Divokej Bill, Vašo Patejdl a další zahráli při Kácení máje v Kroměříži

1. června 2016 v 16:52 | RUDA |  Akcičky

Téměř už letní slunečné počasí, kvalitní hudební interpreti, dobré pivo, příjemné prostředí kroměřížského výstaviště Floria a zábava pro celou rodinu - to byla jistě hlavní lákadla, která zvala k navštívení nového minifestivalu zaštítěného pod názvem Kácení máje, který proběhl v sobotu 28.května. Hlavní hvězdou programu byla úvalská populární kapela Divokej Bill, která vystoupila ve večerních hodinách a celou vydařenou akci svým vystoupením završila.


Již v odpoledních hodinách však návštěvníky začala bavit kapela Premier, následovaná známým slovenským hudebníkem a skladatelem Vašo Patejdlem. Člen legendární kapely Elán předvedl písně jak ze své sólové tvorby, tak i z repertoáru domovské kapely a potěšil tím mnoho příznivců těchto slovenských velikánů.
Publikum ocenilo i vystoupení šumperské kapely O5&Radeček, v jejímž repertoáru se rovněž nachází několik známých radio hitů, které dokázaly publikum více rozhoupat i rozezpívat.

Nejvíce se to však podařilo právě až kapele Divokej Bill, při které se skákalo a křepčilo tak, jak se to na takovéto podobné akci sluší. Kapela nastolila už od začátku vystoupení tempo hodné svému názvu a zvolnit se během jejich programu podařilo jen výjimečně. V playlistu nemohly chybět hity jako Čmelák, Malování, Pocit nebo Plakala a svým příznivcům se výběrem skladeb musela určitě zavděčit, stejně jako lahví whisky, kterou v závěru poslal frontman Vašek Bláha do davu. Zazněly i dvě zbrusu nové písně (Tsunami a Utrejch), které Divokej Bill teprve připravuje na novou desku a na letních akcích je hodlá testovat na lidech. V Kroměříži, zdá se, testem prošly úspěšně.


Pořadatelé připravují pro následující měsíce na Florii další hudebně zábavné akce a určitě stojí za to některou z nich navštívit. Areál výstaviště je k takovýmto akcím jako stvořený.

ROZSÁHLÝ FOTOREPORT Z KÁCENÍ MÁJE NAJDETE ZDE!!

Video:
Divokej Bill - Malování, Plakala, Unisono

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 3. června 2016 v 18:56 | Reagovat

tam jsem chtěla, jenže jsem se tam neměla jak dostat :-(
Ale Patejdla jsem viděla i s Elánama 2x v Brně

2 Lenča Lenča | 10. června 2016 v 19:20 | Reagovat

Já se zase moc těšila na Divokýho Billa , ale kvůli rodinné oslavě mi to uteklo...:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama