Slavnosti piva pod komínem zažily úspěšnou premiéru

23. května 2017 v 18:05 | RUDA |  Akcičky
Prvním ročníkem odstartoval nový hudebně - zábavný festival Slavnosti piva pod komínem, který byl umístěn stylově přímo do areálu záhlinického pivovaru. Program byl rozdělen do dvou dnů a hudebním příznivcům nabídl koncerty v součtu patnácti kapel. Zajímavostí je, že tuto akci měl na svědomí stejný organizační tým, který doposud pořádal vyhlášené Slavnosti piva na Kamínce. Řada lidí tak byla zvědavá, jak se jim na novém místě a v novém předprázdninovém termínu povede.

Areál pivovaru se v pátek plnil nejprve pozvolně a kapely, které začaly hrát už brzy odpoledne moc lidí před podium nenalákaly. Přeci jen v květnu ještě většina studentů chodí do školy a další lidé se teprve vrací domů z práce. Vše bylo navíc umocněno právě probíhajícím zápasem českých hokejistů na světovém šampionátu, takže řada návštěvníků dorazila až po jeho skončení. Nakonec však v pátek přišla celkem slušná návštěva a večer se tak mimo jiné mohlo slavit i vítězství našeho národního týmu. K hudebním lákadlům prvního dne patřila např. kapela Gate Crasher nebo kytarista a zpěvák Miloš DODO Doležal, který dal mimo jiné vzpomenout i na slavné hity Vitacitu. Největší nátřesk pod podiem ovšem sklidily kapely Traktor a Fleret, které hrály už po setmění a přispěly k výborné atmosféře.


Traktor, a především jeho frontman Martin Kapek, dokázali publikum skvěle rozparádit a pro mě nečekaně se stali asi největšími hvězdami celého festivalu. Jestliže jsem touhle kapelou doposud jaksi pohrdal, dokázali mě právě v Záhlinicích přesvědčit, že už mají natolik chytlavých písniček a skvělé živé vystupování, že patří do české rockové špičky. Kupodivu spousta lidí dorazilo v pátek právě na ně a tak během jejich vystoupení vládla atmosféra, jak se patří na pořádném rockovém koncertě. U téhle kapely tedy v posledních letech nastal značný progres a velká festivalová podia jim právem náleží.


Fleret je naopak už valašskou stálicí na hudebním nebi a svou spíše lidovou tvorbou nadchnuli také značnou část publika, které se v prvních řadách oproti Traktoru sice poněkud proměnilo, ale i tak bylo pod podiem plno. Fleret totiž dokáže zaujmout i rockové fanoušky, což nejedenkrát dokázali např. na festivalu Masters Of Rock a zde tomu nebylo jinak. Jejich vystoupení navíc bylo obohaceno o hostující zpěvačku Zuzanu Šulákovou. Ta v kapele převzala žezlo po slavné zesnulé mamince Jarmile, ovšem když předstoupila ve valašském kroji před publikum, rozdíl mezi nimi byl takřka k nerozeznání ať už vizáží, tak i v hlasové podobě. Jablko v tomto případě opravdu nepadlo daleko od stromu. I díky ní bylo vystoupení Fleretu velice příjemným zážitkem.


Po drobných přeháňkách se nakonec i sobota vyjevila jako krásný slunečný den, který lze strávit na festivalu. Toho využil snad až dvojnásobný počet lidí, oproti dni předchozímu a v areálu pivovaru bylo rázem plno. O dobrou náladu se mimo jiné postarali také známí kreslíři a karikaturisti a nemohly chybět ani tradiční pivní soutěže, kde se málem až lámaly rekordy. Hlavní však byly hudební taháky. Odpoledne si někteří mohli zatančit na chytlavé pop-rockové písně kapely Street 69, pamětníkům zahrál něco ze svého repertoáru Roman Dragoun ovšem tu pravou bouřlivou festivalovou atmosféru dokázala navodit až známá partička Walda Gang, pro některé překvapivě s novým frontmanem. Za zdravotně indisponovaného Vláďu Šafránka totiž momentálně zaskakuje slovenský zpěvák Miro Šmajda, jehož tuzemské publikum může znát především ze soutěže Superstar a zdá se, že jej fanoušci přijali bez problémů, neboť spolu s kapelou dav skvěle rozparádil. Kromě něj však Walda Gang nepředvedl nic nového a vystoupení bylo téměř totožné jako před dvěma lety na Kamínce. "On je to takovej flašinet, ale lidi to mají rádi", pronesl výstižně jeden z pořadatelů a nezbývá než souhlasit.


Walda Gang se poslouchá skvěle, má to správnou rockovou energii a ve spojení s lidovými texty a melodiemi to na publikum působí perfektně. Možná, že se od téhle kapely časem dočkáme i nějaké tvůrčí činnosti, což už nějaký čas slibuje.

V nastoleném svižném tempu pokračovala i kapela Alkehol, která svými pivem nasáklými písněmi tématicky na takovouto akci v daném místě zkrátka nepochybně zapadala jako kamínek do mozaiky. Kapela okolo Oty Hereše letos slaví 25 let na scéně a tomu odpovídal i playlist, který se skládal z průřezu těch největších pecek. Publikum si tak s Alkeholem mohlo zazpívat O chlastu, Na Slamníku a dát si s ním i Na zdraví. I tentokrát na postu basáka zaskakoval Honza Bartoš místo Tondy Rauera, který nyní více upřednostňuje svůj Harlej, a tak člověka napadlo, zda-li mu nyní hraje více sestava Törru anebo Alkeholu. Každopádně i tak Alkehol odehral dobré vystoupení, i když na nich byl znát už druhý koncert během dne neboť přejížděli z festu v Kuřimi. Na publiku ovšem žádná únava znát nebyla a tak většinu koncertu řádně propařilo.
Závěrečnými hvězdami pak byli slovenští Desmod, kteří trochu pozměnili své koncertní kostýmy a vyfikli se do gala. Ani ti své publikum nezklamali, když mu přednesli nálož těch největších hitů a semtam i nějakou ochutnávku z připravované desky, která by měla vyjít během několika nadcházejících týdnů. Pro pořadatele si ještě kapela v závěru vystoupení připravila malý dárek v podobě dortu, což bylo jistě milým gestem a povzbuzením do dalších ročníků. V Záhlinicích pod komínem tedy nečekaně vzniklo krásné prostředí pro nový hudební festival, jemuž nechyběla bezchybná organizace, kterou si pochvalovali jak fanoušci, tak i kapely. Uspořádat festival v pivovarském areálu se ukázalo jako velmi dobrým nápadem a už při prvním ročníku se jen těžko hledaly nedostatky, snad jen kromě front na dámská WC, což je ovšem problémem na většině masových akcí. Nutno je vypíchnout i fakt, že to byl festival čistý, o což se nestarala jen pořádková služba, ale především návštěvníci samotní. Na pořadatelích je znát, že už mají za sebou řadu let zkušeností z předešlých akcí a hlavně to dělají srdcem, což pozná a ocení snad každý.

Fotogalerie PÁTEK!

Fotogalerie SOBOTA!

Aktualizováno:
Poprvé vám přínášíme rozsáhlejší videoreport z festivalu obohacený o rozhovory s vystupujícími umělci. O dojmy i novinky se s námi podělili např. Alkehol, Walda Gang, Desmod, Miloš Dodo Doležal, Fleret se Zuzanou Šulákovou, Traktor nebo Gate Crasher.
Pohodlně se tedy usaďte a připomeňte si atmosféru z nově vzniklého a nutno říci velmi vydařeného fesťáku Slavnosti piva pod komínem v Záhlinicích, který byl jedním z prvních v letošní open air sezoně. Nedostatky nám snad napoprvé odpustíte, za ohlasy, připomínky a komentáře však budeme rádi a do budoucna to zase o něco vylepšíme.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 24. května 2017 v 13:34 | Reagovat

To musel bejt skvělej festiválek, samý boží kapely. U nás jedou oslavy svijanskýho piva, taky bývá solidní hudební doprovod.

2 DorothyTet DorothyTet | E-mail | 18. července 2017 v 22:22 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170718

3 DorothyTet DorothyTet | E-mail | 19. července 2017 v 3:51 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

4 FlossieVag FlossieVag | E-mail | 26. července 2017 v 13:34 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

5 CarolynDot CarolynDot | E-mail | 4. srpna 2017 v 22:59 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

6 CarolynDot CarolynDot | E-mail | 6. srpna 2017 v 17:42 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

7 Dol33larEi Dol33larEi | E-mail | 13. srpna 2017 v 4:17 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#8U8RgzGKgR>
<img>http://0.00000007.ru/3#QYGUyb6SfV</img>
</a>
------------------------
Неизменно большое количество socks и proxy серверов онлайн
на данный момент: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и абсолютно всех соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Скрыть или изменить свой IP можно 2-я кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые расценки на безлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при окончании срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#2nE6HAzw2S>Vip proxy</a>
__________
скотобаза обход блокировки
анонимные прокси рабочие
pfsense openvpn
быстрые прокси россия

8 GeorgePlugs GeorgePlugs | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 2:26 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм без спама, сетевой маркетинг факты</a>

9 MariaDync MariaDync | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 21:42 | Reagovat

Мечтаете разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений позволят интим-товары

Один из самых востребованных способов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться дополнительной симуляции эрогенных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своему партнеру. Это хорошо укрепит вашу связь и поможет стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены наручники, эрекционные кольца, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы точно сможете отыскать то, что понравится вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и остальные игрушки для взрослых можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

10 VetbJoiply VetbJoiply | E-mail | Web | 20. září 2017 v 5:30 | Reagovat

bad credit loans online - http://personalnerloan.org/ cant get a payday loan <a href=http://personalnerloan.org/>personal loans</a> ’

11 Bbmjkincove Bbmjkincove | E-mail | Web | 21. září 2017 v 4:26 | Reagovat

cash advances - http://paydayhhkl.org/
cash america payday loans <a href=http://paydayhhkl.org/>bad credit payday loans</a> ’

12 HhhjSoosse HhhjSoosse | E-mail | Web | 22. září 2017 v 4:49 | Reagovat

online loans monthly payments
<a href="http://personalacrb.org/">personal loan online</a>
loan cash
<a href=http://personalacrb.org/>easy personal loans</a> ’

13 BvbnignoDy BvbnignoDy | E-mail | Web | 22. září 2017 v 4:49 | Reagovat

personal loans for bad credit
<a href="http://paydayhhkl.org/">same day payday loans</a>
loans people bad credit
<a href=http://paydayhhkl.org/>payday loans</a> ’

14 FfvShieby FfvShieby | E-mail | Web | 22. září 2017 v 20:21 | Reagovat

generic cialis from canada
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis</a>
cialis 2.5mg price
<a href=http://cialisovnnc.com/>generic cialis</a> ’

15 FfvShieby FfvShieby | E-mail | Web | 23. září 2017 v 5:05 | Reagovat

cialis wholesale
<a href="http://cialisovnnc.com/">online cialis</a>
generic cialis 40 mg
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis generic</a> ’

16 Vffgceddy Vffgceddy | E-mail | Web | 23. září 2017 v 5:08 | Reagovat

cialis 100 mg
<a href="http://cialisivndh.com/">buy cialis</a>
cialis usa
<a href=http://cialisivndh.com/>cialis online</a> ’

17 Vqvqceddy Vqvqceddy | E-mail | Web | 24. září 2017 v 12:31 | Reagovat

cialis 40 mg pills
<a href="http://gawcialis.com/">cialis online</a>
buy cialis soft
<a href=http://gawcialis.com/>generic cialis</a> ’

18 BhnjSlalay BhnjSlalay | E-mail | Web | 25. září 2017 v 13:21 | Reagovat

pharmacy viagra
<a href="http://viagracekan.com/">cheap viagra</a>
buy viagra online uk
<a href=http://viagracekan.com/>cheap viagra</a> ’

19 BhnjSlalay BhnjSlalay | E-mail | Web | 25. září 2017 v 22:03 | Reagovat

cheap viagra from india
<a href="http://viagracekan.com/">buy viagra</a>
women and viagra
<a href=http://viagracekan.com/>viagra</a> ’

20 Bbnhadvash Bbnhadvash | E-mail | Web | 25. září 2017 v 22:05 | Reagovat

sildenafil viagra
<a href="http://viagrakjkmn.com/">buy viagra</a>
viagra brand without prescription
<a href=http://viagrakjkmn.com/>buy viagra</a> ’

21 Krtpalgoli Krtpalgoli | E-mail | Web | 26. září 2017 v 20:59 | Reagovat

cheapest cialis generic - http://haycialis.com/
cialis free <a href=http://haycialis.com/>cialis</a> ’

22 KrtpAvardy KrtpAvardy | E-mail | Web | 27. září 2017 v 5:39 | Reagovat

soft cialis tabs - http://haycialis.com/
order cialis professional <a href=http://haycialis.com/>cheap cialis</a> ’

23 Bhecthyday Bhecthyday | E-mail | Web | 30. září 2017 v 14:01 | Reagovat

200 cash payday loan
<a href="https://badcreditnyrc.org">loans online</a>
quick loans no credit check
<a href=https://badcreditnyrc.org>payday loans</a> ’

24 FvrcSoosse FvrcSoosse | E-mail | Web | 30. září 2017 v 20:27 | Reagovat

quick bad credit loan
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">instant payday loans</a>
payday loan lenders no teletrack
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>online payday loans direct lenders</a> ’

25 vwqeignoDy vwqeignoDy | E-mail | Web | 1. října 2017 v 7:15 | Reagovat

500 cash payday loan
<a href="https://installmentloanvelam.com">installment payday loans</a>
consolidate credit card debt
<a href=https://installmentloanvelam.com>instant payday loans</a> ’

26 MuntrSeafe MuntrSeafe | E-mail | Web | 3. října 2017 v 16:58 | Reagovat

free viagra
<a href="http://sexviagen.com/">viagra</a>
viagra brand sale
<a href="http://sexviagen.com/">cheap viagra</a> ’

27 FwjjAffisp FwjjAffisp | E-mail | Web | 3. října 2017 v 16:58 | Reagovat

loans bad credit
<a href="https://paydayllae.com/">pay day loans</a>
businesses loans
<a href=https://paydayllae.com/>online payday loans</a> ’

28 DebxAsyday DebxAsyday | E-mail | Web | 5. října 2017 v 0:47 | Reagovat

viagra canada online pharmacy - http://sexviagen.com/
generic viagra cheap <a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a> ’

29 LsdbImmoft LsdbImmoft | E-mail | Web | 7. října 2017 v 6:11 | Reagovat

cialis - https://buybuybuycialis.com/
what dose of cialis should i take <a href=https://buybuybuycialis.com/>generic cialis</a> ’

30 AlysonIoi AlysonIoi | E-mail | Web | 9. října 2017 v 2:36 | Reagovat

Hello everybody! Recently I have been battling with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-para-que-sirve>this</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

31 AlysonSuy AlysonSuy | E-mail | Web | 11. října 2017 v 16:31 | Reagovat

https://youtu.be/RYUo2QMymnY

32 Vbholceddy Vbholceddy | E-mail | Web | 12. října 2017 v 19:00 | Reagovat

does cialis work for women
<a href="http://genericcialis-viaed.com/">cheap cialis</a>
what dose of cialis should i take
<a href=http://genericcialis-viaed.com/>cialis online</a> ’

33 Lfedsdjeabs Lfedsdjeabs | E-mail | Web | 17. října 2017 v 21:23 | Reagovat

apple payday loans - https://loansnzyr.com/
usa payday loan store <a href=https://loansnzyr.com/>cash advance definition</a> ’

34 BethanySgf BethanySgf | 27. října 2017 v 4:53 | Reagovat

Hey everybody! Lately I have been dealing with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=https://foursquare.com/user/459670210>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

35 AlysonJsp AlysonJsp | E-mail | Web | 29. října 2017 v 15:03 | Reagovat

https://www.kiwibox.com/surajsingh1121/blog/entry/141745963/wish-to-relax-your-muscles-buy-soma-online/

36 FfnhhjxRhinny FfnhhjxRhinny | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 2:57 | Reagovat

payday loans same day deposit
<a href="https://cashecbya.com">small loans</a>
online installment loans
<a href=https://cashecbya.com>pay day loans</a> ’

37 BwbhSheelt BwbhSheelt | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 7:36 | Reagovat

viagra tablet - http://ericviaed.com/
viagra tablets for sale <a href=http://ericviaed.com/>buying viagra</a> ’

38 Kmexextict Kmexextict | E-mail | Web | 10. listopadu 2017 v 3:04 | Reagovat

cialis prescription canada
http://ccsialisonl.com/
cialis pill splitter
<a href="http://ccsialisonl.com/">cheap cialis</a>

39 BethanyTzr BethanyTzr | 11. listopadu 2017 v 15:46 | Reagovat

Hi everyone! Recently I have been battling with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.instapaper.com/p/5969132>interaction</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

40 Aqvcewrard Aqvcewrard | E-mail | Web | 13. listopadu 2017 v 6:28 | Reagovat

cialis 5mg daily dose
http://cialisonlinednabpill.com/
cialis professional vs regular
<a href=http://cialisonlinednabpill.com/>cialis reviews</a>
cialis free trial canada

41 MbjmkAsyday MbjmkAsyday | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 20:05 | Reagovat

buy brand name viagra
http://vipnowed7.com/
cheap viagra for sale
<a href="http://vipnowed7.com/buy-generic-viagra/">viagra generic</a>
viagra free sample

42 DbsdbItette DbsdbItette | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 10:47 | Reagovat

car loans for bad credit
<a href="https://paydayloansxxe.com/">direct lender payday loans</a>
best payday loan company
<a href="https://paydayloansxxe.com/">easy loans</a>

43 JthasgwSoosse JthasgwSoosse | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 17:48 | Reagovat

consolidate debt loans
<a href="https://cashadvancevtg.com/">online payday loans</a>
bad credit cash fast payday loan loans
<a href=https://cashadvancevtg.com/>loans payday</a>

44 JtbwwSoosse JtbwwSoosse | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 16:29 | Reagovat

bank accounts online
<a href="https://loansonlinevaec.org/">payday loan lenders</a>
credit cards for bad credit
<a href=https://loansonlinevaec.org/>payday loans online same day</a>

45 DsbgbItette DsbgbItette | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 20:40 | Reagovat

payday cash loans
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">cash loans online</a>
1 hour payday loan
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">loans online</a>

46 DsbcItette DsbcItette | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 2:38 | Reagovat

500 fast cash payday loan
<a href="https://installmentccy.org/">payday advance loan</a>
payday loan installment
<a href="https://installmentccy.org/">fast payday loans</a>

47 DbsItette DbsItette | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 1:37 | Reagovat

student loan debt relief
<a href="https://payday-loans.us.org/">payday loans online</a>
consolidate debt loans
<a href="https://payday-loans.us.org/">payday loans online</a>

48 MndVusia MndVusia | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 23:52 | Reagovat

viagra pictures
<a href="http://viagrapfhze.com/">viagra cost</a>
viagra pharmacy online
<a href="http://viagrapfhze.com/">viagra soft tabs</a> ’

49 MdvxVusia MdvxVusia | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 2:44 | Reagovat

liquid viagra
<a href="http://viagracnar.com/">over the counter viagra</a>
viagra order online
<a href="http://viagracnar.com/">viagra</a> ’

50 Enmuguenry Enmuguenry | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 18:01 | Reagovat

viagra pill splitter
<a href=http://fviagrajjj.com/>viagra no prescription</a>
herbal viagra alternative
<a href="http://fviagrajjj.com/">viagra dose</a>

51 FaaShieby FaaShieby | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 14:19 | Reagovat

canadian cialis
<a href="http://cialisovnsm.com/">cialis without prescription</a>
order cialis without prescription
<a href=http://cialisovnsm.com/>cheap cialis</a> ’

52 Fndreetly Fndreetly | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 10:30 | Reagovat

is cialis safe for women
<a href="http://haycialis.com/"></a>
cialis 40 mg pills
<a href="http://haycialis.com/">cialis 20mg</a> ’

53 Lssdvdadvash Lssdvdadvash | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 17:11 | Reagovat

buying viagra
http://viasergeneric.com/
viagra 100 mg dose
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra for sale</a> OK’

54 Ecfvguenry Ecfvguenry | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 23:19 | Reagovat

viagra mexico http://viasergeneric.com/  OK’

55 MhtOptoke MhtOptoke | E-mail | Web | 2. února 2018 v 6:24 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
for online payday loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">payday loans bad credit</a>

56 DxvItette DxvItette | E-mail | Web | 4. února 2018 v 19:28 | Reagovat

OK’
<a href="https://cashadvanceonline.us.org/">online payday loan</a>
online personal loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance credit card</a>

57 Lbdcauck Lbdcauck | E-mail | Web | 14. února 2018 v 2:18 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplan.us.com/">written business plan</a>
writting papers
https://writebusinessplan.us.com/ - creating business plan

58 Pbdplact Pbdplact | E-mail | Web | 15. února 2018 v 0:39 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">writing business plan</a>
sociology homework help
https://writingbusinessplan.us.com/ - writing business plans

59 Gbcfrump Gbcfrump | E-mail | Web | 19. února 2018 v 22:37 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">direct online lender</a>
irs tax debt relief <a href="https://loanonline.us.org/">advance cash payday loan</a>
OK’

60 MndOptoke MndOptoke | E-mail | Web | 21. února 2018 v 17:05 | Reagovat

OK’ https://loanonline.us.org/
business cash advance loans <a href="https://loanonline.us.org/">online payday loans</a>

61 Gbmreimi Gbmreimi | E-mail | Web | 23. února 2018 v 15:38 | Reagovat

daily cialis - http://buycialisomskc.com/
cialis 20mg price <a href=http://buycialisomskc.com/>cialis tadalafil 10mg</a> ’

62 Lqhreetly Lqhreetly | E-mail | Web | 27. února 2018 v 4:00 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://retcialis.com/"></a>
cialis 5mg online
<a href="http://retcialis.com/">cialis</a> OK’

63 RvuAsyday RvuAsyday | E-mail | Web | 9. března 2018 v 17:00 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://onlineviaqer.com/">viagra online</a>
women viagra
<a href="http://onlineviaqer.com/">viagra</a> OK’

64 Oklreetly Oklreetly | E-mail | Web | 16. března 2018 v 19:31 | Reagovat

prednisone getting off side effects
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone dosage for adults allergies
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">what is prednisone</a> OK’

65 LmmAsyday LmmAsyday | E-mail | Web | 20. března 2018 v 0:49 | Reagovat

buy real viagra online
<a href="http://genericvlagra.com/">online viagra</a>
cheapest viagra professional
<a href="http://genericvlagra.com/">online viagra</a> OK’

66 Hnbjeabs Hnbjeabs | E-mail | Web | 29. března 2018 v 17:44 | Reagovat

generic viagra 50mg
<a href=http://vigraviagra.com/>online viagra</a>
order female viagra
<a href="http://vigraviagra.com/">online viagra</a> OK’

67 Brdthasy Brdthasy | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 5:01 | Reagovat

Tests and milestones of second trimesterTests and milestones of second trimesterSecond trimester tests during pregnancyA guide to antenatal tests in the second trimester of pregnancy. viagra spam <a href="https://nadinekube.com/">viagra buy</a> buy viagra no prescription <a href=https://nadinekube.com/>online viagra</a>  A major cause of this type of congestive heart failure in babies is when structures on the left side of the heart are so small or narrowed that blood has a difficult time ejecting from the heart leading to backup into the lungs. OK’

68 bsdfGrony bsdfGrony | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 9:43 | Reagovat

best price viagra <a href="http://viagapharmaked.com/#">female viagra pill</a> viagra 50mg <a href=http://viagapharmaked.com/#>buy viagra online</a> OK’

69 bsrjuime bsrjuime | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 10:14 | Reagovat

viagra pills online <a href="http://fviagrajjj.com/#">side effects viagra</a> sublingual viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">lowest viagra price</a> OK’

70 dczGrony dczGrony | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 17:21 | Reagovat

order viagra online <a href="http://menedkkr.com/#">buy viagra without prescription</a> buying viagra <a href=http://menedkkr.com/#>how long does viagra last</a>

71 btdjuime btdjuime | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 14:10 | Reagovat

herbal viagra alternative <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra online</a> viagra how it works viagra vs cialis

72 byscauck byscauck | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 15:27 | Reagovat

bad credit payday loan lenders <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">loans</a> consolidation debt <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>lead loans</a>

73 lrmcsaply lrmcsaply | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 22:03 | Reagovat

viagra pharmacie https://www.vieillemaman.com/ prix viagra

74 dvsErorge dvsErorge | E-mail | Web | 3. května 2018 v 12:48 | Reagovat

generic tadalafil <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis pill</a> cialis canada <a href="http://cialisovnnc.com/#">do you need a prescription for cialis</a>

75 llqOptoke llqOptoke | E-mail | Web | 11. května 2018 v 0:23 | Reagovat

quick easy personal loans <a href="https://cashloansonline.us.org/#">best price for viagra</a> american online marketing payday loan <a href="https://cashloansonline.us.org/#">what is viagra used for</a>

76 nnzcauck nnzcauck | E-mail | Web | 11. května 2018 v 1:59 | Reagovat

student loan forgiveness <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">payday loans bad credit</a> advanced payday loan <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>online payday loans no credit check</a>

77 ploBoori ploBoori | E-mail | Web | 7. června 2018 v 23:30 | Reagovat

low price viagra <a href="http://menedkkr.com/#">viagra without prescription</a> viagra professional <a href="http://menedkkr.com/#">viagra professional</a>

78 hfusaply hfusaply | E-mail | Web | 7. června 2018 v 23:49 | Reagovat

low price viagra <a href="http://sexviagen.com/#">female viagra pill</a> cheap viagra canada <a href=http://sexviagen.com/#>buy brand viagra</a>

79 nfkpierb nfkpierb | E-mail | Web | 8. června 2018 v 23:00 | Reagovat

how viagra works <a href="http://viagracefo.com/#">cheap generic viagra</a> viagra for sale <a href=http://viagracefo.com/#>viagra samples</a>

80 nnssaply nnssaply | E-mail | Web | 9. června 2018 v 13:48 | Reagovat

generic viagra online pharmacy <a href="https://aluixnetwork.com/">buy viagra professional</a> viagra overdose <a href=https://aluixnetwork.com/>viagra overdose</a>

81 nfssaply nfssaply | E-mail | Web | 9. června 2018 v 17:55 | Reagovat

buy viagra professional <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra for sale</a> cheapest viagra prices <a href=https://holidayrentallorgues.com/>natural alternatives to viagra</a>

82 nresaply nresaply | E-mail | Web | 11. června 2018 v 6:09 | Reagovat

generic viagra rx <a href="http://susamsokagim.com">viagra price</a> generic viagra soft tabs <a href=http://susamsokagim.com>order viagra</a>

83 xcbBoori xcbBoori | E-mail | Web | 11. června 2018 v 10:56 | Reagovat

pharmacy viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">is there a generic viagra</a> generic viagra reviews <a href="http://emtpartsstore.com">viagra generic</a>

84 bsdsaply bsdsaply | E-mail | Web | 12. června 2018 v 23:56 | Reagovat

instant personal loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">loans online</a> small personal loans bad credit <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>payday loans online direct lenders only</a>

85 bdssaply bdssaply | E-mail | Web | 13. června 2018 v 3:52 | Reagovat

a payday loan uk <a href="https://cashadvanceonline.us.org">cash advance</a> open bank account <a href=https://cashadvanceonline.us.org>bad credit payday loans</a>

86 aaqsaply aaqsaply | E-mail | Web | 14. června 2018 v 4:50 | Reagovat

cialis pills <a href="http://besiktasboschservis.com/">buy cialis</a> cialis 10mg <a href=http://besiktasboschservis.com/>cialis online</a>

87 jjjBoori jjjBoori | E-mail | Web | 15. června 2018 v 4:15 | Reagovat

auto payday loans <a href="https://payday-loans.us.org">cash advance</a> credit counselling <a href="https://payday-loans.us.org">loans online</a>

88 mmzsaply mmzsaply | E-mail | Web | 18. června 2018 v 20:15 | Reagovat

buy viagra online no prescription <a href="http://canadiannowv.com/">buy viagra uk</a> viagra reviews <a href=http://canadiannowv.com>canadian pharmacy viagra</a>

89 rhhThoky rhhThoky | E-mail | Web | 30. června 2018 v 15:42 | Reagovat

order cialis online <a href="http://cialisotjs.com/">cheapest cialis</a> tadalafil reviews <a href="http://cialisotjs.com/">tadalafil tablets 20 mg</a>

90 jmnDaunc jmnDaunc | E-mail | Web | 15. července 2018 v 14:24 | Reagovat

buy cheap generic viagra <a href="http://newviagrakfv.com/#viagra generic"> viagra generic</a> cheap viagra canada <a href=http://newviagrakfv.com/#viagra>generic viagra online</a>

91 fnvImics fnvImics | E-mail | Web | 23. července 2018 v 13:42 | Reagovat

buy tadalafil online <a href="http://cialisovnnc.com/#">tadalafil cialis</a> tadalafil online <a href="http://cialisovnnc.com/#">no prescription cialis</a>

92 nukAbive nukAbive | E-mail | Web | 27. července 2018 v 5:28 | Reagovat

viagra substitute <a href="https://viagrapbna.com/#">viagra soft</a> real viagra for sale <a href="https://viagrapbna.com/#">viagra pills</a>

93 bfcAbive bfcAbive | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 6:13 | Reagovat

buy viagra without prescription <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra without prescription</a> viagra brand <a href="http://www.movietrailershd.org/">natural viagra</a>

94 flouddy flouddy | E-mail | Web | 19. září 2018 v 23:03 | Reagovat

<a href=http://pay2daymyloans.com/#>pay2daymyloans.com</a>

95 CeasuaK CeasuaK | E-mail | Web | 22. září 2018 v 12:59 | Reagovat

pay advance loans online
<a href=http://paydaysonlinemoney.com/#>loans for bad credit</a>
quick payday loans direct lenders
<a href="http://paydaysonlinemoney.com/#">payday loans online</a>

96 escathy escathy | E-mail | Web | 3. října 2018 v 4:47 | Reagovat

<a href=http://rotamalacbet.com/>rotamalacbet.com</a>

97 ArrineE ArrineE | E-mail | Web | 3. října 2018 v 6:16 | Reagovat

<a href=http://boarren.com/>boarren.com</a>

98 flouddy flouddy | E-mail | Web | 5. října 2018 v 23:16 | Reagovat

<a href=http://vilangranrx.com/>vilangranrx.com</a>

99 CeasuaK CeasuaK | E-mail | Web | 6. října 2018 v 0:51 | Reagovat

personal loans california
<a href=http://paydaycash1loan.com/#>payday loans</a>
payday loans oregon
<a href="http://paydaycash1loan.com/#">payday loans</a>

100 tauntee tauntee | E-mail | Web | 6. října 2018 v 0:55 | Reagovat

<a href=http://cialislfrx.com/>cialislfrx.com</a>

101 Ambips Ambips | E-mail | Web | 11. října 2018 v 6:02 | Reagovat

amazon cialis generic
<a href=http://cialisdelta.com/#>buy cialis online</a>
cheap generic cialis pills
<a href="http://cialisdelta.com/#">buy cialis online</a>

102 Payday Express Payday Express | E-mail | Web | 17. října 2018 v 2:36 | Reagovat

loans for students with no credit <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">bad credit loans direct lenders</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>credit loans guaranteed approval</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama