Akcičky

Divokej Bill - 9.6.2006 - Buchlovice

20. června 2006 v 22:35 | RUDA
Tak nám Billové opět po dvou měsících zavítali do kraje a my jsme po shlédnutém vydařeném koncertu ve Zlíně samozdřejmě nemohli chybět.Tentokrát se akce konala pod širým nebem v amfiteátru v Buchlovicích.Plní zážitků ze Zlína (viz. níže) jsme se rozhodli,že si to zopakujem ještě jednou,protože koncerty DB nám vždycky dodají spoustu energie.Ve stejným složení,rozšířeným ještě o taťku,kterej se tentokrát ujal řízení,jsme tedy vyjeli v pátek 9.6. večer do Buchlovic.
Do tohohle slováckýho městečka jsme dorazili nějak kolem půl osmé,což byl ideální čas.Při vchodu do amfiteátru jsem se docela zděsil,jak zoufale je ten areálek malej a že si tu troufají pořádat tak velký koncerty.To už by se mohly koncíky pořádat i u nás na Žlíbku a vlezlo by se tam snad ještě víc lidí.No ale zas tady by se nenašly tak schopní pořadatelé ,který by si na něco takovýho troufly,takže v tomhle ty buchlovický zase obdivuju,že do toho mají fakt chuť.Rodičové byli lehce zklamaní,protože počítali s tím,že tady budou nějaký tribunky na sezení, bohužel tomu tak nebylo,tak museli na stará kolena celý koncert prostát :) My s Mončou jsme si našli místečko trošku blíž podia,naši zvolili o pár metrů vzdálenější olohu a vesele jsme čekali až to všecko začne.
Asi v 8 hod. vyběhla na podium kapela Prohrála v kartách, která se nám ve Zlíně docela zalíbila a tak už jsme si sehnali i jejich CD a písničky jsme měli docela naposlouchaný.Je to taková kapela do pohody a publikum si myslím dokáže docela dobře nažhavit na hlavní hvězdu večera.
Tím byli smozřejmě Divocí Billové, kteří nastoupili po dlouhé pauze až něco kolem půl desáté,protože udajně jejich frontman Vašek usnul a nikdo ho nemohl vzbudit :) Nicméně aspoň se do té doby sešeřilo a nastala ta správná atmosféra.Koncert zahájili stejnojmenou skladbou "Divokej Bill" a začali šupat jednu pecku za druhou.Nějak po 3 písničkách se nebe začalo smrákat a začaly se na nás snášet první kapky deště.Vypadalo to jen na malou přeháňku, která nikomu neuškodí, jenomže po chvíli se to změnilo v dlouhotrvající liják,kterej vydržel po celou dobu koncertu a až těsně před finále se nebe umoudřilo a dopřálo nám si vychutnat závěr v plné parádě.Ze začátku to myslím nikomu nevadilo,ale až už voda začala stýkat i po tváři,nebylo to nijak příjemný.Ovšem nikoho to neodradilo a všichni pařili jako o život.V našem okolí roztáhnout deštník bylo takřka nemožný,tak jsme si vychutnávali tanec v kapkách deště:)

No DB střídal hit za hitem,průřez z celé jejich tvorby a došlo samozdřejmě i na nový pecky z nedávno vydané desky.Lidi pařili,atmosféra parádní a snad i ten déšť k tomu patřil.Nezáviděl jsem ovšem holkám v prví řadě,kterým celou dobu doslova "chcala" proudy voda ze šikmé střechy podia za krk.To teda musela být paráda :o)))
Zdálo se nám sice,že se klukům ze začátku moc nechtělo a chtěli to odehrát spíš z povinnosti,ale čím víc se koncert rozjížděl, tím víc se všichni včetně muzikantů dostávali do pohody a do varu.Důkazem bylo i fantastický jamování na konci písně "Znamení" ,kterou bubeník Mára Žežulka evidentně nechtěl ukončit a pořád přidával další blbinky s Prochajdou na kytaru.Tohle mě na koncertech fakt baví,když to muzikanti neřežou jen tak z povinnosti, ale když se na tom podiu sami baví a vymýšlí různý fóry.To pak baví ií to publikum 2x tolik.
Koncert trval přesw 2 hodiny a klukům se evidentně nechtělo končit,když ještě několikrát přidávali.Na závěr si společně s kapelou Prohrála v kartách ještě střihli "Rozárku" a "Alkohol" no a ani po tom se jim končit nechtělo a tak následovala smršť lidovek kterou zakončoval popěvek "Chlupatou,chlupatou, tu já mám nejradši...." :o) No když to zpívá tak velkej dav,je to docela mazec a fakt to člověku dodá spoustu energie.
Shodli jsme se, že to bylo vydařenější než ve Zlíně, i díky těm přídavkům a pohodové atmosféře a hlavně díky tomu,že už jsme nemuseli sedět a pořádně si na tuhle muzičku zapřit.Domů jsme sice dojeli celí mokří a dolámaní,ale stálo to za to.Příští stanice-Třinec,festival NPH :)

Jak jsme jeli "podpořit" Topolánka do Zlína :o)

14. června 2006 v 23:08 | RUDA
10.5. jsme se rozhodli vyrazit do Zlína na koncík,kterej se konal na náměstí Míru a měla to být nějaká předvolební akce na podporu Topolánka.Nám samozdřejmě byla nějaká politika uplně ukradená a jeli jsme tam spíš se záměrem poslechnout si naši oblíbenou Dogu, která tu měla taky vystupovat.Sice mě osobně trochu mrzí,že se serou do politiky, ale budiž... O obsazení auta jsem nemusel mít starost,páč mi den před tím psalo a volalo tolik lidí,kteří o to měli zájem tam jet,že bych je ani nepobral.Do Zlínečka jsme tedy jeli ve složení já a moje milá monča,Vranys a Bubákova milá Evža. Musel jsem ještě počítat s Bubákem,kterýho jsem musel vzít nazpátek.Ten do Zlína přijel s Dogou z Prahy,kde den před tím křtili nový CD.
Když jsme dorazili na místo,koncrt už byl v plným proudu a hráli zrovna nějaký rokenrolový máčky.Bylo docela těžký najít Juru, ale po několika telefonátech jsme ho objevili.Evidentně na něm bylo vidět,že se na křtu dobře bavil a to samé a možná ještě v horším provedení bylo znát i na Izzim,který to podle svých slov taky docela přepísknul.Ale nový dítě se přece zapít musí !!!
Do vystoupení Dogy zbývalo ještě dost času a tak nás Jura odvedl do přilehlé restaurace, kde už seděl Pepíno z Dogy spolu s basákem z Power 5. Tak jsme spolu chvilku poseděli,pokecali,pojedli,popily a šly jsme zase na náměstí,kde v tu dobu už zpívala Terezka Kerndlová.(pěkná to slečna:o) No stihli jsme asi půlku její poslední písničky a to bylo vše.Potom se na scénu dostala slovenská kapela Metalinda,která zahrála svoje největší hity a my se mezitím pořád ochomýtali kolem stánku Dogashopu a v přilehlým parčíku.Odtud jsme si taky vyčíhly naše "celebrity" a ulovili jsme s nima nějaký fotčky.Nejdřív se Monča vyfotila s Petrem Kolářem (foto zde později) a pak jsem já s Vranysem ukořistil foto s Terezou Kerndlovou,poté ještě i s Bubákem. Vranys se sice zděsil,že má holka zblízka velký pihy, nicméně k tomu dodal, že "by ju stejně m...l! " :o) No, kdo ne,že?

No tak jsme se pofotili,Metalinda zatím dohrála a my v domění, že už bude hrát Doga, jsme se nasáčkovali do předních řad a se zděšením jsme zjistili, že ještě vystoupí Terezčin fotr Laďa :(
No tak jsme to jeho vystouepní tak nějak přetrpěli mezi nadšenýma důchodkyněma, ještě jsme od Ladika dostali fotku a bylo nám fajn :o))) Tak nějak jsme předpokládali, že ty důchodkyně z první řady se po Kendlovi odebéřou pryč a my budem mít místo, jenže ony jak na potvoru tam stáli dál.No tak jsem myslel,že až uslyší první tóny ostré rockové muziky, tak se zděšením utečou, jenže ono nic.Ono se jim to snad líbilo:) Myslím, že takhle starý fanynky v první řadě měla Doga za svou kariéru snad poprvé.Fakt jsem byl překvapenej,že to vydrželi až dokonce.No a jestli neumřeli, tak tam stojí dodnes! :o)
Doga vybalila na úvod skladbu z nové desky Vymahač, která se mi od té doby začala líbit,ač tomu bylo naopak no a v krátké době ještě stihly odehrát songy Jsem trochu divnej, Poletuju a Nejsi nevinná tradičně na závěr.Celých těch ubohých 15 minut hraní jsem natáčel na kameru,takže to mám doma zvěčněný nafurt.S normálním koncertem Dogy se to samozdřejmě nedalo srovnat,tady bylo zvadlý publikum, no prostě bylo vidět, že většina těch lidí tu kapelu vidí poprvé.Ale dalo se to!

Myslím, že jediní,kdo tam trochu pařil,byla ta naše partička.I když ostatní jsem moc nesledoval, čučel jsem spíš do kamery. No po Doze nastoupil Péťa Kolář, kterej vybalil myslím 3 svoje písničky na halfplayback a zmizel.Ovšem slečny a dámy byly určitě spokojené.Na závěr zahrála ještě kapela Buty,která hrála snad nejdýl ze všech a střihly si i duet s Topolánkem ve skladbě Mám jednu ruku dlouhou. No a Topolánek? Ten se tam po celou dobu koncertování ochomýtal, dělal jakej je se všema kamarád,furt se sral mezi lidi před podium a připadalo mi,že je trošku navátej.Aby taky ne,když ho na radnici uvítali slivovicou.No rozhodně pak musel být spokojenej.Lidí přišlo celkem dost,ale myslím, že spíš se šli podívat na muziku jak na něj.
No odjížděli jsme ani nevím v kolik,Jura s Vranysem řádně nakalení po slivovici, takže bylo veselo.Škoda, že nebylo ještě turné pro Paroubka,kdoví který kapely by ho podpořily :o)))

Start letní sezóny

16. května 2006 v 20:38 | RUDA
Tak se k nám po dlouhé zimě opět vrátilo jaro se vším všudy a jen co se trochu oteplilo tak se pan Jiří Hýža rozhodl uspořádat na Vrbce první "otvírání studánek" na jeho chatě. Jeli jsme tam nějak minulej víkend s tím,že na Lubné je zábava a že tam pak po půlnoci z Vrbky vyrazíme.No počasí bylo skutečně "jarní" !!! Na večer se zatáhlo a začalo pršet jak cyp, jenže my už všichni nachystaní v těšnovické hospodě jsme to nevzdali a na chatu jsme přece jenom jeli.Táborák se sice nekonal ale zvládlo se ugrilovat nějaký to maso od Lucky, takže byla pohoda.Jura tam měl taky nějaký občerstvení, takže o to nebyla nouze.Sešlo se nás tam překvapivě nějak moc-byl tam Jura s Evženkou,Lucka s přítelem (dodnes nevím jak se jmenuje:-) ,Vranys,Buja s Mařkou a pak dorazila i Evka se svým Pecou. No lidí požehnaně,zábava byla akorát to počasí. Kolem půlnoci jsme se odebrali na Lubnou všichni, kromě Jiřího,kterého jsme museli nechat spokojeně penetrovať :-) Po strastiplné cestě jsme dorazili na kulturák a ještě dlouho po půlnoci chtěli vlezný za 70Kč !!! Pak zjistili,že to je asi moc tak to stáhli na 30,- tak jsme těch pár kaček už objetovali a vlezli dovnitř.Tam jsme stihli asi poslední čtvrtku skladby od Sheronů,načež si chlapci udělali přestávku,která trvala 3/4 hodiny.To jsme s Vranysem nějak nevydrželi,roztáhli jsme si deštník a spokojeně jsme pod ním začali chrápat,aby na nás nikdo neviděl :-)))
Po tom dlouhým nekonečným čekání jsme se nasrali a totálně ospalí jsme se zbalili i s Bujou a Mařenkou a vrátili jsme se na Vrbku, s tím, že jsme za 30 Kč slyšeli jen ty závěrečný 2 minuty písně před přestávkou.No lepší zábavu jsem fakt nezažil.Ale aspoň jsme se prošli.Cestou zpět nás ještě minul Jura s Evžou, kteří už to měli za sebou a aniž by zastavili,profrčeli kolem nás na kolech! To nás dost nasralo,páč jsme nevěděli,jestli budem spat v autě nebo kde?! Naštěstí v chatě spala Lucka s nabíječem takže v pohodě! Za zmínku ještě stojí ranní nález v brambůrkách,o kterém zasvěcení ví a když teď někdo dostane chuť na brambůrky,těžko poznáte na co má vlastně chuť :-)))
První akce byla teda docela zvláštní i díky počasí a tak jsme se to rozhodli celý zopakovat za týden znovu.Tentokrát v trochu pozměněným obsazení,kde jsem samozdřejmě nechyběl já s Jurou,dále pak naše krásné přítelkyně Monča s Evžou a třetí páreček Vajco s Andreou. Večer se rozjížděl pomalu,páč jsme museli s Mončou čekat v autě na pozdě přijíždějící nakuté cyklisty.Počasí tentokrát už bylo celkem fajn a tak se dal rozdělat i oheň a Jiří tento večer pojal jako košt slivovice,které se tu objevily asi 3-4 druhy.(Nejlepší samozdřejmě byla ta moje:-))
Koštovalo se jen tak decentně,nikdo nebyl nijak na káry,nálda byla dobrá,muzika hrála,klábosilo se,špekoňe se opíkaly a byla pohoda.Spát se šlo celkem brzo,ani nevím v kolik ovšem to usínání stálo za to! Zbylé dva párečky to pojaly jako penetrační večer a tak se z obou stran ozývaly zvláštní zvuky a další podrobnosti a to co mi přistálo na xichtě radši ani popisovat nebudu :-)
Ráno to ještě někomu nestačilo a tak si dal repete aniž by mu nějak vadilo,že už jsou všichni kolem vzhůru no ale radši NO COMMENT!
No oba rozjezdy byli zatím jen takový pozvolný,na vrbce rozhodně bývají lepší akce,ale na ty letos určitě ještě dojde!Ovšem nějak nás zrazuje Obrázek,který se teď upoutal na mladou a na nás nějak sere.Uvidíme jak to s ním letos bude!
No na druhej den jsme jeli s Moničkou na Svatý kopeček do Zoo na zvířátka,bylo krásně,pohodička krásnej víkend za náma a snad další hezčí před náma!

Srázek třídy SZŠ - 14.4.2006

19. dubna 2006 v 22:31 | RUDA
Tak jsme se po dlouhé době zase srazili s pár lidičkama z naší bývalé "bobří" třídy SZŠ.Docela už jsem se na ně těšil, protože mi jejich společnost už docela dost chyběla.Srázek jsme měli naplánovanej v pátek o půl osmé na Maracaně a očekávalo se takových 15-20 lidí.Dorazil jsem do hospody nějak po půl, a nikde ani noha.Už jsem se chtěl otáčet ale za rohem u stolu naštěstí seděl Honza,tak jsme chvíli pokecali sami dva u pivka než se ráčili dorazit ostatní. Za pár minut nás tam pak našla už i Miška a po ní začali chodit další holky už ve větším počtu.Bylo to takový zvláštní, někteří se trochu změnili co se týče vizáže,(k lepšímu:) , ale u většiny mi připadalo,jako bych je viděl včera.K již výše jmenovaným přibyli ještě Raduška,Barča,Zelí,Ivanky Dvorská a Machová,Kája,Evka a nějak až po deváté došel Zdeňa a Alka.Chyběli hlavně zbylí kluci-Jarda sloužil noční,Milan slíbil že dojde a nedošel a Radoš se radši coural s mařkou po venku :( Ale jejich chyba!
Každej měl kotel zážitků,který jsme si prostě museli povyprávět-co bylo po maturitě atd.Nejvíc humorných ale i trošku drsných zážitků "ze života" vnesla asi Janča Zelinková s Míšou, který slouží jako sestřičky v nemocnici v Brně.No co tam holky zažívaj-něco jim závidí a v něčem i lituju.No ale to je život. Lepší už to asi nebude.Nejhezčí léta na střední škole jsou v háji a teď už to bude boj.Teď už je záchrana jen Vysoká škola.
Nicméně v ten večer si tohle nikdo asi nepřipouštěl a vesele jsme kalili,co nám játra stačily :o) Jako první opustili lokál Iva D. s Karolínou a po nich hned samozdřejmě Zdeňa,kterej ty srazy nějak bojkotuje a vždycky se zdrží jen na chvíli.Nevím čím to je,vždycky měl takovej smysl pro partu....
No,pokecali jsme,popili,zahráli fotbálek,usmívali se a náladička byla perfektní.Vypilo se toho docela hodně a když došlo na placení,rázem tam toho na lístku nakonec nějak dost přebývalo.Někdo vytáhl prupisku,že si něco jakože odškrtnem sami,jenomže než to stačil Honza zrealizovat,došla slečna hospodská a viděla prupisku nad lístkem v Honzové ruce.Byla docela dost nasraná a dávala nám to patřičně najevo.Nejhorší bylo,že nikdo tam nic neškrtl,a ona si myslela, že jo.No,ale jak jí to vysvětlit,že? Nakonec to Honza nějak doplatil a radši jsme se klidili ven.Myslím,že slečna nás tam příště už asi neuvidí moc ráda :o)
Závěrečný tažení mířilo na Oskol na disco.(FUJ!) Tam jsme pokračovali ve smršti Jelzinů a podobných sladkých sraček,navíc u baru byli každou chvíli nějaký panáky zdarma, takže dráček byl hned na světě.Ale v pohodě.Každej věděl co dělá a nikdo nebyl extrémně na sračky.Prostě náladička jak má byt!No na Oskole oproti zvyklostem zoufale málo lidí,tím líp pro nás.Něco jsme si zatančili,s Alkou jsme ještě zabaňkovali a po druhé hodině už byla nuda,tak jsem se uráčil odejít.Čtvrt hoďky jsem ještě čekal venku na nějakýho taxála,přitom vždycky se o ně před Oskolem skoro zakopává.Najednou nic.No nějakej týpek mě hodil za 150 Kč domů,tak jsem mu na rozloučenou řekl,že je moc drahej, že ostatní mě vozí za kilo.Vydřiduch!
Ráno raníčko Kubík vstal kolem jedenácté a byl překvapenej,jak je svěží-blbě mu nebylo,hlava nebolela....tak kdyby to bylo vždycky tak jsem spokojenej :o)
Každopádně srázek se vydařil,jsem rád že jsem ty lidičky zase mohl vidět a doufám, že v létě zakalíme někde na chatě, jak jsme se domlouvali.Tahle partička je prostě správná a jsem rád že můžu být její součástí. Nechť žijeme!!!!

Divokej Bill - Zlín 11.4.2006

12. dubna 2006 v 18:49 | RUDA

Tak nám populární kapelka Divokej Bill konečně na jeden večer zakotvila na své nekonečné koncertní plavbě i v nedalekém Zlíně.To jsme si samozdřejmě nesměli nechat ujít,neboť se nám jejich muzika velice líbí a těšili jsme se na to už dva měsíce dopředu.
Minulej týden Billové vydali svoje nový CD tak jsme za ten týden stihli nový písničky pořádně naposlouchat a musím říct, že se jim CD velice povedlo.Myslím, že řada písniček časem zlidový a halekačka "Alkohol" bude určitě nejen naším hitem č.1 u letních táboráků :-)
Včera jsme se vydali na koncík nějak před sedmou s Mončou a s mojí mamkou,která je taky dost žere a o půl osmé už jsme seděli na zadku na Novestě ve Zlíně a čekali na předkapelu, čímž byla skupina Prohrála v kartách.Docela příjemně mě překvapili.Je to taková pohodovka trošku řízlá neopunkem, prostě všehochuť a naživo to rozhodně znělo dobře.Hráli docela dlouho a Divokej Bill se dostal na scénu až tak nějak kolem půl desáté! Podium měli nachystaná stylově,za bubeníkem trčela příď jejich korábu,světla a zvuk taky v pohodě.
No a kapela to hned od začátku rozjela na plná koule peckou "Divokej Bill" a pokračovala samýma provařenýma hitama prokládanýma písněma z nové desky,který zněly i naživo dost dobře.Obnovili i docela starý písně z první desky, akorát kromě "Kladiva", která nějak není nic moc, mohli zahrát novou singlovku Síť, která mi tam celkem chyběla.Ale jinak OK.
Z téhle jejich muziky číší obrovská dávka energie a jenom škoda, že jsem se ženskýma musel sedět, jinak bych zapařil jak blázen. Prostě mazec! Asi po hodince a čtvrt oficiálně skončili, jenže lidi je nastartovali k fantastickýmu výkonu a chalani ještě přidali tři písně navíc.To ovšem nikomu nestačilo a tak po chvilce vylezli k dalšímu přídavku a samozdřejmě nesměl chybět hit "Alkohol", což se na závěr výtečně hodilo.Jako uplně poslední si zazpívali společně i s předkapelou "Rozárku" a hala byla spokojená.Takže se koncík ptotáhl k všeobecné spokojenosti až do čtvrt na dvanáct a byl to fakt zážitek. Tenhle koncík přenášelo živě i AZ radio, takže ho máme i nahranej doma na kazetě na památku :-) Akorát ty závěrečný přídavky,kterýma celej koncert vrcholil už radio nevysílalo,což je docela škoda, ale my jsme tam byli, takže jsme o nic nepřišli :-)
No prostě fajn strávenej úterní večer a teď už see akorát můžu těšit do Třince na fesťák, kde mimo jiný budou Billové taky.No a další kalby nás určitě ještě čekají....

Dny mezi čtvrtkem a pondělkem

27. března 2006 v 13:56 | RUDA
Hallo everybody :o) Tak opět další víkend za náma a musím říct, že jsem ho prožil celkem fajn.Nic extra to sice nebylo ovšem i tak nebyla nouze o zajímavé zážitky.
Pátek jsem celej den kopřil,byla celkem nuda tak jsem se v devět hodin večer sebral a jel jsem na Slady, kde měla hrát moje docela oblíbená slovenská kapela Peha s vynikající zpěvačkou Katkou Knechtovou. No jenže co se při vší smůle nestalo.Dojedu na Slady, tam fronta až na chodník, když tu náhodou se připotáceli dvě slečny a začali něco plantat s tím, že Peha dnes nevystoupí, protože je nemocná zpěvačka.Zprvu jsem si myslel, že si akorát dělají prdel, jenomže když mi pak ukázali plakát, kde to bylo černé na růžovém, tak jsem pochopil, že je to v .... ! Hlavní hvězda tedy nedojela,za poloviční vstupné měli vystupovat jenom nějaké kroměřížské popové kapelky na který jsme nebyl nějak zvědavý a tak jsem se otočil na patě a tradá zpátky domů :o( Pátek se skutečně vydařil....
Zato v sobotu už to bylo o něco lepší, přijela Móňa, byla lepší nálada no a večer zamluvil náš kamarád Jiřík nějakou akci v Šelešovicích, s tím že tam bude rockotéka a o půlnoci striptýz :-) Nikdo nevěděl, co od toho má čekat a tak jsme se tam ze zvědavosti zajeli podívat.Já jsem se ujal řízení, ač nerad , ale člověk musí přinášet oběti. Postupně jsme s Mončou naložili do auta naše tradiční tři opilce a upalovalíi jsme do Šelek. Když jsme dorazili na místo, tak jsme se celkem zhrozili,kam to lezem, snad kromě Jury, který to tam zná. Když mi tvrdil, že tam bude rockotéka, myslel jsem , že to snad bude na nějakém kulturáku nebo tak něco.Místo toho jsme zalezli do nějaké čtverky hospody, kde už seděli samí nadržení pánové a pár jejich slečen. No asi do půl jedenácté tam byla strašná nuda, až když se kurvy začali zcházet a sál potemněl, všichni zbistřili.

Pak nastala chvíle, na kterou všichni čekali. Lehká děva vyběhla z kumbálu a začala se kroutit tak, až se to místním dědkům začalo po letech kroutit v rozkroku. Asi na všech byl vidět nepatrný stud, ale všichni si to jistě užívali. Když mařka vylezla na kulečník a roztáhla kytary, tak se na celý sál rozlehlo jen udivené: "No, ty pi...o" z úst našeho penetrátora Vranysa, který kdyby měl Uzin po ruce, tak už to tam valí :o))) No slečna se rozběhla mezi stoly vybírat si nějakého statečného frajera pro svou show.Monča si mě samozdřejmě pečlivě držela a největší šok nastal, když jsem se otočil na Monču, stím že jí chci něco říct.Kecám, kecám, otočím se zpátky a leknul jsem se jak sviňa-baba mi vrtí prdelí 2 cm před xichtem :o) Docela mě lákalo si plácnout, ale smozdřejmě jsem musel zachovat zdravý rozum a když holka pochopila, že se nechytám, odešla lovit jinam. Našla si amanta, kterýmu se to vyloženě líbilo,a užíval si to jak mohl.Když odhodila všechno to málo co měla na sobě,vylezla znovu na kulečník a když otevřela na Obrázka své mezinoží, přál bych vám vidět jeho úlek.Jako kdyby chudák viděl čerta, otočil se na druhou stranu a jen stydlivě zaklel: "Kurva..." :o)
No číslo skončilo, chlapům to evidentně nestačilo a tak se jí začali po dvacetikoruně skládat na další :o) Mezitím druhá slečna obsluhovala nahoře bez a evidentně nestíhala.Asi po půlhoďce začala druhá show na kulečníku s Matonkama :o) Člověk by nevěřil, co všecko si tam je ta holka schopná narvat. Pánům se to opět líbili a při pohledu na už dost navátého Juru bylo vidět jak jen slastně mrká očkama :o)
No druhé vystoupení bylo o dost kratší a taky hodně trapné, ale to už jsme tak nějak překousli.Každopádně bylo veselo. O půl jedné už se všem chtělo spát. Jedinej Jura byl v chlastací kondici a tak se na něj muselo čekat, než dopije, dá ještě jedno a půjde. To se mu protáhlo až do čtvrtž na dvě (!!!) a tak jsme byli všichni samozdřejmě rádi za takovou brzdu.
Pak už jsme byli všichni rádi za postel (já dvojnásob, ale to sem nepatří :o) A v neděli celej den chcalo a chcalo :o)))

17.3. Zábava v Lubné - Premier

19. března 2006 v 22:13 | RUDA
Tak jsme se v pátek večer opět vypravili do Lubné na zábavu,tentokrát na kapelu Premier.Tuhle kapelu sice znám a v dětství jsme ji poslouchal (kdo by taky neznal jejich úspěšnej hit Hrobař, že? )ale naživo jsem ji nikdy hrát neviděl, takže jsem absolutně nevěděl co od nich čekat. Sice se mi tam moc nechtělo, no ale zase lepší než se nudit doma u televize.
V osm hodin jsme naskákali do autobusu a ve složení: já, Monča, Jura a Vranys jsme zakotvili v Lubné v hospodě za kulturákem.Lubenští pořadatelé si nachystali "super" akci, že při vstupu do devíti hodin dostane člověk panáka zdarma.Toho využilo asi jen tak šest největších notoriků a mezi nimi samozdřejmě i naši dva kolegové, kteří si to nesměli nechat ujít. Takovou příležitost přece nemohli jen tak zahodit :-)
Po chvilce se vrátili za náma do hospody již se zdravým dechem po fefrmintce a vesele jsme popíjeli dál. Nějak po půl desáté za náma dojela i další kámoška z Těšnovic Mája a hned bylo o jednoho víc. Jura s Vranym dali další zelené ústní vody na dech a začali být řádně rozjaření, zatímco mě to nějak nešlo. Musím ale pochválit výbornou paní hospodskou, kterou jsem viděl v téhle putice poprvé.Byla na nás velice hodná a příjemná.Přinesla hned co nám na očích viděla a velice jí děkujeme za za speciální bonus, který nám přichystala. Nasmažila nám vynikající tzv. "zelňáky" a to zcela zdarma!!! Bylo to vynikající, něco na styl bramboráků akorát že to bylo dělané ze šlapaného zelí.No k pivu jak dělané! Fakt super.Takovej přístup k hostům by měli mít v každé hospodě!!! Děkujeme a určitě přijdem zas :-)
No nějak v jedenáct hodin jsme se sebrali a šli jsme na kulturák.Někdo navrhl že polezem zadara oknem, no ale když přišlo na věc a Jura nám statečně okénko otevřel, tak se holky zalekli a báli se oním tajným vchodem prolézt, takže jsme museli nakonec jít přes vstupa zbytečně cálovat :-( Na kulturáko bylo zoufale málo lidí. Parket zaplněnej jen tak do půlky a nikde nikdo známej. Bylo to určitě i tím, že nejel odvoz, protože to dělá hodně.To je ale chyba pořadatelů, když si to nedokážou zajistit, tak ať se nediví, že mají malou návštěvu!
Jinak co se týče kapely tak ta mě nějak extra neuchvátila, většinu písní jsem neznal, dělali strašně dlouhý pauzy a tak nějak to bylo nic moc. Po nějaké chvíli rozšířil naše řady i Obrázek se svým nadrženým přítelem Toníkem, který nějak furt nedokázal pochopit, že o něj Monča prostě nemá zájem! (...holt Mr.Bean-tuhle přezdívku mu ten večer vymyslela Mája a musím říct, že k němu to skutečně sedí :-)) Jinak Obrázek dorazil bohužel bez své nové slečny,která sloužila noční, no ale nevadí. Zakalíme spolu jindy :-) No ale myslím, že to bylo i ku prospěchu věci, protože Peca řádil zase jako vždycky. On totiž když je se svojí slečnou, tak je až podezřele slušnej a hodnej a tak se bojíme, aby nám ho nezkazila :-)
Rozjelo se to až nějak po půlnoci, kdy pochopitelně začalo chodit víc lidí a sál se docela zaplňoval. To už jsme začali i pařit a hned bylo veselo. S Obrázkem jsme vytvářeli neuvěřitelné taneční kreace a jednou jsme se i ocitli oba dva na zemi. On je taky kurva nemotorné :-))) Dobrej byl i náš přísun Jury od stolu na parket, když jsme ho s Vranysem drapli pod paže a Jiří, který už byl řádně nasáklý ani nevěděl co se děje a jak se ocitl na parketě :-)
No tak jsme si chvilku užívali a kolem druhé už se chtělo všem spat, tak jsme se rozhodli že pojedem domů.Otázkou ale bylo jak? Nezbylo nám nic než zavolat taxíka Vlastíka, shodou okolností taky z Těšnovic, čehož se statečně ujal pan Hýža a oznámil, že chce zavézt do Kroměříže. Když Vlasťa přijel, tak se zhrozil, že nás pět do města nevezme a tak jsem mu musel vysvětlit, že pan telefónista si spletl Kroměříž s Těšnovicema a bylo vše OK. Po cestě ještě Jura pronášel takové hlášky, až jsme se za něj s Vranysem museli stydět a při jeho rozhovoru s Májou jsme mysleli, že si snad vystoupíme :-)
Ale jinak pohoda.
Celkově ale zábavu hodnotím jako nic moc.Zažil jsem určitě i lepší a když mám srovnat s tou minulou, kde hráli Reflexy, které zrovna nemusím, tak ta byla o hodně vydařenější.Celkově byla lepší atmosféra, tentokrát jsem nebyl ani nijak nakutý, bylo málo známých.Prostě nebylo to úplně ono.Ale samozdřejmě se našli i dobrý okamžiky a byla sranda.
No ale příště snad pojedem zas.Je to určitě lepší než se válet doma!

Zábava-Reflexy II.

19. února 2006 v 20:06 | RUDA
Tákže,ted už jsem střízlivý tak je ta správná chvíle abych sem něco napsal o tom našem pátečním flámu.Otázkou je,jestli si vůbec na něco vzpomenu..... No ale zas tak špatně jsem na tom nebyl, takže vzhůru do toho.
Páteční večer jsme načali u Jury v jeho vážanském obydlí, kde se mě s Obrázkem vesele ujal pan hostitel a začal nám nalívat z jeho neskutečné zásoby slivovice.Dali jsme si tak ze tři ,někteří i 6 (Obrázek samozdřejmě) a po nějaké době jsme utíkali na zastávku.Obraz ještě lupl něco s Jurovým tatíkem a po cestě na bus už byl jak ještěr.A pěkně se rozvykládal.Co my jsme se dověděli věcí....
Na zastávce naše řady rozšířila sličná slečna Zdenička a po cestě jsme přibírali další členy do partaje v čele s "penetrátorem" Vranysem, jeho ségrou Luckou, Evkou atd. atd. No prostě už cesta tam značila ,že to bude stát za to. (Co teprve cesta zpátky......,ale k tomu se dostanu!)
No pak nám Obrázek aktivně zajistil místo v knajpě a večírek začínal.Chlastali jsme nejen pívo, ale i živou vod(k)u ,poněvadž náš nejstarší člen slavil jmeniny a bylo prostě veselo.Do toho ještě padla nějaká moje příruční zásoba tekutého svetru a bylo ještě veseleji :-) Pan oslavenec zase chytil zpěvnou slinu a už to jelo.Někdo se k němu přidal,někdo jen čuměl, ale myslím že se bavili všichni.Jinak nevím co bych blíže popisoval? Kdo tam byl tak si vzpomene, kdo ne, ten má škodu.
Nějak kolem jedenácté (asi) jsme se vyškrábali z hospody a klouzali jsme se na zábavu na kulturák.Všechny nás překvapila ledovka na silnici,nejvíc asi Juru,který hned po pár krocích ze dveří hospody poznal,jak je zem studená a "jak bolí v ráně sůůůl " :-) Já o tom teda nějak nevím,že by spadl, asi mám nějaký okýnko, ale poslední zprávy od zdroje hovoří o tom,že tekla i krev a tělo je samá modřina.To je tak ,když někdo chlastá. Ale zrádnost zmrzlé cesty jsem poznal i já,když jsem se klouzal a chtěl podkosit Vranysa, tak mi to ujelo nějak moc a už jsem se válel taky.Dostal jsem pěkně na ksicht a na ruku-odnesl to naštěstí jen prstýnek,kterej je parádně doškrábanej.Můj xicht naštěstí zůstal bez újmy!
No jinak na zábavě bylo překvapivě fajne.Na to,že hráli Reflexy, se mi tam líbilo.Bylo to asi tím,že jsme byli nakutí a byla super nálada.Nikdo nic neřešil,prostě se pařilo i na největší sračky a nikomu to nevadilo.Mě teda vůbec ne.A to je co říct.Nepamatuju se,kdy jsem tak na Reflexách naposledy zapařil,ale je to už asi dávno.Bylo fajn,že se tam sešla naše stará dobrá partička i s holkama a tak jsme trochu zavzpomínali na starý časy no a možná to někteří přehnali i víc jak za starých časů.Jo, pro nezasvěcené, tahle akce měla pracovní název "BEZ BAB aneb Jako za starých časů." Ale všichni se samozdřejmě chovali slušně a ve vší počestnosti :-)
No jinak po zábavě,kterou jsem většinou prožil na parketu a u pultu s lihovinama , jsme nastoupili do autobusku,kterej nás měl odvézt do postýlek.Vždycky už čekám na odvoz,ale tentokrát přišel moc brzo:-( Naše grupa zabrala zadní část busu a tam se děli věci.Opět došlo až ke zpěvu,hlvní kapelmajstr Obrázek to táhnul- jo ještě před nástupem do busu se tenhle expert skvěle skutálel po namrzlých schodech,škoda že nebyla kamera nebo foťák!!! No celou cestu jsme prozpívali nebo prochlámali,dokonce mě napadli i skvělé rými,které si někam zapíšu ,no prostě fakt sranda,to nejde jen tak popsat na klávesnici.
Vystoupili jsme v Těšnovicích,ačkoliv bych jel klidně ještě dál,rozloučili jsme se s Jurdou a se Zdenčou,kteří bydlí o kus dál a ještě jsme šli dojíždět zásobu z mojí pleskačky.Nikdo moc nepil, poseděli jsme ještě tak 15 minut a hurá domů.
Ráno jsem se probudil překvapivě v kondici, ani blbě mi nebylo což bylo super no a pohoda,klídek.
prostě tenhle večer stál po dlouhé době zase za to a těším se na dlaší společný akce.
No a neodpustím si na konec jednu hlášku ,která mě v ten pátek napadla a provázela nás asi celý večer a myslím že ještě provázet bude.Někdo to možná nepochopí, ale prostě: "Starááá, dobrááá ..... ! "

Zábava-Reflexy

18. února 2006 v 3:07 | RUDA
Právě jsem se vrátil z hradu a pan prezident mě nakopal do prdele.Ne, je nějak po 3 hodině a přijeli jsme z Lubné řádně nakutí a mě se chce spat, takže nic světobornýho sem nenapíšu, leda až bude čas.Ale bylo to dobré, po dlouhé době nějaká kalba aspoň. Prosím zůčastněné , aby mi pod tento článek napsali svůj vlastní komentář k této akci.
Zatím čau sračky a sračinky.
Váš RUDA :-)))

Chata Luleč 3. 5. února 2006

13. února 2006 v 23:01 | RUDA
To jsme vám takhle minulý víkend vyrazili na chajdu do Lulče blízko Vyškova.A rozhodně jsme neudělali špatně,páč celý víkend (nejenom mě) stál za to :-)))
Po strastiplné cestě,která se prodloužila díky naším schopným navigátorům asi o 50 km (!!!) - přitom stačilo jen odbočit a nebýt slepý, jsme dorazily do Lulče nějak po sedmé večer,přesně ani nevím v kolik,možná že i kolem osmé,neměl jsem absolutní pojem o čase.Ještě se nám podařilo uvíznout s autem ve strku na ledovici, což byl taky mazec, ale nakonec jsme to zvládli a doštrachali se až na kopec k chatám.No sněhu jak na horách a i po tmě tam bylo celkem hezky.
Sotva jsme se ubytovali, už se začalo chlastat( no ono už se chlastalo i u mě v autě-Obrázek a Vranys,ale tady jsem mohl už i já :-) Zahájil to hlavní "vedoucí" výpravy pan Jiří Hýža,který vytáhl slivovicu a s Obrázkem vedli výpravu do alkoholového opojení. Stačilo málo a byli jsme všichni jak ještěři.Hned byla na lodi dobrá nálada. Vedle v chatě byla bečka takže o chlast nebyla nouze.

Nějak kolem půlnoci se Obrázek rozhodl, že se začne zpívat. Tak jsme začali naší hymnou tzn. "Kurevskou frajárkou" a pak už Peca valil hit za hitem - no kam se na něj hrabe světoznámé duo Eva a Vašek a jejich "Růže nasraté" :-))) Prostě Peca je panj zpěvák a postupně se k němu přidávali další takže tento večer byl ve znamení zpěvu. Všecko máme naštěstí zdokumentované na kameře, takže bude na co vzpomínat. Ten večer jsme šli spát nějak kolem půl druhé - na mě poněkud brzo, ale ruch už nějak utichal a opilci chtěli spát.
Ráno už nás ranní ptáčata Jura s kolegou ze severní Moravy Mirou vzbudili v 6 ráno s tím, že si jdou dát baňku, což absolutně nepochopím , jak někdo může tak brzo ráno po draku ještě chlastat.Asi ho ještě měli,tak si chtěli dát,aby jim neuletěl. Od té doby jsem už neusnul a nějak kolem deváté za mnou vletěli málem do postele Jura s Vranysem, ať si s nima jdu dát baňku na vyčištění zubů.S tím jsem je poslal absolutně do prdele, bo bych se musel poblit. FUJ,stejně je nechápu :-))
No jinak den pokračoval v dopíjení slivovice a v nemylém odpoledním zjištění, že už žádná není.Kuchařka Monička nám mezitím navařila vítečnou polívku,která skvěle pomohla všem těm podračeným žaludkům. Poté se mi podařilo celou bandu vykopat ven na vzduch na procházku.Nejtěžší to bylo s Jiřím, který měl ještě lišu jak cyp a furt zdržoval.Došli jsme nakonec k malému zatopenému lomu, kde si každý vyzkoušel své horolezecké umění poté jsme došli k daleko většímu kamenolomu,na jehož vrcholu jsme stáli.Takovou velkou díru jsem teda ještě neviděl :-))) Bylo to neskutečně zajímavé a pod náma hloubka jak hrom.Tak jsme se pofotily a razili jsme dál na myslivecký posed, kde jsme si ještě společně zabékali a vrátili se do chaty.

V chajdaloupce nám Monča ještě navařila špagety a bylo po hladu.Po pozdním obědě jsme si dali menšího šlofíka a večer jsme razili do hospody do nitra obce Luleč.Mezitím se ještě Vranys stačil blíže seznámit s naší spolubydlící Andrejkou a hned byl další páreček na světě. Přišli jsme do takové luxusní restaurace kde pláli svíce a všechny hrozně zaujal kovbojský klobůk, ve kterém se všichni pofotili.No tak jsme tam dali tak 2-3 pivka, Obrázek nám předvedl, jak se bafá vosková cigareta, udělali jsme tam ostudu, pobavili se a razili jsme zpět k chatě za zpěvu našich lidových písní.Bylo veselo jako vždy.zbytek večera si moc nepamatuju,páč jsem usnul na válendě i s Vranysem, ale atmosféra už byla taková uspávající.
V neděli jsme se probudili všichni v kondici,hned brzo ráno nás opustil spolubydlící Mira tak nás tam zbylo sedm.Dopoledne se hrály karty a spíš se kopřilo a po obědě z konzerv jsme opět vyrazili na zdravou procházku do lesa.Bylo krásně,slunce zářilo - no jako na horách.Žádný starosti,prostě pohoda a sranda. Nějak po třetí hodině jsme se pobalili a s těžkým srdcem jsme odjížděli domů.Každý určitě litoval,že to netrvalo dýl.Těším se až něco podobnýho zase brzo zopakujem.

A TO JE KONEC !!!!
 
 

Reklama