Doga - Motosraz Březůvky - (20.6.2008)

22. června 2008 v 23:02 | RUDA |  Akcičky
Tož jsem si vážení pořídil novýho "Harýka" a hned jsem s ním vyrazil do Březůvek na motosraz :o)) Nevěříte? Věřte! :oP
No jo, akcička to byla povedená, ale nejeli jsme sem ani tak zdaleka kvůli těm motorkám, nýbrž pro to, že tady vystupovali naši staří známí z kapely Doga! No a to značilo, že to bude opět prima večer :)
Celá akce se konala na rozlehlým parkovišti a v areálu zdejší přehrady a prostředí tu bylo velice příjemný. Hned po příjezdu jsme šli navštívit "dogaře", kteří to zakempovali na terase hospůdky nad přehradou a tady jsme pak trávili většinu večera bo tu nebylo jen hezké prostředí, ale taky velice příjemná obsluha u výčepu :) No a tak jsme pokecali a pak už se začalo korzovat mezi hrací plochou a touhle hospůdkou.
První byla na programu mladá kapela Witch Hammer, která začala trochu se zpožděním, ale i když už byl areál plnej motorkářů a jejich strojů, před podiem měli hoši, krom jednoho nalitýho borca, co se opíral o zábradlí, úplný prázdno. Většina lidí to pojala jako poslechovku u pivka a navíc bylo ještě docela brzo! Nás to teda taky nějak extra neuchvátilo a tak jsme šli radši s Mrňusem na zelenou :)
Po "večeři" se šlo opět na chviličku dolů, kde už na podiu trojčil Miloš DODO Doležal se svým kytarovým uměním, kterej už před podium nalákal nějaký ty zvědavce, ale my jsme přesto radši šli nahoru na terasu, kde to bylo přece jenom lepší a muziku jsme slyšeli dobře až sem! DODO je dobrej hráč a na kytaru to fakt umí, ale poslouchat celou hodinu jenom kvýlení elektriky není zrovna super zábava. Občas teda i něco zazpíval, ale jinak nám ty zvuky nahoře připadaly, jako by tam hrál "blikačky" :o) Ale všechna čest, já bych to nezahrál! A Izzi asi taky ne :oP
Nakonec kolem 22.hodiny už přišla na řadu Doga se svou novou "speciální show". Na začátek přišli všichni ve vězeňským oblečení a Izzi jako největší parchant s náhubkem na obličeji alias Hannibal Lecter z Mlčení jehňátek a s poutama na rukou byl přiveden eskortou a vhozen do klece s výstražnými nápisy jako "HIGH VOLTAGE" nebo "DANGEROUS IZZI". Po tomhle intru chlapci spustili svou zbrusu novou píseň, která svýma textama na celý tohle téma navazuje takže je to celkem působivý :) Za mříží a ve vězeňských hábitech odehrála Doga zhruba půlku vystoupení, což možná stačilo tak na první čtyři písničky, bo pak už tam ta klec většinou překážela... a navíc je to celkem nezvyk vidět hrát kluky v košilích :o))) Ale jo, dobré! Zase je to něco novýho a aspoň to neomrzí. Tenhle rok slaví Doga 20 let a tak celou sezonu nejspíš pojedou s playlistem, kterej by měl být průřezem jejich kariéry. Možná jsme čekali trochu víc starších hitů, ale nakonec se v setu objevily po delší době asi jen dvě pecky, což byla "Blbá láska" a "Blázni s rachotící adresou". Hitů mají holt hodně a čas je omezenej, takže je asi těžký vynechat ty zaručený koncertní taháky a zařadit něco toho staršího. Uvidíme, možná na Noci plné hvězd, kde mají proběhnout oficiální oslavy tohohle výročí, se nějaké té perličky dočkáme.
K nějakým úpravám přece jen došlo, když takové hity jako "Já se na to..." nebo "Nejsi nevinná" byly zahraný netradičně uprostřed vystoupení a né na úplnej závěr, jak už jsme několik let zvyklí. Právě při písničce "Já se na to..." přišel jeden docela vtipnej moment, když za náma dopředu vyběhl z klece Izzi s mikrofonem abysme zpívali refrén, jenže asi nějak zapoměl na šňůru od mikráku a ta tu dekorativní mříž začala kácet k zemi přímo na něj. Naštěstí to v poslední chvíli zjistil a mříž pohotově zachytil, jenomže ta sviňa byla nějak vratká a tak musel přiskočit ještě Pepa a ostatní technici, aby celou věc dali do pořádku :) No nakonec se nikomu nic nestalo, Izzi taky nikoho nepokousal a tak už se pak mohl na druhou část vystoupení převléct do zbrusu nové latexové sukně a odehrát tradiční show s přelepenýma bradavkama :) No a to už byla Doga jak ji známe, nic je na podiu neomezovalo, takže po něm mohli krásně poletovat. No a písničkou "Poletuju" taky celej koncert zakončili.
Možná, že ještě někdo čekal přídavek, ale místo toho jsme se dočkali úplně něčeho jiného. No co by to byl za motosraz, kdyby na něm chyběla stripshow?! :) Takže místo Dogy na podium vyběhly dvě spoře oděné slečny a rozjely svoji taneční erotickou estrádu. No najednou byl nával před podiem mnohonásobně větší než na kapely a zřejmě tohle vystoupení zaznamenalo největší úspěch celýho večera! Do toho začal moderátor Martin Koziel hecovat publikum různýma vtipnýma hláškama, takže to byla celekem prdel :) No jinak hezký to holky měly (myslím vystoupení samozřejmě!!! :o))
No pak už se sbalil aparát, na podiu se ještě chystala Sepultura revival, ale tu už jsme ani moc nestihli, bo pracující lid vstával brzo do práce a dožadoval se cesty domů :) Takže jsme se hezky rozloučili s tím, že se za týden na NPH uvidíme zas a hurá domů. Jenomže nám se s Vranysem ještě spát nechtělo, tak jsme po cestě zpátky ještě navštívili Lubnou, kde byla zábava s Reflexama. Pár známých jsme tu potkali, nějakou tu půlhodinku pobyli, podřimující Bubák se taky kupodivu ještě dostal do docela dobré kondice, ale pak zábava skončila a tak jsme to definitivně zabalili taky. Večer to byl povedenej, počasí přálo, lesy nám taky ještě nějaký zbyly... takže můžem být spokojení :o)
No a konečně je zde rozsáhlá FOTOGALERIE z téhle akcičky, tak můžete mrkat! ;o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikitka Nikitka | E-mail | Web | 23. června 2008 v 12:41 | Reagovat

To se konalo v Ostravě? Jestli jo, tak to bude ten motosraz, kam jel bratranec:)

2 RUDA RUDA | E-mail | Web | 23. června 2008 v 15:41 | Reagovat

Nikitka: ee, bylo to v Březůvkách u Zlína! ;o)

3 Nikitka Nikitka | E-mail | Web | 24. června 2008 v 20:51 | Reagovat

Aha-asi se to objevilo i v článku, že? Nejspíš jsem nedávala pozor:)

4 RUDA RUDA | E-mail | Web | 25. června 2008 v 14:24 | Reagovat

Jestli jsi to vůbec četla?! :o)))

5 Aloš Aloš | 26. června 2008 v 7:09 | Reagovat

A co Chlape probrali ste ten náš úžasný březnový výlet do Práglu?

6 RUDA RUDA | E-mail | Web | 26. června 2008 v 14:53 | Reagovat

Aloš: No jen tak zlehka :) Pokecáme v Třinci!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama