Foto měsíce - květen 2010

26. května 2010 v 19:14 | RUDA |  Foto měsíce
Květnové foto měsíce pochází z jednoho z nejvydařenějších májových večerů, bo ty ostatní dny stály díky počasí celkem za prd a tak letošní kroměřížskej Majáles byla snad první a do této chvíle zatím jediná venkovní akcička v tomto roce. No a já jsem velkej fanda těch odrazů v zrcadle, takže... :o)))
zrcadlení
Počasí na květen letos opravdu nevypadalo. Snad jen zezačátku se objevilo pár slunečných dní a pak nastalo období dešťů a záplav a místo toho, aby nám jarní sluníčko přinášelo dobrou náladu, bylo tomu zrovna naopak. Ovšem nedá se nic dělat a přírodě neporučíme, ani kdyby vyhráli letos ve volbách komunisti (ti to prý údajně dokážou)! :o)
 Co ovšem posralo počasí, to naštěstí napravili čeští hokejisti, kteří nám všem jistě udělali velkou radost. Myslím, že snad jen díky hokeji se ten náš národ dokáže vždycky semknout, držet tak krásně při sobě a být hrdý na svůj původ. Tolik českých vlajek a hrdých Čechů najednou prostě při jiné příležitosti vidět není. Tak snad si můžem vážit aspoň toho, že máme tak dobrý hokejový bojovníky, kteří se dokážou vyhrabat ze dna i ve chvílích, kdy už je všichni odepsali. Proto mi příjde u některých lidí docela úsměvný, jak dokážou fandit.
we are the champions
Když se prohrává, tak od většiny těchle "rádobyfanoušků" slyšíte, jací jsou ti sportovci kreténi, že je jasný, že "zítra jedou domů" apod., ovšem když se vyhrává, pějí na ně oslavný ódy. Obzvlášť nejlepší je to poslouchat od některých "odborníků", kteří sledujou hokej jen ve chvílích, kdy Česko hraje na nějaké velké akci. Myslím, že nejsem sám, kdo si toho všimnul, stačí jen sledovat některý statusy třeba na facebooku :) Já nevím, mám to asi jinak, ale prostě když někomu fandím, tak mu fandím i když se zrovna nedaří a nadávám snad jen ve chvílích, kdy ten oblíbenec odvede fakt tragickej výkon, na kterej se nedá dívat. Ovšem věřit se musí vždycky a proto, i když tenhle tým byl od začátku mistrovství odepisovanej, tak jsem přesto věřil, že dosáhnou nějakýho úspěchu. Neřikám, že jsem myslel rovnou na zlato, ale přece jen jsem věřil, že i když je to tým bez hvězd z NHL, tak je to možná lepší, protože se právě ti "bezejmenní" dokážou víc vyhecovat a zabojovat jako tým. A tohle pravidlo se potvrdilo a čeští hokejisti hráli opravdu bezvadně a zodpovědně, jak jsem je snad ještě na žádným velkým turnaji hrát neviděl. Myslím, že všem lidem dokázali spoustu věcí, o kterých se není třeba rozepisovat, to by bylo asi na další článek. Máme všichni radost, to je jasný, ale nebuďme hrdí Češi, jen ve chvílích, kdy se vyhrává!!!
Je ovšem hezký, že si to aspoň lidi v těchhle chvílích uvědomují a přiznám se, že i já si vždycky rád připomenu, jak krásnou máme tu naši českou hymnu, bo to je fakt snad nejhezčí písnička na světě, ať si říká kdo chce, co chce :oP
vymente politiky
No a když už jsme tak u toho našeho národa...jdete letos k volbám? Já snad poprvé v životě jo! A to jen z toho důvodu, protože mě nebaví pořád sledovat ty věčný bojůvky oranžová versus modrá. Jakoby snad neexistovaly jiný strany. Lidi se tady věčně rozhodujou mezi dvěma stranama a co se změnilo, když vyhrála jedna nebo druhá? Nadávat se na politiky bude vždycky. Proto jdu podpořit nějakou menší stranu, kde jsou ještě relativně nezkažení lidi a kde není tolik zkorumpovaných páprdů, kterým jde jenom o koryta. A myslím, že k volbám by mělo jít co nejvíc mladých lidí, kteří by měli podpořit tyhle menší strany. Je úplně jedno kterou, ale určitě by bylo dobrý narušit nadvládu těchle dvou suverénních stran a hlavně taky vytlačit komanče někam do pr... yč! :) Líbí se mi, že vznikla iniciativa s názvem Vyměňte politiky, ke ketré se připojuje i hodně známých umělců a mladých lidí, takže třeba to bude i mít nějakej výsledek. Koho to zajímá, může se mrknout na jejich web: www.vymentepolitiky.cz

Jsem se nějak rozepsal o závažných věcech, že? :) Ale tak mám svůj blog, prostřednictvím kterýho můžu sdělit svoje názory, ak proč to neudělat, že ano. Kdo si sem nechodí prohlížet jenom fotky a zajímají ho i moje postřehy, tak si to třeba i rád přečte a buď  se mnou může souhlasit anebo ne. Koneckonců, jak říká Bohumil Stejskal: (viz.video)

No a to je asi tak všecko co jsem chtěl řéct :) Na závěr snad jen gratuluju všem květnovým maturantom a těm, který to ještě čeká, přeju hodně štěstí. To platí i pro vysokoškoláky, pracující, maminky na mateřské, tatínky vracející se z hospod domů, řidiče, piloty, strojvedoucí, kapitány.... No prostě zdarec! :oP

A retroklípek na závěr bude ve znamení kapely, která byla hlavní hvězdou již zmiňovanýho kroměřížskýho majálesu a to jest Visací zámek. Tuhle píseň jsem už sem chtěl stejně dávno švihnout, takže se mi to teď vynikajícně hodí do krámu :) Traktoooor....legendární písnička, jejíž slogan v refrénu snad nikdo nezapomene!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 26. května 2010 v 19:50 | Reagovat

jo,tos vybral moc pěkný fotky :-D hlavně těch hokejistů...na to jak jim většina lidí už nevěřila
jsou fakt dobří!!!!!!!! :-P

2 Katka Katka | 2. června 2010 v 11:51 | Reagovat

Mě zase dostal ten Bomil.....ha,ha,ha...

3 FRANKGreta FRANKGreta | E-mail | Web | 6. ledna 2012 v 12:36 | Reagovat

When you're in uncomfortable position and have got no cash to move out from that, you will have to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a>. Just because it should help you emphatically. I take car loan every single year and feel myself fine just because of that.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama