My art

Podzim 2010 na horách

26. října 2010 v 18:07 | RUDA
Podzim sice patří mezi moje nejneoblíbenější roční období, ale pokud je tak hezký počasí, jaký zatím letos vládlo, tak je mi i v této době docela fajn. Člověka to potom táhne do přírody, kde je najednou všecko tak krásně barevný a to je skvělá příležitost nafotit si několik hezkých obrázků. Tyhle vznikly v okolí Trojáku, přesněji na vrcholku zvaném Bludný v Hostýnských horách.
1
3
2
4
Více po ROZKLIKU!

RALLY

15. září 2010 v 18:14 | RUDA
Dlouho jsem nic nenapsal. Taky se celkem divím, že jsem vlastně od Kamínky nikde pořádně nebyl. Samozřejmě bylo pár nějakých akciček, ale co se týče nějaké větší kulturní události, která by stála za článek, tak ta snad od té doby ani žádná nebyla. Konec prázdnin jsme si s kamarádama užívali ještě různýma cyklovýletama po okolí a menšíma "sedánkama" a jinak to léto tak nějak rychle uteklo, až mi připadá, že letos bylo snad tak o polovinu kratší. Ale asi je to tím, že sloužím ty "dvanáctky" v práci a to pak je těch volných dní, kdy má člověk čas jen na svoje aktivity opravdu málo. Naštěstí akce, který jsem měl v plánu a na který jsem se těšil mi vyšly všechny, většina z nich se podařila a tak s létem můžu být celkem spokojenej.

Barum Czech Rally Zlín

Většinou tady píšu o muzice, o zážitcích z koncertů apod., ale kdo mě zná, tak ví, že jsem fanda i do jistých sportů a mezi ty moje nejoblíbenější patří automobilový závody rally. No a zrovna konec léta tak nějak trávím na těchhle závodech. Vrcholem roku v tomhle sportu je každoročně zlínská Barum Rally, konaná koncem srpna, a ta zároveň se všema těma festivalama patří mezi ty moje hlavní akce léta, takže se na ni vždycky těším podobně, jako na ty podniky hudební. Letos byla opět vydařená, opět o něco lepší než ročník předešlej a hlavně zajímavější, a dramatičtější, co se průběhu týče. Hodně zapracovalo počasí a tak se střídalo sluníčko s deštěm a pro ty jezdce to nebylo nic jednoduchýho. Barumku jsme si opět užili od začátku až do konce a jelikož mě baví ta práce s různýma obrázkama, tak tady vystavím i video a několik fotek, který jsme tady pořídili.

Fotogalerie z Barumky ke shlédnutí ZDE!!!

Admiral Rally Vyškov

No a aby toho nebylo málo, tak o nějakých těch 14 dní po Barumce jsme navštívili i Rallysprint ve Vyškově, což je už soutěž jednodenní a možná tak trochu nižší liga oproti výše zmiňované, ovšem mnohdy jsou tu vidět možná ještě hezčí a dravější průjezdy a taky pár hezkých vozů WRC, který ve velkým mistráku jezdit nemůžou, no a zrovna na té vyškovské rally se mi obzvláště líbilo. Tratě jsou tu moc hezký, počasí taky vyšlo a dalo se tu i hezky fotit, takže několik zdařilých, leč amatérských foteček bych si tu snáď mohl aj vystavit nééé? :-)
Odložilík - Citroen Xsara WRC
Melichárek - Mitsubishi Lancer WRC
Vlček - Mitsubishi Lancer EVO IX
Kaválek - Honda Civic Type R

Rozklik celého článku!

Co se děje v trávě!

20. května 2010 v 19:54 | RUDA
To se takhle jednoho krásnýho dne válíte na zahradě na dece, snažíte se učit, po chvilce vás to přestane bavit a tak začnete fotit kraviny kolem sebe :-)
pampelišky
pampelišky
pampelišky

Více fotek ZDE!!!

Tajemství loňského podzimu

26. února 2010 v 15:58 | RUDA
Vypadá to, že letošní dlouhá zima už pomalu, ale jistě odchází a naopak k nám přichází jistě všemi očekávaný jaro. A tak si pojďme ještě trošku zavzpomínat i na barevnýho kamaráda podzima :)

Další fotky zobrazíte po rozkliku!

Výstavka No. 11 - Tajemství loňského léta II.

11. listopadu 2009 v 11:53 | RUDA
Je zde avizovaná druhá várka fotek z loňskýho léta. Převážná většina z nich vznikla na jedné z podvečerních projížděk na kole (...kdyby náhodou někdo z okolí podle těch fotek poznal a popsal přesnou trasu, kudy jsem jel, tak snad ode mě i něco dostane;o))
Dalším pokračováním bude "tajemství letošního podzimu" a "tajemství loňské zimy" :oP

ALL MY ART HERE!!!


Výstavka No. 10 - Tajemství (nejen) loňského léta I.

7. října 2009 v 13:40 | RUDA
Jelikož jsem ve svým fotoarchívu objevil nějaký fotky, který jsem tu kdysi dávno chtěl vystavit a z nějakýho důvodu jsem na to zapoměl, tož tak činím právě nyní :) Jde většinou o kousky z loňskýho léta, ale najdou se tam i nějaký ty letošní (např. z Pálavy apod.) Léto už je zase jaksi fuč, tak si aspoň prostřednictvím těch fotek připomenu tu hezkou letní atmosféru :) No a poněvadž jsem těch obrázků z loňska objevil jaksi mnoho, příjde časem asi ještě druhá část.

Aktualization: Jelikož měli někteří z vás problémy se zobrazováním stránek po zveřejnění těchto fotografií, nejspíš díky jejich vysokému rozlišení, prošly fotky asi polovičním zmenšením, což jim sice ubralo na kvalitě, ale už by se mělo vše zobrazovat v pohodě!

ALL MY ART HERE!!!

Škoda Motorsport v Těšnovicích

11. dubna 2009 v 12:37 | RUDA
V posledním týdnu jsem měl docela o zábavu postaráno. V okolí Těšnovic se totiž děly nevídané věci. Místní motokrosovou trať a bývalý tankodrom si totiž vybrala jako místo k testům vozu Fabia S2000 tovární stáj Škoda Motorsport, což pro mě jako fandu rally byl celkem svátek, protože bych asi nikdy nepředpokládal, že se mi tovární tým se svými jezdci, kteří patří ke světové špičce, bude prohánět přímo za barákem:) No ale stalo se a tak jsem si to přece nemohl nechat ujít :) Celý test trval dohromady tři dny a byl o to zajímavější, že probíhal na šotolinovým povrchu, kterej se u nás v ČR prakticky nikde nejezdí, takže to pro nás rally fandy byl opravdu zážitek. No a určitě by nebylo špatný, kdyby byla tahle velice pěkně nachystaná trať využívaná k podobným testům častěji. Pro motoristický fandy z blízkýho okolí by to byl jistě požitek :)

Zde pár fotek z testů:

Všechny moje ostatní fotky ke shlédnutí ZDE!!!

No a tady i něco málo z pohyblivých obrázků.
Video č.1 z prvního dne, kdy testoval jezdec Jaroslav Starý


Zbylé dva dny už jezdili Honza Kopecký a Fin Juho Hänninen a to už byla jiná palba :)
(Viz. video č. 2)Výstavka No.9 - Jedna únorová procházka

29. března 2009 v 19:54 | RUDA
Po pár slabších letech se letos opět zima trošku předvedla a v únoru se ukázala se vším všudy. Ono když je všude bílo, tak to vždycky vypadá líp a člověka to vyláká na nějakou tu procházku do přírody. Při jedné z těchle únorových procházek s hafanem jsme vychytali docela hezkej západ slunce a v kombinaci s tou zasněženou krajinou to vypadalo fakt hezky. Tak proč se o to nepodělit?! ;)
Všechny obrázky objevíte po rozkliknutí článku!

Valentine´s day :o)

14. února 2009 v 14:02 | RUDA
V archivu mám ještě spoustu fotek, který čekají na zveřejnění a napadlo mě, že tady tyhle dva "rádobyumělecké obrázky" bych mohl zveřejnit zrovna v tento láskyplný den, bo z nich ta láska přímo číší :o)))
Ke vzniku fotek: To si takhle člověk hraje s grafikou, až mu z toho vznikne nějaký blbý EMO či co! :oD

ALL MY ART HERE!!!

Výstavka No.8 - "Hatátitláci" :)

24. ledna 2009 v 14:17 | RUDA
Jelikož se mi nahromadilo zase několik hezkých fotek ještě z léta, tuž jsem se opět rozhodl vystavovat! :) Tak snad ty letní obrázky aspoň trošku někomu zpříjemní náladu uprostřed tohohle hnusnýho chřipkovýho počasí, který teď venku vládne!

A tentokrát opět potěšíme milovníky zviřátek, neboť na řadě jsou koníci. Třikrát hurá! ;oP

ALL MY ART HERE!!!

Výstavka No. 7 - Kachny ...aneb Dovča 2008 III.

21. listopadu 2008 v 19:33 | RUDA
Tahle výstavka je tak trochu pro milovníky zviřátek.... a kačen speciálně :o)))
A zároveň asi už i poslední várka z letošní dovolené. Kachny v adršpašským jezírku jsou totiž neskutečný pozérky, a tak s nima vznikla řada zajímavých i srandovních fotek.

Výstavka No. 6 - Dovča 2008 II.

16. října 2008 v 20:20 | RUDA
Druhá část zajímavých fotografií z letošní krásné dovolené.

Výstavka No. 5 - Dovča 2008 I.

2. září 2008 v 16:03 | RUDA
Letošní dovča byla opravdu pro mé amatérské fotografické "vočíčko" velmi bohatá a zajímavá a tak jsem tam prostě fotil co se dalo. Fotek je odtud docela mnoho, a tak abych to tady zas zbytečně nezahltil, tak to porozděluju na několik částí.
První várka tedy nyní zde:
Bohužel tady tím nuceným zmenšováním na blog ty fotky strašně trpí :(

Výstavka No.4 - Z Archívu

13. července 2008 v 23:11 | RUDA
Začal se mi plnit archívek s mojema "rádoby uměleckýma" fotkama, a jelikož se tu už dlouho nic podobnýhho neobjevilo, tak sem zase něco vyskládám, abyste měli představu, co se mému oku líbí.
Je to taková všehochuť , která vznikla většinou náhodně při toulkách přírodou anebo mě napadlo zrovna jen tak něco vyfotit :) Mé fantazii se prostě meze nekladou! Některý už jsou hodně starý, ale myslím, že si zaslouží ukázat je světu!
A bude hůř, bo jsem se zrovna vrátil z krásné dovolené a tam vzniklo překrásných fotek habakůůk, takže očekávejte, že léto tady bude ve znamení mých fotografických výtvorů. A další budou určitě ještě přibývat.

Rally Hustopeče 2008 aneb Obrázky z jihu!

15. června 2008 v 20:37 | RUDA
Nějak před čtrnácti dnama jsme s bráchou strávili víkend na jihu Moravy, jelikož jsme tady sledovali závody MMČR v rally no a bylo tam vskutku nádherně. Tenhle kraj jsem si zamiloval poté, co jsme zde loni strávili dovču s Dogou a teď jsem se tam na ty známá místa díky závodům opět dostal. A zase jsem objevil další, nepoznaná a ještě o něco hezčí. V tomhle kraji je prostě nádherně, neskutečná pohoda a klid. Mezi vinicama, kde jen crvlikají cvrčci a semtam zabéká skřivan si připadáte skoro jako někde v cizině :)
Na ukázku pár "panoramatických" foteček:
No a uprostřed toho tam jezdilo tohle:

Prostě pro motoristyckýho fandu parádní víkendovej relax :o)
(...až na to horko a štípavej hmyz!)

Výstavka No.3 - Podzim 2007

21. ledna 2008 v 18:31 | RUDA
Kubík zase šmejdil ve svým archivu a zjistil, že na podzim pořídil celkem kotel slušných obrázků. A tak vybral ty, jeho oku nejvíce lahodící a rozhodl se ukázat je světu :o)
No a na podzim se taky chodívá na hřiby, že jo ;oP

Výstavka No.2 - Pal mal

17. října 2007 v 20:24 | RUDA
Tak aby se tady zase něco dělo, tak přidávám opět něco z mé fotografické dílny :) Je to taková všehochuť. Prostě fotky, které se mi tak nějak nejvíc líbí. Tak snad se budou líbit i někomu jinému, stejně jako předchozí sluníčka ;o)


A BONUS nakonec - Vzpomínka na Kamínka 2007 aneb Portréty od Kubíka :o)))

...akorát mě trošku štve, že se tady na ten blog musí ty fotky zmenšovat. Pak nevypadají tak hezky jako ve skutečnosti :o(

Výstavka No.1 - Sunset

2. září 2007 v 15:36 | RUDA
...takový hezký obrázky letního sluníčka, který se mi podařilo zachytit :o)
Líbí?Mě jo:oP

Světlo

6. dubna 2006 v 18:47 | RUDA
Tak po dlouhé době přihazuju něco z mé vlastní tvorby. Osobně to považuju zatím za nejlepší, co mě zatím napadlo....
SVĚTLO

Ami C
Na hodinách se čas zastavil
G
kolem je ticho a tma,
Emi
nic necítíš.
Ami G
Někdo to do tebe napálil
Emi
teď slyšíš jenom hlasy,
Ami
nikoho nevidíš.

Hlasy se ztrácí v ozvěnách
vůbec nic nevnímáš
a nic tě nebolí.
Ocitáš se v cizích proměnách
vepředu světlo
vzadu tmavé údolí.

Dlouho to trvat nebude
musíš si vybrat,
kterou cestou dál chceš jít.
Moc času ti však nezbývá,
Můžeš jít zpátky
nebo všechny opustit.

Najednou uslyšíš sirény,
seshora vidíš,
jak ven tě tahají.
Svět se ti náhle zatočí
a ty chceš jít zpět,
hlasy tě volají.Srdce se rázem rozbuší,
prudce se nadechneš,
máš velkou vůli žít.
Nad sebou matně vidíš přízraky,
které tak chtějí
ze všech sil tě zachránit.

Odvahu máš a tak ses vrátil zpět,
ještě však nevíš co se bude dít.
Až za pár dní se probudíš
a pak zjistíš,
že nemůžeš to rozchodit…

SRANDA SONG

21. února 2006 v 19:41 | RUDA
Tahle písnička mě napadla po náročném víkendu před spaním v posteli,a tak se mi zalíbila, že ji sem prostě musím vrazit.Kdo zná melodii k písničce od Harleje - "LOPATA" a je zasvěcen do tématu, myslím že se pobaví.Jen podotýkám,že text jsem nepsal pro sebe,ale pro člověka,kterému přesně sedí do huby:-) Tímto se mu hluboce omlouvám,ale prošel přes jeho svolení,takže by neměl být problém. Pracovně jsem ji nazval "KOCÓR V TROUBĚ" :-)
Kocór v troubě
Samý změny,člověk se mění a žádný jistoty,
ženský jsou v tahu a mě v rozkroku zas praskaj kalhoty.
Další prachy Obrázkovi už nikdy nepůjčím,
pravdu měla moje máma, že mě stará baba zaučí.

Co jinýho teď mi zbejvá,Kocourková na mě kejvá...

REF: Stará,dobrá,Kocourková
když jí ho tam vrazíš tak je jako nová.
Když pár ožralých blbců na Žlíbku penetruje,
ty jsi jak ta princezna co sedí,leží nebo skáče
zaučuješ zelenáče.
Díky mojim kamarádům vrátil jsem se na bečku,
každej se mě teď vyptává "cos dělal ty blbečku?"
Snídám pivo,v hlavě mi zbylo pěkně nasraný
co jsem včera vyváděl se dozvím od Vrány.

Co jinýho teď mi zbejvá Kocourková na mě kejvá...

REF: Stará,dobrá Kocourková.....
 
 

Reklama