Září 2010

RALLY

15. září 2010 v 18:14 | RUDA |  My art
Dlouho jsem nic nenapsal. Taky se celkem divím, že jsem vlastně od Kamínky nikde pořádně nebyl. Samozřejmě bylo pár nějakých akciček, ale co se týče nějaké větší kulturní události, která by stála za článek, tak ta snad od té doby ani žádná nebyla. Konec prázdnin jsme si s kamarádama užívali ještě různýma cyklovýletama po okolí a menšíma "sedánkama" a jinak to léto tak nějak rychle uteklo, až mi připadá, že letos bylo snad tak o polovinu kratší. Ale asi je to tím, že sloužím ty "dvanáctky" v práci a to pak je těch volných dní, kdy má člověk čas jen na svoje aktivity opravdu málo. Naštěstí akce, který jsem měl v plánu a na který jsem se těšil mi vyšly všechny, většina z nich se podařila a tak s létem můžu být celkem spokojenej.

Barum Czech Rally Zlín

Většinou tady píšu o muzice, o zážitcích z koncertů apod., ale kdo mě zná, tak ví, že jsem fanda i do jistých sportů a mezi ty moje nejoblíbenější patří automobilový závody rally. No a zrovna konec léta tak nějak trávím na těchhle závodech. Vrcholem roku v tomhle sportu je každoročně zlínská Barum Rally, konaná koncem srpna, a ta zároveň se všema těma festivalama patří mezi ty moje hlavní akce léta, takže se na ni vždycky těším podobně, jako na ty podniky hudební. Letos byla opět vydařená, opět o něco lepší než ročník předešlej a hlavně zajímavější, a dramatičtější, co se průběhu týče. Hodně zapracovalo počasí a tak se střídalo sluníčko s deštěm a pro ty jezdce to nebylo nic jednoduchýho. Barumku jsme si opět užili od začátku až do konce a jelikož mě baví ta práce s různýma obrázkama, tak tady vystavím i video a několik fotek, který jsme tady pořídili.

Fotogalerie z Barumky ke shlédnutí ZDE!!!

Admiral Rally Vyškov

No a aby toho nebylo málo, tak o nějakých těch 14 dní po Barumce jsme navštívili i Rallysprint ve Vyškově, což je už soutěž jednodenní a možná tak trochu nižší liga oproti výše zmiňované, ovšem mnohdy jsou tu vidět možná ještě hezčí a dravější průjezdy a taky pár hezkých vozů WRC, který ve velkým mistráku jezdit nemůžou, no a zrovna na té vyškovské rally se mi obzvláště líbilo. Tratě jsou tu moc hezký, počasí taky vyšlo a dalo se tu i hezky fotit, takže několik zdařilých, leč amatérských foteček bych si tu snáď mohl aj vystavit nééé? :-)
Odložilík - Citroen Xsara WRC
Melichárek - Mitsubishi Lancer WRC
Vlček - Mitsubishi Lancer EVO IX
Kaválek - Honda Civic Type R

Rozklik celého článku!