Březen 2009

Foto měsíce - březen 09

30. března 2009 v 20:50 | RUDA |  Foto měsíce
BAF! Už jsem tu zas. "Hovadoblog" neumřel, "hovadoblog" žije! :) Sice jsem se teď nejmíň na měsíc odmlčel, ale přednost musely dostat studijní povinnosti, přesněji řečeno dokončování absolventské práce, což byla celkem makačka. Člověk by nevěřil, co to dá všecko práce, ale nakonec se to celkem zvládlo. Chvilkama mě to dokonce i bavilo :) Tak teď už je to hotový a snad to i dobře dopadne při hodnocení. Jinak foto měsíce znázorňuje, co jsem asi tak celej ten měsíc dělal i s výsledným produktem :)
(No co jsem sem měl taky jinýho dát?) :oP
Ještě jednou bych rád poděkoval všem, kdož jste mi vyplnil a odeslal dotazník a s tou prací mi svým způsobem i tak trochu pomohli. Jsem rád, že jste si tu chvilku času udělali a trošku si s tím pohráli. Vážim si toho a mé poděkování jsem vám vyjádřil i ve výtisku absolventské práce (samozřejmě ne jmenovitě, bo to by asi nešlo). ;)

Tak teď už se o ten blog zase začnu snažit starat trochu víc, abych mu navrátil zašlou slávu :) i když přeci jen teď budem finišovat se studiem a toho času bude čím dál míň a míň. No ale na zábavu se čas taky určitě najde ;)

No a tož něco z toho hudebního soudku. Opět nějaký ten retroklip sem mrštím :)
Když jsem byl malej, tak jsem tady tu písničku nebo tu zpěvačku nějak vůbec neměl rád nebo mi to nic neříkalo...ale teď kurňa jak su starší, tak se mi to líbí čím dál víc. Je to takovej správnej underground a holt to má něco do sebe. Obzvlášť ten rozjezdovej popěvek v závěru mě vždycky dostane do nálady. No a dneska už je to klasika. Tož jdem si trsnout ne? :)

Výstavka No.9 - Jedna únorová procházka

29. března 2009 v 19:54 | RUDA |  My art
Po pár slabších letech se letos opět zima trošku předvedla a v únoru se ukázala se vším všudy. Ono když je všude bílo, tak to vždycky vypadá líp a člověka to vyláká na nějakou tu procházku do přírody. Při jedné z těchle únorových procházek s hafanem jsme vychytali docela hezkej západ slunce a v kombinaci s tou zasněženou krajinou to vypadalo fakt hezky. Tak proč se o to nepodělit?! ;)
Všechny obrázky objevíte po rozkliknutí článku!

Prosím o pomoc!

9. března 2009 v 22:05 | RUDA

Vážení přátelé, drazí návštěvníci mého blogu.
Jistě jste si všimli, že tady toho poslední dobou moc nepíšu. Zaprvé není ani teď moc o čem a za druhé prostě jaksi není čas. Přednost dostávají studijní povinnosti a jelikož letos finišujem, tak musíme mít zpracovanou i jakousi tu závěrečnou absolventskou práci. Čas se krátí a do konce března tahle prácička musí být hotová, takže se snažím na ní teď vehementně makat. Je to práce teoreticko-praktická, takže její součástí je i jakýsi výzkum. Spočívá v rozdání co nejvíce dotazníků a v následným jejich vyhodnocení.
No a aby byl výzkum co nejobjektivnější, musí se dotazníček dostat k co nejvíce lidem, pokud možno :) Tudíž mě napadlo, že zrobím, mimo jiné, i takovou "on-line verzi" svého dotazníku a pokusím se tím oslovit i vás, návštěvníky mého blogu ;)
Je to sice jen takovej hokus pokus, ale třeba se to ujme. Takže prosím prosím :) Je to jednoduchý! Na TOMHLE ODKAZU si avizovanej dotazník jednoduše stáhnete (kdyby už s tímhle měl někdo problémy, tak se mi ozvěte ;)) poté dotazník lehce pomocí myšky zaškrtáte a popř. doplníte. Až to celý uděláte, tak si ho uložíte a zpětně mi ho můžete poslat na E-MAIL nebo přes ICQ (naleznete v KONTAKTECH.)
Budu vám za to nesmírně vděčen! Vaše jméno nikde figurovat nebude, kromě mě to nikdo neuvidí a navíc se to celý týká sportu a sportovních úrazů, takže předpokládám, že tam nejsou odpovědi, za který byste se museli přede mnou snad stydět :o)
Takže všem kdo se o to aspoň pokusí už teď předem nesmírně děkuju!
MUSÍME SI PŘECE POMÁHAT, NE?! ;o)

Aktualization 26.3. : Díky všem, kteří jste si udělali čas a vyplněnej dotazníček poslali. Absolventka už je hotová, takže v tuhle chvíli už je cokoliv posílat zbytečný ;) Díky!