Červen 2016

Hudební scéna na Holešovské Regatě byla plná hitmakerů

30. června 2016 v 9:54 | RUDA |  Akcičky
Festival Holešovská Regata roku 2016 je již minulostí. Letošnímu ročníku přálo krásné letní počasí, díky kterému se vydařily soutěže na vodním kanále, spoustu atrakcí si užily celé rodiny s dětmi a taktéž pod podiem, na kterém hrála spousta samých kvalitních a populárních interpretů, byla atmosféra vynikající. Dalo by se říci: ideální víkend. Ten si v zahradách holešovského zámku společně užilo na dvacet tisíc lidí.

Richard Krajčo tráví čas s fanoušky a má rád překvapení (rozhovor)

15. června 2016 v 20:00 | RUDA |  Rozhovory
Další ročník úspěšného rodinného festivalu Holešovská Regata již klepe na dveře a v pátek 17. června se otevřou brány zámeckého parku pro tisíce natěšených návštěvníků. Hlavní hvězdou letošního hudebního programu bude bezesporu kapela Kryštof, která zde vystupovala již v roce 2014 a dle slov frontmana Richarda Krajča na toto vystoupení ještě dnes ráda vzpomíná. Přesvědčit se o tom můžete v následujícím rozhovoru:

- V letošním roce jedete s kapelou pouze pár vybraných festivalů na počátku léta. Mezi nimi je i Holešovská Regata. Bylo pro pořadatele těžké vás sem letos dostat nebo to byla z vaší strany jasná volba? Co hrálo v její prospěch, že se dostala do tohoto úzkého počtu vybraných?
Měli jsme několik kritérií. Jednak jsme si vybrali vždy jen jeden festival široko daleko, aby jsme nehráli všude a druhak jsme se většinou rozhodli pro pořadatele kamarády :-) A tím se stalo, že nám do toho Holešovská Regata pěkně zapadla a my jsme rádi, že přijedeme.

Divokej Bill, Vašo Patejdl a další zahráli při Kácení máje v Kroměříži

1. června 2016 v 16:52 | RUDA |  Akcičky

Téměř už letní slunečné počasí, kvalitní hudební interpreti, dobré pivo, příjemné prostředí kroměřížského výstaviště Floria a zábava pro celou rodinu - to byla jistě hlavní lákadla, která zvala k navštívení nového minifestivalu zaštítěného pod názvem Kácení máje, který proběhl v sobotu 28.května. Hlavní hvězdou programu byla úvalská populární kapela Divokej Bill, která vystoupila ve večerních hodinách a celou vydařenou akci svým vystoupením završila.