Törr; Doga - Troubky (29.11.2008)

4. prosince 2008 v 20:21 | RUDA |  Akcičky
No a jak už jsem naznačil v předešlým článku, tak víkend pokračoval v Troubkách u Přerova, kam jsou v poslední době zvány velice dobré kapelky a nám se tam opravdu líbí. No a kdo tam přijel tentokrát? Silná dvojka v podání kapel Törr a Doga. Ano, opět ta Doga, o které tady píšu skoro furt a může se zdát, že už jsme snad všichni předogovaní, ovšem když oni k nám do okolí kluci jezdí poměrně často a řekněme si na rovinu, ony už ty akce nebývají ani tak o té muzice :) Ovšem ani ta muzika nás zdaleka neomrzela, tudíž když je příležitost, tak proč nezakalit!?

A jako vždycky, opět to byla vydařená akce i tady. Do Troubek jsme dorazili celkem časně, něco před osmou hodinou, na kulturáku jsme se potkali s klukama z kapely, na závěr jsme našli i Mrňusa a to byl kámen úrazu, bo nějak kolem 3/4 na devět už nám došly obě flašky zelené, který se sebou Vranys dovezl. No fakt nekecám, díval jsem se na hodinky :oP No ale bylo nás na to moc, takže nikdo z nás nebyl nijak extra ožralej, jak by se teď mohlo zdát. Tou dobou jsme seděli dole v tzv. pekle ještě s Törrama a na podiu zrovna hrála nějaká kapelka s názvem Notorest, kterou jsem sice nějak nevnímal, ale všiml jsem si, že občas hráli coververze od Iron Maiden, takže to nemuselo byt špatný :) Nicméně toho večera jsem toho kromě Dogy stejně moc neslyšel. Ani ty Törry moc ne, ale holt tam byly prostě příjemnější věci na práci :) Od Törru jsem shlídnul všehovšudy tak pět kousků, jinak jsem to vnímal spíš tak jedním uchem. Ale dobrý. Vlasta Henych s Otou Herešem se snažili a i když už Törr asi nebude nikdy tam, kde býval, tak písničky dělají pořád dobrý. Jinak Kubík furt někde poletoval, někde se zakecal a na muziku holt nezbylo tolik času :) Ovšem nijak mu to nevadilo, člověk si musí od té muziky aji chvilku odpočinout… i když je na koncertě! :oD
S Vlastou Henychem (Törr)

No jináč jako akce dobrá, co víc napsat?! Snad ještě něco k Doze, i když o té už tady bylo napsáno mraky. Standartně dobrý vystoupení, zapařili jsme jak to šlo, myslím, že byla celkem i sranda, když jsme s kapelou mezi sebou i během vystoupení tak drobně vtipkovali a nálada byla perfektní. Pivo se nepilo a k fajn náladě stačila bohatě ta zelená a dobří lidi okolo. Jinak vystoupení Dogy skoro beze změn. Už se docela těším na novej rok, až začnou jezdit zase s něčím jiným. Navíc se chystá nová placka, takže to zas přibudou nějaký nový songy. Ovšem překvapili kucí přece jen něčím v závěru. To když dali naši oblíbenou Lindu Perry (song What´s up!) a při té jsme si všichni perfektně zabékali. Pokud mě paměť neklame, tak ji zahráli poprvé s elektrikama na normálním koncertě (co jsem já měl možnost shlídnout), jinak tahle pecka spíš vždycky zakončovala akusťáky. Takže dobré! No a jinak nás s nima letos ještě čeká vánoční unplugged v Třinci, na kterej se obzvlášť těšíme, bo to je zas uplně něco jinýho a tyhle vystoupení já velmi rád :)
Cannibal :)

Po koncertě kluci odjížděli domů, takže žádná dlouhá afterparty nenásledovala no a nakonec i my jsme jako jedni z posledních opustili zdejší hezký kulturák. Cesta zpět se nám ještě trošku protahla, bo řidič údajně objevil cestu, která je časově kratší... no a ta zkratka nakonec zabrala skoro hodinu bloudění někde… ani nevim kde :) Tož první mi to bloudění připadalo strašně srandovní, ale nakonec jsem se rozhodl to zaspat, bo to bylo fakt nějaký až moc zdlouhavý :) No a ve finále nebylo hezčího probuzení, než v našich rodných Těšnovicích.
Izzi, já, Ota Hereš, Bubák

Další fotky z téhle akce najdete TADY!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 20. prosince 2008 v 14:20 | Reagovat

Kubo :Pěkný vánoce a at' se na Silvestra pěkně ožereš:) Sabča

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama