Foto měsíce - listopad 2010

27. listopadu 2010 v 19:38 | RUDA |  Foto měsíce
Konec listopadu a já zjišťuju, že jsem tady za celej měsíc skoro nic nenapsal. Popravdě řečeno ani nebylo o čem psát. Je teď nějaký takový klidný období. Nedá se říct nudný, protože občas člověk i něco zažije, ale prostě se nic moc extra neděje, koncerty téměř žádný, ale tenhle půst snad už v prosinci skončí bo v plánu toho je celkem hodně, tak snad se všecko podaří. Je ovšem fakt, že letos to byl za poslední leta asi nejklidnější podzim, co se akcí týče. Ovšem co se týče počasí, byl velice krásnej a to mi tak nějak vyhovovalo. Kdyby mělo být hnusně a člověk by jen kvůli tomu musel sedět doma, asi by to zase vypadalo jinak, ovšem takhle se vždycky našlo něco, čím bych se zabavil. Občasný víkendy, pokud jsem je nemusel trávit v práci, jsme využívali s partou k utužování přátelství v nedalekých hospůdkách a to bylo mnohdy moc fajn. Trošku mi připadá, že se některé věci začínají v určitých oblastech malinko vracet do starých kolejí, bo někteří kamarádi se po pár letech vracejí k nám do své rodné vísky a tak je to zase takový lepší, když se občas sejdem pohromadě a můžem všichni pokecat. No a většinou v té hospůdce bývá i sranda, což např. dokládá i následující fotografie, která mě docela baví:)
vražda
Jo a taky jsem měl docela i jedno nepříjemný setkání s krokodýlem...docela šok, ale ubránil jsem se!
šok
A jinak se nic zvláštního nestalo. Ale přece jenom jsem na jednom koncertu v listopadu byl. Bylo to 18.11. v Kroměříži na Sladech a vystupovaly tu tři kapely - Nibiru, Dark Gamballe a Nšoči. Spešl článek jsem tomu radši ani nevěnoval, bo jsem z toho koncertu nějak moc neměl a tak by to asi bylo o ničem. Jelikož se o mě pokoušela nějaká nemoc a tělo mé rozžhavovala horečka, pojal jsem tenhle koncert spíš jako muzikoterapii. Takže jen taková lehká poslechovka od baru, kde jsem stejně spíš většinou klábosil se známýma, ale jsem rád, že jsem po dlouhé době mohl zase vidět kapelu Dark Gamballe, bo na jejich koncertě už jsem hezkých pár let nebyl a vždycky mě to nějak minulo. Bohužel jsem si ho nemohl užít tak, jak bych si přál, ale aspoň jsem slyšel naživo jejich nový songy z desky Pochyby a neznělo to nijak špatně. Mám ovšem pocit, že dřív to téhle kapele šlapalo mnohem víc. Ty starší písničky mají prostě svoji energii a u těch novějších už to nějak postrádám. Ale najdou se i výjimky. Energii jsem ovšem toho večera postrádal hlavně já a tak se mi nechtělo ani fotit, takže jedinou fotku, na kterou jsme se zmohli, byla po koncertě s frontmanem Darků, zvaným "Desítkou".
Dark Gamballe
Po Darcích zakončovali ještě moji oblíbení Nšoči a to mě taky mrzelo, že jsem na ně nemohl nijak zapařit, bo jim to teď fakt jde a s těma dvěma kytarama je to prostě parádní. Jen doufám, že v příštím roce vyrukují s nějakou novinkou, bo sice ty starý songy jsou nesmrtelný a lidi je budou chtít pořád, ale nejde asi hrát donekonečna pořád to samý. Kapela je sehraná už kvalitně, takže myslím, že by nebyl problém něco novýho složit. Bude taky záležet na tom, jak se k tomu postaví mistr Knap :) Ale snad se dočkáme.
No a taky jsme měli ještě takovej malej srázek se spolužákama ze střední školy po pěti letech (to je hrůza jak to letí), objevila se tu i naše třídní učitelka, z některých spolužaček se staly maminky a bylo to opět fajn setkání.
A za chvilku jsou zas Vánoce a mě připadá, že jsou tu každým rokem čím dál dřív, obzvlášť když už v půlce října svítijou před Tescem stromečky, což mi přijde trochu na palicu, ale kšeft je kšeft, že jo? ;) Tož si děcka užijte ten advent a hezky se bavte :-D Zatím zdajeeec!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 seze seze | Web | 27. listopadu 2010 v 20:10 | Reagovat

Nice foto s krokoušem :D

2 Bub ák Bub ák | 28. listopadu 2010 v 11:52 | Reagovat

Ty první dvě fotky krásnýý..kdo to fotil??? :-D

3 RUDA RUDA | E-mail | Web | 28. listopadu 2010 v 13:01 | Reagovat

Bubáku tys byl tak ožratý, že už si to nepamatuješ? :-D

4 zdeanka zdeanka | Web | 29. července 2012 v 13:15 | Reagovat

Ten krokodýl = povedené :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama