Slovo úvodem

Slovo úvodem

16. ledna 2006 v 21:05 | RUDA
Hojas,vítejte na mém trapném blogu, kde se nedozvíte vůbec nic a možná taky všechno! To se pozná časem až to tady rozjedu ve velkým a třeba si tu každej něco najde.Předem upozorňuju, že nesmíte věřit ničemu co tady uvidíte, ale když budete chtít, tak můžete.Nechám to na vás, ale hlavně na sobě, páč já jsem strůjcem tohohle nesmyslu.
Na úvod bych teda mohl napsat něco o sobě, pokud to teda někoho z vás zajímá:) Mé jméno je Jakub,slyším i na Kubu, Kubíka a posledních pár let i na RUDU,což je má přezdívka, která vznikla za zvláštních okolností :) Momentálně je mi něco kolem dvaceti a bydlím v takové hezké vesničce jménem Těšnovice.Je to místní část města Kroměříž a je tu moc hezky, fakt, nekecám!!! Osobní info tu psát nebudu, ještě by to mohl někdo zneužít a to se mi jako fakt nechce!Kdo mě zná, ten mě zná, kdo chce tak mě pozná a najde si ke mně cestičku, což zas není tak složitý!
Jsem fanda do rockové muziky, poslední dobou poslouchám většinou jen českou rockovou scénu, od té doby co jezdím po fesťácích tak mě to chytlo, cizí hudbu moc nemusím,jen ty mé osvědčené kapely, o kterých vím že mě nezklamou.Jinak mám taky rád všemožnej sport,od hokeje přes rally až po kuličky :o))) Jsem prostě pro jakoukoliv špatnost.Mám rád srandu, přírodu, ženský......no je toho víc:)Myslím že to by pro začátek stačilo.No a co že na tomhle blogu bude???To ani já sám nevím,prostě co mě napadne,to sem narvu.Takže jsem sám zvědav.ALE BUDE TO MAZEC!!!!
 
 

Reklama