Pražská grilovačka s kapelou Rammstein

1. června 2017 v 22:17 | RUDA |  Akcičky
Po dlouhých šesti letech se ukázala slavná německá kapela Rammmstein opět fanouškům v České republice. Tentokrát to bylo v Praze na fotbalovém stadionu Eden a to hned dvakrát po sobě. Čeští fanoušci totiž dokázali slávistický stánek na Rammstein vyprodat během několika hodin a tak bylo rozhodnuto, že se na druhý den přidá ještě koncert další, aby se dostalo na všechny ty, kteří touží ohnivou show téhle úderné party vidět živě. Netrvalo dlouho a Eden byl vyprodán podruhé. Díky tomu tak mohlo vidět kapelu na našem území přes padesát tisíc lidí a jsem rád, že jsem byl opět u toho. Nikdo sice netušil, zda bude přidán koncert druhý, ale možná se vyplatilo trochu počkat až přejde prvotní vlna zájmu a zahlcení sítí a koupit si lístek na lepším místě, rovnou před podium, pro druhý den. Navštívili jsme tedy až druhý pražský koncert v pořadí v pondělí 29.5. a mohli jen doufat, že už je z předešlého dne vše vyzkoušeno, nazvučeno, natrénováno :)


Po celodenním trmácení (nebo spíše stání) na D1 jsme dorazili do arény právě ve chvíli, kdy započínala svůj set česká předkapela Kurtizány z 25.avanue. Ta oproti neděli začínala naštěstí až o 20 min. později, takže jsme ji chytli pěkně od začátku. Když bylo oznámeno, že předkapelu Rammsteinům budou dělat právě Kurtizány, byl jsem velmi mile překvapen. Mám jejich muziku moc rád, ovšem přeci jen je to kapela spíše klubového ražení a poslední dobou o ní nebylo až tak moc slyšet, proto to překvapení. Nevím, jakým způsobem se k tomu dostali, každopádně pro mě to byl o důvod víc se na koncert těšit, i když prioritní byli samozřejmě Rammstein. Kurtizány však byli příjemným bonusem a pro kluky to určitě musely být životní koncerty. Pro tolik lidí naráz už si asi nikdy nezahrajou a reklama je to pro ně výtečná. Obzvlášť, když připravují nové cédéčko a dali o sobě na místě vědět docela úcythodným způsobem. Ostudu si rozhodně neudělali a dle všeobecných reakcí se líbili. Viděl jsme je poprvé s novým zpěvákem Danem Kurzem a i když mi přišlo, že v mnoha pasážích až přehnaně řve, dokázal např. v písničce V peřinách i zjemnit a přesvědčil, že umí i zpívat. Myslím, že za bývalého frontmana Simona docela kvalitní náhrada, i když u těch zpěváků je to nahrazování vždy těžké. Každopádně ulehčil pozici Tomáši Varteckému, který se může soustředit víc na kytaru a tomu přeci jen některé ty drsnější polohy jako zpěvákovi taky úplně neseděly. Proto tedy našel mladé dravce a zdá se, že nová sestava už zdárně šlape. Kurtizány tedy velmi vydařený předkrm a jakožto zástupci české scény se kluci předvedli ve velmi dobrém světle. Místy jsem však měl pocit, že je podiový osvětlovači chtějí tou nadmýrou dýmu ze stage vykouřit jak sršně :) Zvuk však měli relativně slušný.

Kurtizány z 25.avanue - Omylem

Po nutné pauze se asi 20 minut po 20.hodině objevil na obrazovkách minutový odpočet času, což značilo příchod hlavních protagonistů z Německa. Po pádu opony už se ze stropu podia začaly efektně spouštět oba kytaristi, kteří stály na světelných rampách, které důmyslně využili i k tomuhle účelu a cirkus Rammstein se začal rozjíždět s novou písničkou Ramm4, jejíž text se skládá výhradně z názvu předchozích hitů kapely. Frontman Till Lindemann přistepoval v bílém oblečku s kloboukem, který vzápětí po shození z hlavy explodoval a svým nezaměnitelným hlasem začal dostávat do extáze tisíce svých příznivců.
Koncerty v Edenu bohužel musí kvůli nočnímu klidu končit do 22.hodin a tím pádem spousta kapel přichází o efektivní vyznění své světelné show. Nejvíce na tohle pravidlo doplatili právě Rammstein, kteří jsou svou světlenou a obzvláště ohnivou show pověstní. První polovina koncertu tak nedala naplno vyniknout všem těm důmyslně vymyšleným efektům, které má kapela se svým týmem v záloze a za denního světla to zkrátka nemělo tu správnou atmosféru. Nikomu to však asi v tu chvíli nevadilo, protože muzika šlapala na plné obrátky a snad každý se nechal strhnout šlapajícím těžkým strojem s chytlavými melodickými linkami. Kapela navíc odvedla vše, co bylo v jejích silách, takže vinit za brzký začátek koncertu lze snad jen magistrát hlavního města Prahy.


Rammstein sice měl dle původních plánů přijet už s novým albem, ale to je stále v nedohlednu a tak přivezl nálož svých největších hitů, což dozajista nikomu nevadilo a s každým začátkem nové písně se kapela dočkala hlasitého nadšeného ohlasu. Malinkou vadou na kráse tak mohlo být jen to, že co se show týče, tak toho nepředvedli nic moc nového. Skalní fans Rammstein už jistě veškeré scénky a ohnivé efekty znali z předešlých let a také díky tomu, že nemá kapela nové písničky už asi velice není moc co vymýšlet k těm starším. Navíc spousta fans se na konkrétní pasáže těší, takže proč jim je nepředvést znovu. Některé scénky se dočkali jen drobných inovací, např. v písni Ich tu dir weh Till vyjíždí nahoru na světelné rampě, na které sestoupili v začátku kytaristi, aby skropil proudem jisker klávesáka Flakeho, novinkou pro tuzemské fanoušky bylo naopak Tillovo odpálení se bombovým pásem připevněným na hrudi jakožto sebevražedný atentátník při písni Zerstören. To byla asi také jediná nejkontroverznější scénka, obzvláště v dnešní době a pár dní po té, co se stala tragedie na koncertě v Anglii. Lindemann byl naštěstí jediným, kdo se na tomto pražském koncertě odpálil, ovšem nezanechal tím žádné další následky pro okolí. Tyhle kontroverzní vtípky ke kapele však patří a někdo si mohl i stěžovat, že jich bylo během koncertu málo. Osobně jsem si koncert přesto přese všechno užil nad míru, protože na show téhle kapely se člověk může dívat opakovaně pořád, ať už je jakákoliv. Nebyl to sice už takový ten silný "WOW efekt", který jsem zažil při jejich prvním koncertu v Ostravě, ale tentokrát jsem si to užil zase z jiného pohledu a opět mě to bavilo. A pokud se ptáte zda-li bych jel znova, tak rozhodně ano!


Podiová technika a show kapely Rammstein totiž patří k tomu nejdokonalejšímu, co na světě lze vidět. Vše je důmyslně propracováno, během koncertu se vše hýbe, sjíždí, mění, světla jsou dokonalá a o obřích ohnivých efektech ani nemluvím, to je kapitola sama o sobě. Člověk při pohledu na to zkrátka jen žasne, pokud zrovna není nucen při rytmickém industriálním marši automaticky třepat hlavou! :) A davovou euforii dokáže vyrobit zpěvák mimo jiné i obyčejnou frází v češtině "ruce nahoru"!
Během koncertu zazněla spousta hitovek jako např. Feuer frei, Du riechst so gut, Links 2-3-4 nebo pomalejší Seeman. Asi potřetí během jednoho týdne taktéž zazněla v Edenu píseň Stripped, což je cover od kapely Depeche Mode, která ji na stejném místě odehrála o pár dní dříve. Rammstein ji zařadili na konec setu před přídavky. Největší ohnivou nálož přinesla tradičně nejslavnější hitovka kapely Du hast, při které lítaly rachejtle publiku těsně nad hlavami a ohně tryskaly ze všech stran podia i zprostřed davu od zvukařské věže, kde připomínaly hřib při výbuchu atomovky. Tuhle grilovačku pak zopakovali ještě v závěru v přídavcích při písni Sonne a podobný zážitek by asi při halovém koncertě lidem dopřán nebyl. Tisíce barevných konfet naopak vystřelilo nad hlavami diváků při písni Amerika a tohle všechno už se odehrávalo za tmy v druhé půli koncertu a to teprve zavládla ta pravá atmosféra. V největší euforii však přichází vždy bohužel konec, ovšem i díky tomu odchází tisíce lidí domů nadšených. Rammstein se s publikem rozloučili tradičně písni Engel, kterou Lindemann odzpíval zavěšen ve vzduchu s hořícími andělskými křídly a na závěr opět i v češtině poděkoval.
Mohli jsme tak po dlouhých letech vidět opět dokonale propracovaný koncert a techniku, kterou vozí málokterá ze světových kapel. Troufám si říct, že nic lepšího v dnešní době u metalových skupin k vidění není, i když se jich mnoho snaží Rammsteinům přiblížit. Teď jde jen o to neustrnout na místě, vydat novou desku a k ní vymyslet zase nějakou novou, důmyslnou show. I v budoucnu se totiž mile rád na koncert Rammstein zase podívám, protože tohle jen tak neomrzí.

Video:
Rammstein - Ramm4, Zerstören, Ich tu dir weh, Du hast, Amerika
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 2. června 2017 v 7:46 | Reagovat

Já jsem vždy u vytržení, jak dokážou hrát a ještě dělat takovou show do puntíku promakanou.... :-)

2 ArleneNar ArleneNar | E-mail | 22. července 2017 v 22:32 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

3 FlossieVag FlossieVag | E-mail | 25. července 2017 v 23:00 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

4 Dol33larEi Dol33larEi | E-mail | 13. srpna 2017 v 0:40 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#x3Z0z74vQf>
<img>http://0.00000007.ru/3#GN0f332Q25</img>
</a>
------------------------
Неизменно большое количество socks и proxy серверов online
сейчас: 33557 IP в 198 странах
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что все наши прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех абсолютно соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Замаскировать или сменить свой IP можно 2 кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие расценки на безлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что требуется для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#1Ea9kq6469>Vip proxy</a>
__________
прокси адрес купить
причины блокировки вконтакте
openvpn настройка клиента
расширение +для обхода блокировки вк

5 Dol11larEi Dol11larEi | E-mail | 13. srpna 2017 v 14:23 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Приморско-Ахтарск. Решение любого вопроса по Благоустройству Краснодара и края. Под ключ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 7 (861)241 2345
___________________________
благоустройство набережной челны
благоустройство двора в частном доме
журнал благоустройство читать онлайн
пенсионерам на благоустройство квартиры
благодарственное письмо для родителей за благоустройство

6 Avia777ner Avia777ner | E-mail | 16. srpna 2017 v 14:34 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

билет +на самолет самый дешевый туда
купить дешево авиабилеты онлайн без комиссии
купить авиабилеты со скидкой дешево
поиск дешевых авиабилетов онлайн
купить дешевые авиабилеты онлайн официальный

7 MariaDync MariaDync | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 20:37 | Reagovat

Хотели бы разнообразить сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут секс-игрушки

Один из самых востребованных способов достигнуть невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться стимуляции чувствительных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и позволит стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы скоро отыщите то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и остальные интим-товары можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

8 Fvezxcauck Fvezxcauck | E-mail | Web | 21. září 2017 v 4:21 | Reagovat

online bank account - http://personalacrb.org/
debt consolidation loans bad credit <a href=http://personalacrb.org/>personal loan rates</a> ’

9 PameignoDy PameignoDy | E-mail | Web | 28. září 2017 v 20:49 | Reagovat

bad credit easy payday loan
<a href="https://installmentsvfacr.com/">installment loan</a>
1 hour payday loans
<a href=https://installmentsvfacr.com/>bad credit installment loans</a> ’

10 DebxAsyday DebxAsyday | E-mail | Web | 5. října 2017 v 2:46 | Reagovat

free viagra samples - http://sexviagen.com/
online cheap viagra <a href="http://sexviagen.com/">buy viagra</a> ’

11 SlavaRst SlavaRst | 6. října 2017 v 12:50 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and cried about his insomnia. I totally told him to <a href=http://firmgains.com/drugs/how-many-ambien-to-die>this</a> and deal with it.

12 AlysonDzn AlysonDzn | E-mail | Web | 18. října 2017 v 22:56 | Reagovat

https://www.reddit.com/r/SEO/comments/74udoj/buy_levitra_online/

13 Kdbccfcauck Kdbccfcauck | E-mail | Web | 10. prosince 2017 v 1:59 | Reagovat

direct payday loans http://paydayloansonlinenow.us.com/
payday loans direct lender <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>personal loans</a>

14 MlokmOptoke MlokmOptoke | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 13:52 | Reagovat

payday loan lenders no teletrack https://1paydayloansonline.com/
100 online payday loans <a href="https://1paydayloansonline.com/">cash loan</a>

15 Kdsnfcauck Kdsnfcauck | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 15:02 | Reagovat

1500 payday loan https://24hrspaydayloans.com/
payday cash loan <a href=https://24hrspaydayloans.com/>best online payday loans</a>

16 ElvaIrw ElvaIrw | E-mail | 27. prosince 2017 v 3:25 | Reagovat

апрапрапр

17 DbsabggItette DbsabggItette | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 21:33 | Reagovat

100 guaranteed payday loans
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans</a>
consolidation debt
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans</a>

18 JtaxSoosse JtaxSoosse | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 14:22 | Reagovat

loans no credit check
<a href="https://badcreditnyrc.org/">fast payday loans</a>
instant cash loans
<a href=https://badcreditnyrc.org/>instant payday loans</a>

19 Enmuguenry Enmuguenry | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 15:26 | Reagovat

viagra substitute
<a href=http://fviagrajjj.com/>get viagra</a>
viagra 100mg price
<a href="http://fviagrajjj.com/">discount viagra</a>

20 GevShieby GevShieby | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 14:28 | Reagovat

generic cialis 5mg
<a href="http://jrucialis.com/">cialis uk</a>
cialis buy
<a href=http://jrucialis.com/>cialis dosage</a> ’

21 GbvShieby GbvShieby | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 16:46 | Reagovat

brand name cialis online
<a href="http://veucialis.com/">generic cialis online</a>
online cialis reviews
<a href=http://veucialis.com/>generic cialis</a> ’

22 EvShieby EvShieby | E-mail | Web | 21. ledna 2018 v 10:58 | Reagovat

cialis soft tabs uk
<a href="http://veucialis.com/">cialis tadalafil</a>
cialis no prescription
<a href=http://veucialis.com/>cialis for sale</a> ’

23 MbedtAsyday MbedtAsyday | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 6:18 | Reagovat

natural viagra substitutes
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">generic viagra</a>
viagra spam
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra</a> ok’

24 Gbcfrump Gbcfrump | E-mail | Web | 19. února 2018 v 22:39 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">loan online</a>
advanced payday loan <a href="https://loanonline.us.org/">loans online</a>
OK’

25 GrdWaple GrdWaple | E-mail | Web | 22. února 2018 v 13:58 | Reagovat

Hi!
<a href="http://buycialisomskc.com/">cialis</a>
cialis without prescription in canada
<a href=http://buycialisomskc.com/>cialis online</a> OK’

26 Lqhreetly Lqhreetly | E-mail | Web | 26. února 2018 v 18:57 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://retcialis.com/"></a>
cialis canada pharmacy
<a href="http://retcialis.com/">online cialis</a> OK’

27 Oklreetly Oklreetly | E-mail | Web | 16. března 2018 v 20:42 | Reagovat

prednisone 5mg price uk
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone pills online
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">prednisone steroid</a> OK’

28 LmmAsyday LmmAsyday | E-mail | Web | 20. března 2018 v 2:01 | Reagovat

viagra brand name
<a href="http://genericvlagra.com/">viagra pills</a>
free trial of viagra
<a href="http://genericvlagra.com/">viagra generic</a> OK’

29 bgcGrony bgcGrony | E-mail | Web | 11. dubna 2018 v 20:53 | Reagovat

purchase viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/">herbal alternative viagra</a> buy brand viagra <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/>viagra online without prescription</a> OK’

30 bgfGrony bgfGrony | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 17:17 | Reagovat

free viagra <a href="http://loviagraosn.com/#">how long does viagra last</a> purchase viagra online <a href=http://loviagraosn.com/#>get viagra</a> OK’

31 btdjuime btdjuime | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 17:09 | Reagovat

viagra reviews <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra</a> buy viagra canada viagra online

32 mmkOptoke mmkOptoke | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 15:28 | Reagovat

payday loan texas <a href="https://ttsitworldwide.com/#">ohio payday loans</a> finance payday <a href="https://ttsitworldwide.com/#">fast payday loans florida</a>

33 bsnJoiply bsnJoiply | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 5:03 | Reagovat

cash loan mortgage https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
warner robins payday loans <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>loans with bad credit</a>

34 nfsOptoke nfsOptoke | E-mail | Web | 1. května 2018 v 17:24 | Reagovat

a no fax payday loan <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">lead loans</a> personal loans bank <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">loans</a>

35 bdcsaply bdcsaply | E-mail | Web | 9. května 2018 v 23:53 | Reagovat

viagra samples <a href="http://usa77www.com/#">womens viagra</a> how long does viagra last <a href=http://usa77www.com/#>women viagra</a>

36 bsdBoori bsdBoori | E-mail | Web | 30. května 2018 v 16:10 | Reagovat

buy generic viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">generic viagra online</a> buy brand viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">best place to buy generic viagra online</a>

37 hfusaply hfusaply | E-mail | Web | 7. června 2018 v 21:33 | Reagovat

buy generic viagra <a href="http://sexviagen.com/#">cheap viagra pills</a> price of viagra <a href=http://sexviagen.com/#>effects of viagra</a>

38 pazpierb pazpierb | E-mail | Web | 8. června 2018 v 6:15 | Reagovat

order viagra online <a href="http://viagrapfhze.com/#">order viagra</a> cost of viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>cheap viagra</a>

39 bfisaply bfisaply | E-mail | Web | 8. června 2018 v 13:09 | Reagovat

female viagra pill <a href="http://viagraocns.com/#">discount viagra online</a> viagra pills <a href=http://viagraocns.com/#>generic viagra review</a>

40 nfkpierb nfkpierb | E-mail | Web | 8. června 2018 v 17:25 | Reagovat

purchase viagra <a href="http://viagracefo.com/#">viagra</a> viagra professional <a href=http://viagracefo.com/#>purchase viagra</a>

41 xbcBoori xbcBoori | E-mail | Web | 11. června 2018 v 22:04 | Reagovat

200 cash payday loan <a href="https://onlineloan.us.org">online loans for bad credit</a> get out debt <a href="https://onlineloan.us.org">online personal loans</a>

42 bsdsaply bsdsaply | E-mail | Web | 12. června 2018 v 21:46 | Reagovat

no credit check student loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">cash advance</a> fast online loans <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>3 month payday loans</a>

43 nnrsaply nnrsaply | E-mail | Web | 14. června 2018 v 2:15 | Reagovat

cialis for sale <a href="http://fundeconp.org/">buy cialis</a> cialis online <a href=http://fundeconp.org/>online cialis</a>

44 jjjBoori jjjBoori | E-mail | Web | 15. června 2018 v 16:16 | Reagovat

debt consolidation programs <a href="https://payday-loans.us.org">loans online</a> personal loans no credit check <a href="https://payday-loans.us.org">payday loans</a>

45 bthBoori bthBoori | E-mail | Web | 16. června 2018 v 6:46 | Reagovat

direct loans <a href="https://onlineloan.us.org">online loan</a> unsecured loans <a href="https://onlineloan.us.org">online loans</a>

46 dfgBoori dfgBoori | E-mail | Web | 19. června 2018 v 8:56 | Reagovat

cheapest viagra prices <a href="http://viagranerrds.com/ ">buy viagra online</a> buy viagra cheap <a href="http://viagranerrds.com">generic viagra</a>

47 nssThoky nssThoky | E-mail | Web | 27. června 2018 v 2:53 | Reagovat

cialis no prescription <a href="http://hitcialisosn.com/">cialis without prescription</a> cialis prescription <a href="http://hitcialisosn.com/">cialis no prescription</a>

48 bsdsaply bsdsaply | E-mail | Web | 10. července 2018 v 2:18 | Reagovat

order viagra <a href="http://purseinstock.com/">generic viagra canada</a> buying viagra <a href=http://purseinstock.com/>is there a generic for viagra</a>

49 fhgliBle fhgliBle | E-mail | Web | 25. července 2018 v 2:20 | Reagovat

cialis tadalafil <a href="http://drcialonlinedkb.com/#">tadalafil cialis</a> cialis 5mg <a href=http://drcialonlinedkb.com/#>discount cialis</a>

50 nsxliBle nsxliBle | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 4:27 | Reagovat

cialis prescription <a href="https://www.fundeconp.org/#">cialis pill</a> cialis coupon <a href=https://www.fundeconp.org/#>online cialis</a>

51 sffDaunc sffDaunc | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 4:27 | Reagovat

viagra brand name <a href="https://susamsokagim.com/">viagra pills</a> discount viagra <a href=https://susamsokagim.com/>generic viagra online</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama