Máj - vyžeň kozy v háj! :o)

10. května 2008 v 23:33 | RUDA |  Co sa stalo nové!?
Tento "článeček" se asi bude trošku vymykat současné koncepci tohoto blogu, ale je jaro a tak i já jsem tedy poněkud "rozjařen", takže proč občas neudělat nějakou blbůstku?! :)
Ano, je jaro a my si ho užíváme plnými doušky. Příroda se probouzí, všechno je v rozpuku, pudy se bouří (prdy občas taky) no a všechno je rázem takové... hezké! :) Nastává čas venkovních akciček a výletů no a tak jsme s přáteli samozřejmě už pár takových odstartovali.
Hned zkraje 3.května jsme zahájili sezónu u Bubáka na chatě a tato první akcička byla hodně vydařená. Lidí se sešlo překvapivě dost, což jsme sami nečekali a tak laťka pro další akci je nastavená docela vysoko!
Opekli jsme buřty, zazpívali při kytaře, poklábosili a bylo nám hej! A hlavně bylo veselo a tak to má být. Myslím, že nejvýstižnější bude následující fotoreport (berte s rezervou).
Vranys zahájil večer autoerotikou pří západu slunce (chlapi nezáviďte)
Díky nevylečitelným alkáčům došly hned zkraje veškeré zásoby
A tak jsme zůstali jen u lahváčů
A pak už jsme pili jenom džusíky jako slušní lidé!
Ani na fotku jsme se všichni nevlezli
No a pak to Peťa rozjel!
A Kuba se k němu přidal
Pak se z rockerů zničehonic stali hiphoppeři
Ale Vendulka to dala vzápětí zase dopořádku
Někteří byli na roztrhání
A některým bylo tak špatně, že už museli zvracet i hovna
Bubák pak s Wendy vymyslel novou milostnou polohu - tzv. "do zipu"!
Nakonec se to všechno zvrhlo v nezřízené orgie...
Vranys tam neměl ženskou, a tak musel brát chlapa!
Na závěr jsem Obrázkovi zazpíval ukolébavku...
...pak taky tuhle...
...a díky tomu byl Peťa po ránu jak rybička!
Postavy a děj tohoto fotopříběhu jsou smyšlené! Během pořizování dokumentu nebylo usmrceno jediné zvíře a Obrázek to taky přežil!
A tož tak! :o) To ale není uplně všechno, co jsem během těchhle prvních dvou květnových týdnů prožil. Člověk totiž nemůže pořád jenom kalit, ale musí v sobě udržovat i sportovního ducha. Proto jsem si v onen sváteční den 8.května vyrazil na kole.
To už ale jinde jsme, je to jiná vesnice :o) Jiní lidé, jiné místo, jiná akce! Společně s partou záchranářů z naší třídy jsme si vymysleli krásný cyklovýlet, který prověřil naši fyzickou kondici po zimě. Trasa - okolí Zlína. A jelikož je Zlín v údolí, tak jeho okolí je samý krpál! (Ano, toto slovíčko jsem se naučil právě na tomto výletě a na ty prudké "krpály" prostě nejde zapomenout :o))
Ten den jsme zvládli ujet něco kolem 45 Km a bylo to to pravé "nahoru - dolu". Na začátek jara ideální projížďka, i když vcelku náročná. Ti kdož znají nebo chodí na Barum rally, určitě vědí o legendární rychlostní zkoušce "Pindula", no a tu jsme si právě celou na kole projeli. Tento úsek sám o sobě měří 20 km, no a když k tomu připočteme ty příjezdové a odjezdové cesty ze Zlína, tak to ten výsledný součet zhruba dalo. Hned na začátku přišel největší oříšek, když jsme museli vystoupat na obrovský kopec na želechovické paseky, což byl největší záhul. Po něm už bylo všechno jakž takž v pohodě, ale odvařit se hned na začátku taky nebylo zrovna ideální :oP Odměnou nám byly ale krásná panoramata na zdejší vyhlídce a počasí bylo vskutku nádherné.
Potom následoval sešup mezi pastvinama do Želechovic a odtud zase nahoru lesem až na Pindulu. Tady jsme si dali výbornej oběd a taky vytoužené pivečko, po všem se rychle zaprášilo a my byli spokojení :)
Následovala druhá půlka trasy opět v klídku lesem až do Bohuslavic a odtud už se pak cesta táhla do nepříjemného kopce po hlavní silnici, což už nás teda moc nebavilo, ale vidina cíle byla veliká, takže jsme zatli zuby a všichni to zvládli v pohodě! Fakt krásnej výlet, hezky strávenej den, člověk něco potrénoval, pokochal se přírodou, pobavil se s přáteli... prostě ideální! No - jinak takovej hezkej podrobnější fotoreport poskládal Zdeňa na našem třídním blogu, tak jestli to někoho zajímá, tak se na to může mrknout TADY!
Doufám, že podobný výlety budem realizovat častějc, protože kolečku začínám od loňskýho léta opět přicházet čím dál víc na chuť :)
...a taky na bruslích jezdíme s Bubákem, ale o tom zas až někdy příště! ;o)
Takže se taky odlepte od toho počítače a běžte se též nějak hezky zabavit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 :-) :-) | 6. října 2008 v 18:07 | Reagovat

Jakube jak to tak vsechno sladuju s tebou je asi prdel ze jo !?.-) mas uplne krutej blog a mooooooooc hezky fotky a videa treba jak ti ten zdena propichl ucho !!.....fakt to nebolelo ??????????tem holkam jak nato koukali se asi pekne zvedal žaludek ze ??..................mas fakt KRUTEJ blog!!!!!!!!!!!!!!:) Se mej zdarec

2 RUDA RUDA | E-mail | Web | 7. října 2008 v 15:55 | Reagovat

Jooo, díky :o)) Tož já jsem od přírody veselý člověk a pokud to jen jde, tak se snažím, aby se mnou ta sranda byla no :)

Jsem rád, že se ti blog líbí. Snad se sem budeš s radostí vracet ;o)

Co se týče toho ucha, tak samotný píchání nebolelo, trošku to štípalo až při tom závěrečným protahování naušnice, co je na videu, ale to se dalo taky v pohodě přežít. Holky jsou zvyklé, jsou to zdravotnice-záchranářky, tak je nemůže pár kapek krve přece rozhodit :)

3 :-) :-) | 11. října 2008 v 21:02 | Reagovat

aha......ale blog mas fakt krutej jo a moment jsi Jakub nebo Ruda ?

4 RUDA RUDA | E-mail | Web | 12. října 2008 v 9:34 | Reagovat

Neboj, píšeš to správně, jsem Jakub. RUDA je jen přezdívka :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama