nebyla o zábavný kousky nouze, to dokreslují i následující videjka, který tak nějak v průběhu toho roku ze srandy s kamarády natočíme. A jelikož se nemusíme stydět za to, že jsme sami sebou a neustále v pohodě, tak se teda můžete mrknout na slabý sestřih těch našich kravin. A kdo nám to závídí, ať si ...! :oP

No a další videjko, to už patří BEST OFF fotkám z roku 2007, který jsou podbarvený písní od Krucipüsků, jejíž text je podle mě hódně podařenej a dal by se nazvat i takovým malým poselstvím! Tákže.. CHECK IT! :)

Na závěr přeju Vám všem i sobě samýmu, aby nám v tom nadcházejícím roce 2008 bylo dobře, aby hlavně to zdravíčko bylo v pořádku a ať nás potkávají jenom hezký a příjemný věcy. Buďte na sebe hodní a MĚJTE SE KURVA RÁDI :o))
P.S. : "Touha je zázrak kámo zázrak...." :o)))
P.S. 2: Vyřiďte někdo Lucce Bílé, ať se vrátí k bigbítu! :oP
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bubák Bubák | 15. ledna 2008 v 21:59 | Reagovat

STOP HOLENÍ!!!! Kdo se dřív oholí platí druhýmu metr piv....Oholit až po natočení klipu!!!!

Ps:Každej z nás má ňákej sen, joooo každj z nás je opilcem:-))

   Kalíme!!!!-to Vám vzkazuje Vinetou(náčelník Apačů)

2 Kubík Kubík | E-mail | Web | 16. ledna 2008 v 21:35 | Reagovat

Máš nějaký schízy nebo co? :o))) Nějaký prášečky, sedativa, co?

3 Bubák Bubák | 17. ledna 2008 v 8:31 | Reagovat

Piču....sem se nudil toš sem psal ať nebečíš že ti tu nikdo nic nepíše:-))))

4 Kubík Kubík | E-mail | Web | 17. ledna 2008 v 9:56 | Reagovat

"Neverťe všetkému, čo napíšů... " :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama