Daniel Landa - Ostrava (22.4.2008)

25. dubna 2008 v 13:45 | RUDA |  Akcičky
Když se mě kdysi dávno má bývalá dívka ptala, čí koncert bych si ještě přál navštívit, tak jsem jednoznačně vyslovil jméno Dana Landy, protože to je snad jeden z mála mých hudebních oblíbenců, kteréhož jsem naživo hrát ještě neviděl. No a tohle mé dlouholeté hudební přání se mi konečně splnilo 22. dubna 2008. O Danovi je známo, že moc často nevystupuje a poslední dobou to bývá tak jednou za tři roky. Vltavu ani Bouři jsem možnost navštívit neměl, bo tenkrát jaksi nebyly možnosti, ale tentokráte, při turné nazvaném "Československo 2008", už jsem si to ujít prostě nenechal.
S přáteli jsme vyrazili na první zastávku téhle minišňůry, kterou byla Ostrava a její slavná ČEZ Aréna. No a její zaplněnost opět mohla dokázat, jak je Dan Landa u lidu oblíbený. Jestli nebyla vyprodaná, tak k tomu muselo chybět skutečně málo, protože jen ztěží jsem pohledem hledal nějaká volná místečka. Dan lidi skutečně táhne. A čím to bude? Nějaký extra pěvec to není, ale přitom jeho písničky jsou geniální. Pro část našich spoluobčanů je pořád trnem v oku, kvůli své minulosti a někteří ho stále nazývají "náckem", aniž by si o tom pojmu vůbec něco zjistili. Jasně, Landa za sebou nemá zrovna košer minulost, ovšem už několik let jasně dokazuje, že ze své mladické nerozvášnosti dávno vyrostl a stal se jiným, rozumnějším člověkem. A kdo tenkrát neposlouchal Orlík, ať hodí kamenem :o) Holt pro některé zůstane navždy tím zlým skinheadem a budou na něj stále házet špínu, aniž by se o tom všem chtěli vůbec něco dovědět. A těmhle lidem ani nemá cenu něco vysvětlovat. Prostě člověka odsoudí, jakoby snad oni sami byli ti nejsprávnější a nejcharakternější. Do toho jsou ještě zblblí zprávama z médií, kde se kolikrát objeví takové bludy, že se tomu člověk musí i zasmát (jako například nedávný "Merkurius").
Je ale vidět, že tihle lidé jsou jaksi v menšině, neboť Danova oblíbenost je veliká. Dalo by se říct, že má rovněž takový ten pověstný X faktor, jako třeba Jarek Nohavica a pak už jen málo dalších. Lidi na něj prostě jdou, protože se jim líbí jako člověk, protože jim má co předat. A mají na něj kladný názor, protože se o něm chtěli něco dozvědět, protože poslouchají jeho názory a berou ho jako člověka současného, ne toho minulého. Každý má přece nějaké svoje hříchy a tihle lidi to vědí. Proto si zaplatí ne zrovna levný lístek a jdou se na ten koncert podívat. Kdyby byl Landa takový hajzl, jak o něm všude píšou, asi by ty haly byly poloprázdný.
Pro mě osobně je Dan takovým příkladem charakterního chlapa, kterej má perfektní názory na život, má své cíle a priority a za těma si pevně stojí. Myslím, že mnozí by se od něj mohli učit. Někomu sice semtam mohou připadat jeho myšlenky lehce naivní, ale on sám jim věří a to je důležitý! Měl jsem možnost se s ním setkat i dříve na rally a působil na mě velice dobře. Je to velkej pohodář a žádná namyšlená hvězda. Prostě normální borec, kterej je holt víc na očích. A o to mu stejně asi jde. Sám přijal svou roli provokatéra a vyloženě se mu to daří. A možná proto je tak úspěšný. Sice z toho všeho špatného co se kolem něj děje může cítit křivdu, ale pak když přijde na podium, stojí před ním plná hala a cítí tu obrovskou podporu, tak si to vyloženě užívá a znova ho to nakopává. Je to zkrátka fenomén a myslím, že můžeme být rádi za takového umělce. O čem by se pak lidi bavili :o)
Dan u mě má i velké plus, protože je zároveň jezdcem rally a díky svému jménu tenhle krásnej sport zároveň výrazně propaguje a podporuje. Ovšem díky rally jsme málem o tohle turné přišli. Týden před vystoupením se mu na Šumavě přihodila při závodě docela vážná nehoda a první zprávy přímo z místa nebyly moc příznivé. "Landa byl v bezvědomí, teď je v nemocnici" - to bylo ten večer všechno, co jsme mohli vědět. Člověku z toho trošku zatrnulo, ale naštěstí to nebylo zas tak vážný. Dan z toho vyvázl "jen" s otřesem mozku a pár pohmožděninama. O to lepší byly zprávy ještě přímo z nemocničního lůžka, že turné nebude ohroženo a že se těší až znova usedne do závoďáku. Už za tohle má můj velkej obdiv. Prostě se z ničeho neposere a jde vstříc svému osudu.
No ale k samotnýmu koncertnímu večeru! Dan to nakonec všechno zvládl a připravil pro nás pro všechny krásnou nezapomenutelnou show. Do haly jsme se dostali krátce po sedmé hodině, přičemž začátek byl naplánovaný na osmou. Nějak po půl osmé se už ale na podium nečekaně nahrnula první předkapela, kterou byla partička Waldagang. Tuhle sebranku lidi určitě znají z velkolepého letního turné Corrida kapely Kabát, no a aby jim to nebylo málo, dali se do spolupráce s dalším velkým umělcem na velkém podiu. Nevím ovšem, jestli to byla správná volba. Tahle kapela mi prostě do velké haly nesedí. Venku u Kabátů to ještě šlo, tam to byl takový povedený cirkus ovšem Waldagang není kapela do hal. Její místo je určitě na různých festivalech a menších akcích, ale rozhodně ne před takovým interpretem jako je Landa. Abych jim ale nekřivdil, odehráli to celkem dobře, pár lidí roztleskali a rozezpívali a bylo to celkem fajn. Ovšem s ničím novým nepřišli a myslím, že už ani nemůžou. Revivalová kapela má holt omezené možnosti. A Šafránka jsem taky vídával více řádit :) Waldagang ovšem nebyli toho večera ti nejhorší. To co přišlo po nich byl celkem velkej omyl. Ač nás Dan Landa ze zákulisí prostřednictvím mikrofonu požádal, abychom vytvořili polské kapele Kult pěkný kotel, bohužel to nešlo. Tihle hudebníci holt moc lidí nenadchli :( Ona muzika to byla celkem dobrá, hodně dechových nástrojů, rytmická... celkem by se to i dalo, ovšem do té doby, než spustil zpěvák. Polština holt není moc zpěvný jazyk a navíc, když tomu člověk moc nerozumí tak z toho moc nemá. Do klubu ideální, ovšem ne na velká podia. No prostě tohle se moc nepovedlo a největší ohlas tahle banda sklidila snad až při ohlášení poslední písničky. Lepší by bylo, kdyby aspoň tyhle dvě kapelky hrály v opačném pořadí.
Co mě ovšem u předkapel mile překvapilo, byl celkem hezký čistý zvuk. Alespoň u Waldagangu bylo hezky rozumět. U Kultu to bylo možná o krapet horší, ale ti měli zas málo času na zvučení.
Po nutné přestavbě podia už přišlo to, co každý očekával. Hala poteměla a dva statní bubeníci (teda jeden statný, druhý menší:o)) rozbubnovali kotle stojící na přídi vysunuté části podia. Do toho začaly znít tóny tóny kláves z písně "Slovanská bouře" a atmosféra houstla. Vzápětí se rozsvítila velkoplošná plátna po stranách podia a na nich záběry z útrob haly, odkud se už mezi chodbami řítil Dan Landa zahalený v tajemné kápi jako krysař, doprovázen bandou osobních strážců nebo co to bylo, snad aby to budilo dojem boxera jdoucího ze šaten k zápasu. Intro to bylo velice povedené a úvodní píseň jakbysmet. "Slovanská bouře"se mi nikdy nějak extra nelíbila, ovšem tady to mělo atmosféru a náboj. Dan se tentokráte zdržel svých obhajujících a jiných připravených mluvených projevů, které byly slyšet u turné "Bouře" a věnoval se čistě hudebnímu projevu a celý koncert si vyloženě užíval. Byla na něm vidět radost, byl uvolněnej, semtam prohodil něco vtipnýho a písničky uváděl jen krátce. U lidí má obrovskou podporu, i přesto, že hodně věcí popletl, semtam zapomenul text, jenomže místo toho, aby za to na něj lidi pískali, sklidil při každé chybce velký aplaus na důkaz toho, že to lidem vůbec nevadí. Prostě takový vzkaz od publika" Ser na to, jeď dál". Tyhle okamžiky byly taky perfektní. Nevím jak to cítili lidé po stranách haly, ale v kotli byla perfektní atmosféra. Bylo to tak dobrý právě v tom, že to bylo tak přirozený a člověk měl pocit, že tam na tom podiu stojí jeho kámoš, kterýmu strašně drží palce. Určitě to pro něj taky nebylo lehký, bo to bylo první vystoupení po třech letech, hned první zastávka turné... no a právě proto to bylo tak originální.
Ovšem perfetně vychytaný a propracovaný do detailu. Podium bylo bez chyby, byly k vidění krásný světelný i pyrotechnický efekty, novinkou byly tři obří obrazovky v zádi podia, které ke každé písni vytvářely výbornou kulisu a docela povedenou novinkou, kterou jsem ještě u žádnýho interpreta neviděl byli tanečníci, kteří při pár písních dotvářeli jejich atmošku. Fakt paráda. Nebylo to nijak kabaretní, ale prostě vkusné. Byli použiti jen k písním, ke kterým se to skutečně hodilo a rozhodně tam nebyli nijak navíc. Alespoň pro mé oko ne. Lidí na podiu bylo všeobecně hodně. Kapelu tvořili staří známí hudebníci, snad jen basák byl pozměněn. Dan si vybírá skutečné profíky. Na kytaru Martin Volák z Harleje, z Divokýho Billa byl požit bicman Mára Žežulka a Lukáš na didjeridoo, zbytek kapely tvořily ještě klávesy, harmonika, akustická kytara a smyčcové trio sličných slečen :o) Danovi sekundovali ještě dva zpěváci, přičemž jedním z nich byl už známý Ladislav Spilka a jméno druhého mi zatím není známo :) A to ještě nesmím zapomenout na tři sboristky v zádi. Prostě nikdo tam nebyl navíc a všichni do toho celku tak nějak hezky zapadali.
Výběr písní byl taky slušný. Bylo slyšet staré osvědčené kousky, které snad nemohou chybět, (některé sice možná někomu chyběly), zahrány byly i písně, které se neobjevily zatím na žádné z předchozích šňůr (Dušičky, Na obzoru ani mrak.., Slovanská bouře), no a hodně místa patřilo novým písním z připravovaného alba, které sice mělo vyjít už před šnůrou, ale nakonec kvůli nedostatku času spatří světlo světa až v září. Proto je nikdo neznal a o to větší to bylo překvapení. A musím říct, že nové písně jsou hodně povedné. Landa se stále hodně hudebně vyvýjí a mám dojem, že zraje v takového rockového písničkáře! Možná že v něj už i dozrál. Jeho písně jsou čím dál víc dokonalý a textově mají co sdělit. Landova síla je totiž především v textech, stejně jako u ostatních písničkářů. Hudba je taky dokonalá a když se to spojí dohromady, nemá to chybu a nemusí ani vadit, že nemá zrovna extra hlasový rozsah. Jeho hlas k těm písním prostě sedí a je skvělej. V nových písních je čím dál víc slyšet více akustické kytary, což je opět něco, co dřív nebylo a co ho posouvá spíš do té písničkářské sféry. Ovšem nejsou to žádný měkoty. Vzápětí se to vše totiž strhává do tvrdého refrénu a riffy elektrické kytary tady hrají především tu hlavní roli. Landa na akustice ujíždí, což bylo vidět už od "Kvasky" a taky asi i s příchodem Martina Voláka do kapely, kterej to na ni moc dobře umí. Dokážu si představit, že by v budoucnu mohl udělat i sérii akustických koncertů a nemuselo by to být vůbec špatný! Uvidíme.
Z těch novinek se mi líbila nejvíc asi hned ta první zahraná, podle které bude pojmenované i nové album - "Nigredo". Hitovka jako blázen hned na první poslech a "silný refrén jak hovado." :o) Jednu z novinek složil například svojí ženě, v další z nich (nevím jak ji nazvat, zda "1968" nebo "Danielo"... prostě zůčastnění ví) zpívá třeba o své mámě a o onom osudném roku, kdy zrovna taky přišel na svět. To byla taky celkem silná píseň, zpívaná jen za doprovodu akustiky a španělky a na mnoho lidí určitě zapůsobila silným dojmem. Už jen proto, že v publiku byly i starší generace, což je taky paráda. Na Dana prostě chodí všichni, staří, mladí.. je to jedno. Další novinkou byl tzv. "eurosong" "I am Daniel from Praga", což byla hodně veselá, rytmická a tvrdá pecka ovšem nezvykle zpívaná anglicky. Prostě prdel, žádný jiný záměr v tom snad hledat nelze. Přeložit šla taky celkem snadno, takže bylo jasné, o čem Dan zpívá. Navíc to byla taková ta správná "čechoangličtina", takže to bylo fakt hezký:)
Došlo i na dvě písně ze soundtracku Kvasky, přičemž jedna z nich byla "Padám hloub", která mě tam fakt dostala. Přiznám se, že jsem tomu textu do té doby nějak nevěnoval extra pozornost a líbil se mi na té písni jenom ten kytarovej podklad. Ovšem když teď na koncertě Dan mluvil o té nehodě při rally a vzápětí spustil tuhle pecku, kterou doprovázely onboard záběry z jeho rally auta na velkoplošných obrazovkách, tak teprve pak mi došlo, o čem že ta písnička vlastně je. No docela mě z toho mrazilo v zádech a snad i díky tomu, že měl zrovna po té bouračce byl ten pocit ještě zajímavější. Fakt pecka! Po téhle nemohla následovat žádná jiná, než "Šance" a je fakt vidět, že ty závody mu dávají hodně inspirace. Ono to totiž není jen o tom, kdo projede nejrychleji rychlostní zkoušku...
Na závěr nemohlo chybět nic jiného, než velký rádiový hit "Touha". Celá hala zpívala sborově od začátku až do konce. Já tu písničku prostě mám rád, i když je už ohraná. Má v sobě velký poselství a pro mě má nějakej osobní význam. Takže lepší závěr asi ani být nemohl. Samozřejmě musely příjít ale i přídavky, kterými se staly hity "Motýlek" a "Andílek". To ovšem nebylo všechno, neboť došlo na repete dvou písní, které už zazněly a byla to opět "Touha" a již zmiňovaná píseň z osmašedesátýho. Můj názor je ten, že byly zopakovány kvůli tomu, že se celý koncert natáčel na připravované DVD a tyhle dvě zásadní pecky se napoprvé prostě zrovna moc nepovedly. Takže se ze sichru sjely znovu. Lidem to ale nijak nevadilo a rádi si zrovna tyhle písničky poslechli znova, bo určitě obě patřily k vrcholům večera. No a byla by asi ostuda, kdyby na DVD byly v té horší verzi, takže tak :) Ale možná je bude opakovat i na těch dalších zastávkách...netuším.
Filmaři si Ostravu pro DVD vybrali taky právě proto, že má ČEZ Aréna výbornou akustiku a musím uznat, že to je pravda. Ve spojení se skvělým zvukovým aparátem byl zvuk výbornej a bylo krásně rozumět snad každýmu slovu i v předních řadách, což se obzvlášť v halách moc často nestává. I ten můj foťák to pobral překvapivě dobře, takže před zvukařema klobouk dolů!
Prostě není co dodat, z tohohl koncertu jsem byl opravdu nadšen. Už jsem se rozepsal jaksi sakra moc, tak ať nenudím :) Jednička z hvězdičkou, okamžitě bych jel zas a zakončil bych to větou, kterou jsem zaslechl od nějakého borca z davu po koncertě: "Tož totok se temu Danovi fakt povedlo!" :o)
Snažil jsem se i něco nafotit, takže mrkejte SEM!!!
No ale více jsem hlavně natáčel a s videjkem jsem tentokráte opravdu spokojený. Jsou na něm převážně ty nové písničky, snad kromě jedné, takže exluzivně na www.hovado.blog.cz si je můžete teď pustit. (No a "Touha" je tam taky:o))
VIDEO PART 1

VIDEO PART 2

A tož hezké to bylo, nemyslíte? :o)

Videjka od ostatních lidí samozřejmě na Youtube.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (312)
Zobrazit starší komentáře

301 Nikehymof Nikehymof | E-mail | Web | 10. července 2018 v 12:01 | Reagovat

Виртуальная Россия — основные направления развития ресурса

Интернет стал важной частью жизни современного общества, в особенности это актуально для разного рода бизнеса, потому как всё большее число граждан в наше время ищет нужные услуги и товары именно в сети. Сайт «Виртуальная Россия» зарождался как в некотором роде экономическая онлайн-стратегия, которая позволяет спроецировать реальные предпринимательские модели в виртуальный мир. А сегодня ресурс стал относительно популярной online площадкой, которую навещают десятки тысяч человек каждый день, текущая аудитория обитателей виртуальной страны превышает сто тысяч человек.

Владельцы реального оффлайн бизнеса, предлагающие такие услуги как <a href=http://v-russia.com/index.act?bomond>где купить шубу</a>  и серию других, могут использовать портал v-russia в качестве необычной рекламной площадки, где можно опубликовать детальное описание оказываемых услуг, доступных товаров и получать из виртуального мира поток клиентов в мир реальный. Реальные кейсы продемонстрировали достаточно высокую привлекательность такого рода рекламы при адекватных вложениях. Желающие оставить рекламу на портале могут познакомиться с прайсом на странице «Реклама».

И кроме возможностей экономической стратегии, сайт выполняет роль профессиональной социальной сети, благодаря куче зарегистрированых предпринимателей. Поэтому бизнес-форум нашего портала послужит превосходной обучающей площадкой для начинающих отечественных бизнесменов: тут вы можете познакомиться с различными возможностями ведения собственного дела в нашем государстве, разместить ваше коммерческое предложение и рассмотреть его с знающими людьми.

Желающим проводить свободное время предельно интересно, параллельно зарабатывая деньги, мы рекомендуем купить город в Виртуальной России и стать мэром. Работая над прокачкой своего города, привлекая в него чуть больше жителей, вы вскоре выведете такое владение на доходный уровень.

Деньги мэрам приносит реклама, размещаемая на странице их городов хозяевами предприятий, сегодня на проекте куплено уже 15 российских городов, три новых скоро будут достроены. С увеличением функционала ресурса вы получите возможность продать пост мэра, получив солидные доходы за счет роста его стоимости.

Присоединяйтесь к нам уже сегодня, будете гражданином виртуальной страны!

302 Brentnic Brentnic | E-mail | Web | 11. července 2018 v 20:42 | Reagovat

удобный веб сайт http://fuckspeed.store/

303 guiwiflete guiwiflete | E-mail | Web | 11. července 2018 v 22:51 | Reagovat

Оборудование для производства

На сегодняшний день появилась возможность заказать качественное оборудование из Китая. Поэтому если Вас интересует <a href=https://pro-tf.com/uslugi/oborudovanie-dlya-proizvodstva>оборудование для производства колбасы</a>, то многие предприниматели работают напрямую с поставщиками из Китая и приобретают оборудование для своего бизнеса. Кроме того, существует возможность доставки Китайских товаров в Европу и США. Ещё давно Китайские товары стали приобретать качественность, но это мало кто замечал, а теперь, если вы закажите оборудования из Китая, то вы будете уверены в качественности и долголетию оборудования. Расширился ассортимент, увеличился срок эксплуатации, и теперь компания "Проходной Тариф" может доставить вам оборудование для производства. Компания "Проходной Тариф" занимается доставкой профессионального оборудования для организации успешного производства и предлагает свои услуги жителям Российской Федерации. Оформить заказ на доставку оборудования очень выгодно, так как компания выполняет большую работу, а вам остаётся только ждать получения.

Станки для производства

Как вы уже догадываетесь, наша компания может легко доставить любой станок для производства в любую точку страны. Так как она работает напрямую с заводами Китая, и мы можем легко доставить танки для производства чего-либо. Мы работаем напрямую с поставщиками, поэтому Вам не придется беспокоиться о возможных повреждениях станков, которые можно получить во время частых перевозок. Обратите внимание на то, что оборудование из Китая стало намного качественнее, чем раньше, стоимость его при этом возросла совсем немного. Вы легко можете оформить доставку, и наша организация доставит станки для производства очень быстро, причем у товара не будет никаких повреждений, так как наши сотрудники относятся к своей работе с ответственностью. Компания "Проходной Тариф" может доставить станки для производства пищи или шиномонтажные станки, это могут быть станки для производства какого-либо материала или быть использованным в сельскохозяйственном направлении. Несмотря на то, что станки проходят через Казахстан, цена за проход через таможню не меняется, так как Казахстан является частью таможенного союза. И во время перевозки через Казахстан ваш груз будет сопровождать сотрудник нашей компании, который будет ответственен за станок для производства. Наш представитель будет контролировать перевозку и проверять целостность груза на каждой стоянке. И поскольку товар везут через страну, а не по границе, это означает то, что безопасность будет больше. Так как на дорогах Казахстана будут встречаться патрульные машины.

Линия производства

Как мы уже упоминали ранее, в Китае вполне возможно купить качественное оборудование и организовать его доставку в Россию. А особенно часто оборудование для производства закупают владельцы малого бизнеса, и не только оборудование, даже целые линии производства. Крупные организации закупают линии производства именно из Китая. Многие частные предприниматели также стремятся к сотрудничеству с Китайскими производителями. В основном наша организация по доставке грузов из КНР, перевозит линии производства строительных материалов, различного сырья, вещей из разных видов пластмасс и для производства строительных смесей. Иногда доставляются линии по производству сельскохозяйственной продукции, полуфабрикатов и материал для готовых изделий. А также для производства мебели, вещей, канцтоваров и многое другое. Для всех, кто оформляет доставку оборудования в нашей компании, мы подготовили дополнительные бонусы. Наша организация занимается поддержкой малого бизнеса, мы можем вам помочь с обучением персонала, строительных и монтажных работ. В Китае также можно приобрести оборудование для обработки металлов. Как правило, такие станки занимают совсем немного места, поэтому выгоднее будет заказать целую линию подобного оборудования. Как вы поняли, организация "Проходной тариф" доставит вам целую линию производства в любую точку страны и вам не надо волноваться о том, как будет проходить доставка, так как расстояние очень большое. Сотрудник нашей компании будет сопровождать груз на протяжении всего пути, поэтому Вы получите качественное оборудование в целости и сохранности.

304 leminbaf leminbaf | E-mail | Web | 12. července 2018 v 6:12 | Reagovat

Сувениры и подарки на любой вкус, которые предлагает наш интернет - магазин, отныне доступны не только покупателям из России, но и с клиентам со стран СНГ. Мы продаём товар собственного производства как оптом, так и в розницу, гарантируя выгодные условия сотрудничества, которые может предложить лишь производитель! Наши мастера изготовят сувениры на заказ , учитывая все пожелания клиента, чтобы Вы получили в итоге эксклюзивный подарок.

У нас Вы сможете купить бронзовые колокольчики в подарок , а также купить необходимое Вам количество часов из качественных металлов. К слову, именно подарок из бронзы, который будет храниться долгое время, помогает выразить почтение и уважение дорогому человеку - рекомендуем обратить на это внимание!

Как правило, бронзовые сувениры в больших количествах покупают у нас различные компании, в свою очередь, мы предлагаем дополнительную услугу - нанесение логотипа или названия компании на заказанную продукцию. Сувениры из бронзы с логотипом компании станут эффективной рекламой Вашего бизнеса и помогут продвинуть Вашу деятельность и привлечь новых клиентов. В качестве сувениров у нас заказывают, к примеру, миниатюрные статуэтки или брелки из бронзы.

Кроме того, мы также можем изготовить на заказ сувениры из дерева: иконы, декоративные украшения для рабочего стола, оружие, настольные игры и даже массивные кресла. Большой популярностью среди покупателей пользуются круглые резные столы из дерева.

Кстати, рекомендуем обратить внимание и на сувениры на счастье и удачу. Такие подарки можно преподнести на любой праздник, уверяем, Вы увидите неподдельную радость в глазах адресата. Подковы на счастье, картины, декоративные панно с использованием различных материалов и техник можно преподнести как мужчине, так и женщине.

Если Вы хотите показать народный колорит, к примеру, иностранным гостям, закажите подарки, которые представлены в разделе "Русские сувениры", где в широком ассортименте представлены деревянные матрёшки, ложки, изделия мастеров Золотого кольца и многое другое!

Чтобы приобрести понравившийся товар, необходимо оформить заявку на сайте, указав минимум личных данных. В самое ближайшее время посылка будет отправлена по Вашему адресу.

На создание эксклюзивных изделий у наших мастеров может уйти от 5 дней до 4 недель. Поэтому если Вас интересует <a href=https://souvenir-vip.ru/category/podarki/dlya-muzhchin/>подарки для мужчин</a>, то посетите наш интернет - магазин, чтобы узнать все подробности относительно заказа, оплаты и доставки понравившегося Вам изделия.

305 popcobaf popcobaf | E-mail | Web | 12. července 2018 v 10:00 | Reagovat

Сувенир как памятный  подарок,основная ценность которого является проявление внимания и уважения.

Интернет-магазин предлагает огромный выбор сувениров различных тематик, техники исполнения и применяемых материалов, таких как бронза, золото, серебро, янтарь, натуральный камень, дерево ценных пород, богемское стекло, фарфор и др.

На нашем интернет - сайте представлено множество позиций сувенирной продукции, предназначенной для поздравлений, вызывающих восторг и восхищение.

Мы предлагаем приобрести элитные VIP сувениры как для мужчин, так и для женщин, мы занимаемся изготовлением памятных сувениров, учитывая пожелания наших клиентов, поэтому у нас Вы можете заказать эксклюзивное изделие.

У нас вы сможете заказать изготовление практически любого подарочного изделия с индивидуальным дизайном и применяемыми материалами. Изготовленный подарок , эскиз которого Вы придумаете сами или доверите создание проекта нашим мастерам, окажется оригинальным и эксклюзивным презентом.

Корпоративные подарки , а также рекламная продукция , выпущенная серийным тиражом и украшенная логотипом компании как нельзя лучше подойдет в том случае, если Вы ищете для своих бизнес - партнеров презенты, а также хотите укрепить сотрудничество с другими компаниями и привлечь больше клиентов, что поможет вывести Ваш бизнес на совершенно новый уровень.

Обратившись к сотрудникам нашей компании, Вы сможете получить всю интересующую Вас информацию, чтобы выбрать подарок, наиболее подходящий для конкретного торжества. Это может быть настольный набор руководителя, из натурального камня с объёмной фигурой, изготовленной методом художественного литья инкрустированной ювелирными вставками. Отличным решением станет роскошный портсигар в виде ретро автомобиля или оригинальная пепельница, которая продается вместе с курительной трубкой, изготовленной методом резьбы из дерева ценных пород. Элегантная трость ручной работы, которая имеет свою особенность в виде стилета из дамасской стали , который сочетается с резной рукоятью, не оставит равнодушным истинного джентльмена.

В целом, у нас широкий ассортимент - посетите наш сайт прямо сейчас, чтобы подобрать оригинальный подарок.

Вы можете связаться с нами:

1. По бесплатному телефону. Или заказать обратный звонок.
2. При помощи мессенджеров. Сотрудники ответят на поступившие сообщения в течение 5 мин.
3. Написав нам на электронную почту - Вы сможете задать свои вопросы непосредственно руководителю и администратору сайта.

Ознакомьтесь со всеми имеющимися на сайте предложениями, чтобы выбрать один из вариантов или укажите пример (макет) для заказа изготовления подарочного изделия с индивидуальным дизайном.

Большинство экземпляров сувенирной продукции - это ручная работа профессиональных мастеров и дизайнеров из различных материалов, качество товаров мы можем подтвердить паспортом изделия.

Если Вас интересует <a href=https://souvenir-vip.ru/category/podarki/>подарки</a>, то звоните нам, чтобы заказать товар для ваших друзей или партнеров по бизнесу - мы сможет удовлетворить все Ваши пожелания. Обращайтесь к нам уже сегодня!

306 ChesterGerce ChesterGerce | E-mail | Web | 13. července 2018 v 10:35 | Reagovat

However we know that may some companies offer Cheap Car Insurance but problem is that how you can find the cheap rate companies because it is difficult to search the many companies due to short time. “On one hand, it belongs to all mankind, while at the same time it belongs to the city itself. There are also adorable garden themed baby shower invitations for boys that use blues and greens or bugs and insects.Since the KRG announced its plan to hold the referendum, most Western powers, <a href=http://www.cheapfootballjerseysnfl.us.com/>Wholesale Jerseys Free Shipping</a>, including the United States and EU,<a href=http://www.cheapfootballjerseysnfl.us.com/>Wholesale Jerseys China</a>, have voiced concerns that the poll could ignite a new round of conflict between Baghdad and Iraqi Kurdistan, threatening regional stability and distracting from the fight against terrorism. Safed musli is a potent aphrodisiac and is indicated in debility to increase vim and vigor. The first thing that comes to your mind is how better to manage your wardrobe to make yourself the best and attractive at the festive night.One example is the Hutong Bubble 32, a project When you look at beaded bracelets you might wonder how such simple designs could transform into complicated designs easily. It is easy to make attractive bead bracelet designs which are achieved by threading pretty beads onto elastic cords. Many whooper swans came to spend the winter time in the nature reserve every year.“Xintiandi shows that continuous protection is not necessarily in conflict with development,<a href=http://www.cheapfootballjerseysnfl.us.com/>Wholesale Cheap Jerseys</a>, if developers care enough and know how to convert historical and cultural fortunes into economic resources,” he says.C. In the 1990s, it went down to 2,000.<br>Visit my site:http://www.cheapfootballjerseysnfl.us.com/

307 Jamesset Jamesset | E-mail | Web | 13. července 2018 v 21:31 | Reagovat

достаточный вебсайт http://max-24.biz/

308 Jamesset Jamesset | E-mail | Web | 15. července 2018 v 9:30 | Reagovat

правильный ресурс http://fuckspeed.store/

309 Kennethvok Kennethvok | E-mail | Web | 15. července 2018 v 15:37 | Reagovat

добродетельный вебсайт http://mrsaul.co/

310 Dennisclido Dennisclido | E-mail | Web | 18. července 2018 v 5:48 | Reagovat

Obviously, in some vehicles engine bays are cramped and some curvature is required, but in general, designers attempt to limit 90 degree curves in the pipe that may impede air flow.The plan preserved the original urban landscape, struck a balance between residential and commercial use, upgraded living conditions and retained public space. Many peoples feel the satisfaction from this eligibility of the company. You’ll find some other points in place like sick leave and compo that might actually benefit you but these are usually dependent upon many other variables and might not deliver sufficient of a stream for you. <a href=http://www.cheapwholesalenflnikejerseys.us.com/>Wholesale Jerseys Cheap</a>. You most likely obtain by yourself tossing and turning often via the evening.<a href=http://www.cheapwholesalenflnikejerseys.us.com/>Cheap Jerseys</a>.<a href=http://www.cheapwholesalenflnikejerseys.us.com/>Wholesale Jerseys China Free Shipping</a>.Wen Bin, a researcher with China Minsheng Bank, expects the country's GDP growth to be 6.And then, in the identical process as life cover, the next financial stage that many people go through occurs when their youngsters are getting money wise autonomous. It is much more accepted nowadays as compared to how it was perceived before.The Haihunhou cemetery covers some 40,000 square meters with eight tombs and a chariot burial site with walls that stretch for almost 900 meters. This is a solution which is formulated by the solutions of ‘pressure relief’. Just keep in mind that to have consistent wins when it comes to betting on baseball or any other sport, you would need to invest in a reliable handicapper that makes use of angles, trends, experience as well as a system to help you achieve the success and profits that you want in a more consistent manner. 14 (Xinhua)  The Turkish Foreign Ministry said Thursday that there would be a cost if the Kurdistan Regional Government (KRG) in northern Iraq insisted on holding the independence referendum.<br>Visit my site??http://www.cheapwholesalenflnikejerseys.us.com/

311 Israfaceeloro Israfaceeloro | E-mail | Web | 30. července 2018 v 1:45 | Reagovat

Еврейские девушки, женщины еврейки парни и мужчины Израиля тут

Мечтаете об уникальном знакомстве? Пытаетесь начать новую жизнь и отношения на волне « Израиль мужчины и женщины »? Тогда почему бы не попробовать уникальную возможность знакомства в Израиле, где всегда тепло, вкусно и весело!
Евреи и еврейские девушки стали гордостью Израиля! Испокон веков еврейские женщины, молодые еврейки и еврейские мужчины славились своей красотой и харизмой. Поэтому вам не нужно регистрироваться на множестве сайтов, чтобы найти себе мужчину Израиля! Специально для вас мы создали уникальную площадку для знакомства в Израиле! Красивейшие женщины и мужчины Израиля, богатые иудеи и заводные еврейские парни – все собраны в одном месте!
Универсальность и комфорт использования, а главное высокая технологичность и подбор замечательные знакомства в Израиле – все это объединяется в нашем детище - « Еврейская социальная сеть IsraFace Com ». Мы рады видеть каждого из вас, присоединяйтесь! http://israface.com

312 BrettPaymn BrettPaymn | E-mail | Web | Pátek v 0:01 | Reagovat

wh0cd1521701 <a href=http://stratteracheap.us.com/>cost of strattera</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama