Videoklípky

Jen pro Vás!

28. listopadu 2009 v 16:42 | RUDA
Ano! Konečně je to tady! Opadl stud a nyní jsem se konečeně rozhodl zveřejnit něco ze své vlastní hudební tvorby.
(aneb vzpomínka na Silvestra 2008)
Užíjte si to ;o)

Reakce na situaci posledních dní

18. ledna 2009 v 21:22 | RUDA
Vážení přátelé nedalo mi to, ale musel jsem to sem umístit. V posledních dnech jsou toho plné sdělovací prostředky, lidé propadají panice, schraňují dřevo, noviny a seno, zateplují domy, každou chvíli se dozvídáme jestli přitéká nebo nepřitéká.... a tak i "hovadoblog" musí být holt aktuální!

Tož myslíte, že to tak probíhalo aji v Kremlu? :oP

Reklama :o)

20. listopadu 2008 v 13:57 | RUDA
Holt když někdo něco dělá, tak se bez reklamy neobejde :)


Už jste to taky viděli? :o)))

Videoklip kapely Doga - Geny

5. srpna 2008 v 23:38 | RUDA
Tak novej "vousatej" videoklip kapelky Doga, jehož natáčení jsme se koncem března zúčastnili, je už na světě a jelikož jsem v dřívějším článku slíbil, že ho tady taky zveřejním, tak nyní tak činím (i když s malým zpožděním). Klípek měl premiéru na Noci plné hvězd v Třinci, kde jsme ho i my viděli vůbec poprvé a zdá se mi být celkem povedenej. Podle původních předpokladů hraje samozřejmě hlavní roli kapela a herec Vladimír Čech, my se v něm objevujeme opravdu jen málo. Je to navíc tak rychle sestříhané, že kdo neví, které byly naše scény, asi těžko někoho z nás "neherců" rozpozná :) Ale pozorné oko si určitě všimne! ;o) (Objevujeme se převážně v první polovině klipu).

Připravuju rovněž takovej "Film o klipu", kde budou vidět různé záběry ze zákulisí tohoto natáčení. Ten se tady bohužel neobjeví, ale sestříhal jsem z toho alespoň krátké desetiminutové videjko, jako takovou malou "ochutnávku" :)

Jinak dřívější článek, kde popisuju zážitky z natáčení, si můžete přečíst TADY!!!

Střípky z dovolené s Dogou 2008

28. července 2008 v 0:08 | RUDA
Jelikož už se mi to nevešlo do článku o dovči, dávám to sem jako samostatný segment. Snad si to chytří lidé lehce najdou ;o)

Článek o dovolené s Dogou 2008 najdete ZDE!!!
No a rád bych tímto poprosil všechny zůčastněné, kteří se chtějí podělit s fotkama, co zde pořídili, ozvěte se mi pls. na mailíka (j.malenovsky@centrum.cz). Padl totiž návrh, že bysme všechny fotky dali společně dohromady a umístili je na nějakej web, kde k nim budem mít přístup (třeba pod heslem). Podrobnější info na mailu. Díky.

Video z NPH 2007

14. července 2007 v 11:03 | RUDA
Přidávám videa z letošní Noci plné hvězd. Semtam je ten zvuk trošku horší, ale to už je u mého záznamového zařízení ostatně zvykem :o)
PÁTEK

SOBOTA

Kabát - videjko (Kdoví jestli)

26. června 2007 v 13:59 | RUDA
Dlouhou dobu se tady nic neobjevilo, že? Holt bylo zkouškový období no! :)
Ale už se nám blíží čas prázdnin, čas letních fesťáčků, pohody, sluníčka, dovolených... No a možností, jak nejlíp odstartovat letní prázdniny se nabízí pro nás rockery hned několik :) V pátek např. budou na nedalekým otrokovickým letišti vyhrávat Kabáti v rámci svýho Corrida tour 2007. Bude to poslední koncert tohohle turné a myslím, že tam to bude velkolepý. No já se tohodle koncertu bohužel asi nezůčastním, bo zrovna tou dobou budu pařit na nějakou jinou kapelku na fesťáku Noc plná hvězd v Třinci, ale tak může mě hřát u srdce, že už jsem tuhle Kabátí show viděl v květnu v Olomouci. Určitě bych si to rád zopakoval znova, ale bohužel, tyhle dvě perfektní akcičky nám nějak kolidujou :(
Navštívit koncert Kabátů určitě doporučuju, mají to fakt hezký. Přidávám sem ještě jedno svoje videjko z Olomouce - je to úplně poslední písnička, kterou Kabáti celej ten cirkus uzavírají a jmenuje se Kdoví jestli. Tuhle pecku mám hodně rád a její text je fakt dokonalej. Na závěr koncertu jako stvořená!

No a pokud někdo razíte z Kroměříže a blízkého okolí na NPH do Třince, tak se ozvěte! Víc hlav víc ví :o)

Piercing by Spawnns aneb když se ve škole nudíte :o)

31. května 2007 v 16:53 | RUDA
Exkluzivní video z čistě krvavé práce!!!
To jsme se takhle jednoho krásnýho jarního dne se Zdeňou ve špitále nudili a tak přišel nápad si nechat propíchnout ucho a dát tam nějakou tu ozdůbku :o) Slovo dalo slovo, po "nátlaku" jsem teda svolil a i když to Zdeňa v životě nikdy nepíchal, nakonec jsem přežil! :) Koho to zajímá, může se mrknout na videjko! Ale nic pro slabý povahy! Ač to vipadá hrozně, tak to skoro vůbec nebolelo! Piercera Zdeňu vám můžu vřele doporučit :o)))


!!!Ale doma to raději nezkoušejte!!!

Videoklípek: Doga - Love Vole (tour2007)

20. dubna 2007 v 12:01 | RUDA
Tak ještě přihazuju takovej videoklípek z průřezu zlínskýho koncertu Dogy v rámci Love Vole tour 2007.

Pro lepší kvalitu DOWNLOAD HERE!!!

VE STOPĚ VALAŠSKÉ ZIMY

27. ledna 2007 v 18:15 | RUDA
V sobotu 27.1.2007 se konala ve Vizovicích a v blízkým okolí amatérská rally s názvem VE STOPĚ VALAŠSKÉ ZIMY. Chystal jsem se na tyhle super závody podívat už několikátej rok, ale letos mi to konečně poprvé vyšlo. A tak jsme se s bráchou vydali ke Hvozdné do vracáčku a bylo to tam super.Na téhle rally kolikrát člověk totiž mnohdy vidí víc zábavy, než na profesionální rally, kde jezdci jedou čistou stopu a honí se za co nejlepším časem. Tady o to mnohým "závodníkům" kolikrát ani nejde, hlavně, že si můžou zkusit zazávodit na uzavřené trati a ještě v tak skvělých zimních podmínkách, který letos panovaly. Jo jo, zima se konečně umoudřila a na valašsku a v jeho okolí je opravdu kouzelná. Cesty byly pro zimní rally jak stvořený a tak nebyla nouze o zajímavý zážitky - no posuďte sami v následujícím videjku!!!

For higher quality download HERE!!!

Troška recese :)

18. ledna 2007 v 19:14 | RUDA
Děcka i když to asi většina z vás zná, já to sem prostě musím dát! Tohle videjko je prostě originální a musíme ho šířit dál, protože to nemá chybu. Doporučuju opravdu sledovat až do konce a taky upozorňuju slabší povahy a puritány, aby si to radši snad nepouštěli nebo je u toho trefí! Tak se hezky bavte :o)

První sněhové radovánky :)

3. ledna 2007 v 20:14 | RUDA
Tak nám těsně před koncem roku 2006 konečně napadl nějakej ten snížek, sice bohužel moc dlouho nevydržel, ale my jsme s tím tak nějak počítali a rychle toho využili. Na lyže to ještě nebylo a tak přišel na řadu náš další oblíbený "zimní sport" :o) Jo jo, není nic lepšího, než se vyblbnout v autě na sněhu. Samozdřejmě na takových místech, kde nikoho neohrožujeme (ani sebe) a kde není žádnej provoz!!!
A tak jsme s bráškou nasedli hned z rána do mého "šedého šípa" a vyrazili jsme směr Kvasice, kde je cesta k těmhle účelům jak dělaná! No skvěle jsme si tu zablbnuli, ale můj Favoritek nebyl zrovna pro tyhle podmínky vhodně obutej, a tak to trošku víc klouzalo. No chtěli jsme natáčet i nějaký to videjko, ale bohužel baterka na kameře vydržela jenom jednu moji jízdu :( Bráchu to pak nějak začalo bavit a tak jsme jeli domů pro jeho Oplíka Astru a to už byla jiná jízda. Lepší gumy, větší výkon - no bylo to prostě super. Po slabších rozjezdech už to jezdilo bokem jedna radost a adrenalinek rostl :) To už jsme pak točili jenom na foťák!

No strávili jsme tam nějakou hodinku a potom jsme se přemístili už s oběma našema kárama do bývalýho vojenskýho prostoru k Vážanům a tam to bylo ještě lepší. Odtud bohužel videjko nemáme, ale je to škoda, protože tam bylo víc na co koukat. Tam už se podařilo něco předvést i mýmu Favoritku. No zvládl to na jedničku kluk šikovnej, musím ho pochválit :o)))
Tak až napadne sníh, tak se přihlaste, půjdem si zajezdit :o)

Video - Škwor + Doga - Hrušovany u Brna (14.10.06)

1. listopadu 2006 v 20:19 | RUDA
Ode dneška mám jedinečnou možnost na hovado.blog.cz umisťovat i videa, což je paráda! Aspoň to nemusím nikam uploadovat. Kvalita obrazu sice není uplně nejlepší, ale aspoň něco!
Pro začátek nejžádanější videjko z Hrušovan...


A velkej DÍK patří Zdeňovi Skřivánkovi za typ!!! (www.spawnns.blog.cz)

S úsměvem se pije líp

2. února 2006 v 20:42 | RUDA
Tak jsem dneska dokončil další můj srandaklípek na píseň od Alkeholu - S úsměvem se pije líp.
V hlavních rolích já and my friends :-)

Stahujte tady:
S úsměvem se pije líp

Videoklípky

1. února 2006 v 22:14 | RUDA
Sem budu rvát moje amatérsky vyrobené videoklipy.Jde většinou o prdel,no však uvidíte sami.Z nadcházejících odkazů si je můžete stáhnout.

Jako první sem šoupnu asi zatím můj nejpovedenější klípek od ZÓNY A - CHLEBA .Dal mi docela dost práce tak snad se bude líbit.

Stahujte zde:
CHLEBA
 
 

Reklama