Valašská zima s Dogou (14.2.2009)

24. února 2009 v 20:19 | RUDA |  Akcičky
Vezmu to stručně :) Prostě jsem chytl absťáka po koncertech a tak trochu neplánovaně jsem si vyjel na výlet na Valašsko, konkrétně do vísky Valašské Příkazy. Hrála tady totiž Doga, nutno říct, že taky trochu neplánovaně, bo každoročně začínají jezdit až od dubna, ale tentokrát udělali vyjímku, neboť zde vystupovali jako speciální host kapely Power 5, která tu měla slavit narozeniny. Soukmenovci, se kterýma jezdím na koncerty byli zrovna mimo domov, a tak bylo těžký rozhodování, zda se do těchle končit vydat sám či nikoliv. No samozřejmě kdybych tam měl být sám, tak bych tam určitě nejel ;) Výlet na Valachy měli v plánu totiž i pardálové z Paskova a navíc mě sem už nějakej ten týden dopředu ve škole lákala i spolužačka Sidny, takže bylo to těžký váhání. Trvalo mi to celou sobotu, nálada a fyzický stav taky nebyly nejlepší, ale doslova na poslední chvíli jsem se vzepřel, napsal jsem Sidny a během 5 minut byla domluva na světě. Představa dalšího nudně stráveného večera mě totiž děsila :) Prostě neplánovaný akce bývají nejlepší a nakonec jsem rád, že jsem se tam vydal.
Ač za Zlínem nastala pěkná sněhová kalamita, nevzdal jsem se a dorazil až sem, do hor, kde tou dobou vládla pravá valašská zima a bylo to tady jak v pohádce. (Nutno podotknout, že tou dobou bylo na Kroměřížsku a Zlínsku jen pocukrováno, zatímco, tady byl skoro metr sněhu). A sněžit nepřestávalo po celou noc, takže jsem se měl po cestě nazpět na co těšit. Ale já sníh rád, mě nevadí :)
Zdejší kulturák jsem našel až na druhej pokus, sehnal kluky, pokecali jsme a za nějakou hodinku už se šlo hrát. Všichni už měli tou dobou docela naváto, ale já jakožto vzorný řidič jsem jim mohl tak akorát tiše závidět a bránit se četným pozváním na panáky :) Ale jo, přežil jsem a docela jsem se i bavil. Byla tu prostě sranda. Lidí se sice snad i díky té kalamitě nesešlo tolik, ale o to byla lepší, taková uvolněnější atmoška. Koncert výbornej, proběhlo během něj i pár dobrých vtípků a byl to takovej dobrej večer na odreagování. Po koncertě se pokračovalo ve veselým duchu a ačkoliv měla být ještě na pořadu dne hlavní hvězda večera, oslavenci z Power 5, bylo hned jasný, na koho tam většina lidí přišla. "Poweři" prostě nijak extra moc lidí neoslnili, navíc nám všem bylo tak trochu divný, proč metalová kapela jako oni začíná svůj koncert dvěma ploužáky. To nás tak trochu uspalo a i když se pak rozjeli na rychlejší obrátky, vydrželi jsme jen pár písniček a radši jsme se uchýlili za Dogou do šatny, kde jsme dál všichni kecali a bylo tu aspoň veselo. Vtipných situací a lidí se tu sešlo toho večera naráz jaksi mnoho, takže si to jen uchovám v paměti a popisovat to tady všechno asi nemá cenu ;)
Celý to končilo hodně pozdě a domů jsem se navrátil asi kolem čtrvté hodiny ranní. Kalamita pokračovala až do Zlína, silnice byly (až na pár klopýtajících srnek) prázdné, takže jsem si cestu mohl hezky v klidu užít a do pelechu jsem upadal s dobrým pocitem a daleko lepší náladou než před odjezdem. Holt tyhle akce asi už potřebuju k životu, bo když se to podaří, tak mě to vždycky nabíjí na dalších několik dní dopředu. Tak aspoň že tak! :)

Pár fotek z této akce si můžete prohlídnout TADY!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sidny Sidny | 1. března 2009 v 18:29 | Reagovat

Bylo to super....A stejně nejlepší....Jde borec s foťákem a já říkám, nechoď tam za nima (Dogou).a on, já je znám, jsou to kámoši, vídám je 4x 5x do roka:-D

Harlej, pooprav to, já už si to moc nepamatuju....ty jeho výroky:)D

2 Harlej Harlej | Web | 3. března 2009 v 19:51 | Reagovat

Mám dojem že to bylo 5x-6x do roka.... a to už je co říct! :-D

3 Janinka Janinka | Web | 7. března 2009 v 18:13 | Reagovat

Díky taky zdravim Dogaře ;) :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama